Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tablet

20 lut 2014 - 16:23:23

Nie wiem, czy dobry dzial, wiec jesli nie, to przepraszam.

Przydalby mi sie na studia tablet z klawiatura. Ciezko mi notowac recznie, poza tym, mialabym w nim ksiazki w PDFie itp. Mam laptopa, ale wazy chyba ze 2 kilo, no i nie jest zbyt poreczny. Jednak problemem jest kasa - zalezy mi, zeby byl niedrogi. Najbardziej chcialabym, zeby byl ns Windows'ie, obawiam sie jednak, ze ponizej 500 zl takiego nie znajde... Jezeli sie myle, to bylabym wdzieczna za informacje:)
Moj wuhek poleca GoClever - kosztuje niecale 300 zl, podobno dziala ok, tylko ze jest na Androidzie... Mam Androida na smartfonie i, niestety, nie moge odtworzyc wszystkich plikow, np. prezentacji w Prezi. Czy ktoras z Was ma tablet dzialajacy na tym systemie i moze sie wypowiedziec, jak tam wyglada otwieranie plikow tekstowych (tez ich edytowanie), prezentacji itp.?

Tablet

20 lut 2014 - 16:31:09

Ja mam tablet Manta, kosztował 200 zł, system Android. Nie uruchamiałam na nim żadnych prezentacji, ale jeśli chodzi o pdf i inne pliki tekstowe to otwiera bez probemu i na studia jest wystarczający ;)

Tablet

20 lut 2014 - 16:37:29

ja mam larca i mogę otworzyć na nim wszystko bo wystarczy ściągnąć program, jednak notować nie da rady trzeba by wykupić offica - aplikację.

Żaden tablet nie ma windowsa wszystkie są na androidzie.
Musiałabyś kupić małego laptopa są używane za 700/800 zł.
Generalnie nie polecam tableta pomimo że mam sama, na uczelnie bo bateria max trzyma 4h na non stop podświetlanym tablecie.

Tablet

21 lut 2014 - 01:50:23

Cytat
mylenee
ja mam larca i mogę otworzyć na nim wszystko bo wystarczy ściągnąć program, jednak notować nie da rady trzeba by wykupić offica - aplikację.

Żaden tablet nie ma windowsa wszystkie są na androidzie.
Musiałabyś kupić małego laptopa są używane za 700/800 zł.
Generalnie nie polecam tableta pomimo że mam sama, na uczelnie bo bateria max trzyma 4h na non stop podświetlanym tablecie.
Są na Windowsie, bo koleżanka ma - firmy Asus, był już w zestawie z klawiaturą. Ale kosztował 1500 zł;/
4h to całkiem sporo, na laptopie mi trzyma ze 2:D
Cytat
KotCzeladnik
Ja mam tablet Manta, kosztował 200 zł, system Android. Nie uruchamiałam na nim żadnych prezentacji, ale jeśli chodzi o pdf i inne pliki tekstowe to otwiera bez probemu i na studia jest wystarczający ;)
A mogę wiedzieć, w jakich programach edytujesz teksty i w jakich otwiera się pliki z Windowsowego Office'a? I czy te programy są darmowe?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 01:51 przez Monis19937.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wydarzenia na majdanie