Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

03 mar 2014 - 17:12:08

Czesc Girls :)
Jest tu moze jakaś jasnowidzka...?
Może któras z Was umie jakoś troche przewidziec co sie wydarzy w czyims zyciu, albo podpowie cos ...:p ??

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 13:57:51

ahahahahahahahahahaha - natknęłam się na Twój głupi post przypadkiem i LEŻE na stole i PŁACZE ze ŚMIECHU - czy Ty jesteś normalna dziewczyno ???? noooo chyba nie a hasło ,,hej girls'' świadczy o tym że jesteś z gimnazjum !!! ahahahahahahahahahaha - pustak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 14:45 przez ewelina1225.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:00:28

Zadzwoń do wróżbity Macieja;p;p

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:04:56

Cytat
ewelina1225
ahahahahahahahahahaha - natknęłam się na Twój głupi post przypadkiem i LEŻE na stole i PŁACZE ze ŚMIECHU - czy Ty jesteś normalna dziewczyno ???? noooo chyba nie a chasło ,,hej girls'' świadczy o tym że jesteś z gimnazjum !!! ahahahahahahahahahaha - pustak

hasło jak już

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:06:37

Cytat
ewelina1225
ahahahahahahahahahaha - natknęłam się na Twój głupi post przypadkiem i LEŻE na stole i PŁACZE ze ŚMIECHU - czy Ty jesteś normalna dziewczyno ???? noooo chyba nie a chasło ,,hej girls'' świadczy o tym że jesteś z gimnazjum !!! ahahahahahahahahahaha - pustak

Twój komentarz też brzmi jak z gimnazjum.
Chasło?

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:16:33

wy sie smiejecie ale moja kolezanka ma znajoma ,ktora tym co potrafi powiedziec o drugim czlowieku jest przerazajca ,widzi kogos pierwszy raz i wie o nim wszystko czego wiedziec nie powinna ,czy potrafi przewidywac przyszlosc to nie wiem i zadnej jasnowidzki nie znam, ale szukaj :D

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:25:45

no raczej na forum nie znajdziesz

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:35:09

Może Ci wywróżyć czy jesteś w ciąży? :P

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:48:46

A jest inaczej niż ,,hasło'' ? Wypowiedz nie dotyczyła słowa ,,hasło'' tylko głupoty ludzkiej odnośnie jasnowidza - czytanie to podstawa !
A poza tym szkoda się tu wdawać w dyskusje z Wami.


Sasasankan - zweryfikuj się a potem wypowiadaj swe opinie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 14:50 przez ewelina1225.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:51:20

Cytat
ewelina1225
A jest inaczej niż ,,hasło'' ? Wypowiedz nie dotyczyła słowa ,,hasło'' tylko głupoty ludzkiej odnośnie jasnowidza - czytanie to podstawa !
A poza tym szkoda się ty wdawać w dyskusje z Wami.
Każdy Twój post na tym forum Cie pogrąża. Może lepiej się nie udzielaj wcale, lepiej na tym wyjdziesz.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:56:12

Widzę że ,,plujesz jadem'' :) Absolutnie nie poniża. Poniżanie to wg. Ciebie niezweryfikowana użytkowniczko wyrażanie swojego zdania ? Poczytaj co to jest forum i do czego służy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 14:57 przez ewelina1225.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 14:57:19

Cytat
ewelina1225
A jest inaczej niż ,,hasło'' ? Wypowiedz nie dotyczyła słowa ,,hasło'' tylko głupoty ludzkiej odnośnie jasnowidza - czytanie to podstawa !
A poza tym szkoda się tu wdawać w dyskusje z Wami.


Sasasankan - zweryfikuj się a potem wypowiadaj swe opinie.
Do wypowiedzi na forum i pisania swoich opinii nie jest wymagana weryfikacja :)
Podstawa to kultura wypowiedzi na forum a ty już obraziłaś dziewczyne tutaj , autorke wątku wiec sama może poczytaj do czego jest forum?To co napisąła to jej sprawa wyzywanie od pustaków itd. to powinna cie od razu raportować.Wymądrzasz się a brak ci zupełnie kultury osobistej .



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 15:08 przez filipekkrol.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 15:01:26

Cytat
ewelina1225
Widzę że ,,plujesz jadem'' :) Absolutnie nie poniża. Poniżanie to wg. Ciebie niezweryfikowana użytkowniczko wyrażanie swojego zdania ? Poczytaj co to jest forum i do czego służy.

Do wyrażania opinii niepotrzebne mi zweryfikowane konto,szczególnie,że nie mam potrzeby tu nic sprzedawać,a opinię wyrażać mogę.
Nie ma czegoś takiego jak chasło,więc może sama wróć do gimnazjum,chyba,że jeszcze go nie skończyłaś.Dlatego nie pogrążaj się.I naucz się kultury,bo jak widać jest Ci ona obca.

Może autorka postu wierzy w takie rzeczy i nie powinnaś nazywać jej pustakiem,chyba,że sama nim jesteś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-08 15:03 przez Sasasanka.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 15:13:41

Moja koleżanka umie wróżyć z butelki. Kiedyś na imprezie wrożyła. Spojrzała przez szyjkę do środka i powiedziała ze to co nas tu czeka to dno i zmieniłysmy lokal.

Jest tu może JASNOWIDZKA ?

08 sie 2014 - 15:15:59

ewelina1225
Co Ty z tą weryfikacją ciągle?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mam już dość ......................