Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

8 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:38:51

Jakie firmy polecacie? Nie umiem nigdzie znalezc porzadnych Jeansow z dobrego materialu, solidnie wykonanych, ktore fajnie by lezały, i po trzech praniach nie bylyby juz spraną szmatką . Wszedzie gdzie nie pojde do jakiejs bershki itp. to sa takie szmatki ze masakra:/a cenia sie jeszcze lepiej... za podziurawione powycierane gace z cienkiego materialu licza sobie ze 169 zł:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 11:42 przez MyFlow.

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:43:43

wrangler, lee

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:48:26

a jakie tam są ceny?

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:49:23

ok. 300zł

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:49:39

Cytat
MyFlow
a jakie tam są ceny?
odpowiednie do jakości :D

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:52:20

o siet az 300? ;O nie no to troche za duzo ;D 200 jeszcze mogłabym dać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 11:52 przez MyFlow.

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:54:36

a ja tam jeżeli chodzi o spodnie to kupuję przeważnie w Bershce. Jak dla mnie są najlepsze :) ewentualnie H&M :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:56:49

ja polecam levis, lee, wrangler ceny 250-400 zł

uważam, że to się opłaca o wiele, wiele bardziej niż zakup spodni z zary czy bershki za 180-200 zł , jakoś nieporównywalna

na wyprzedaży kupiłam spodnie z wranglera za 200 zł np./



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 11:57 przez gajaaa.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:57:42

Cytat
lubiemandarynki
a ja tam jeżeli chodzi o spodnie to kupuję przeważnie w Bershce. Jak dla mnie są najlepsze :) ewentualnie H&M :)
sorki, ale to nawet nie są jeansy, tylko jakiś szmatkowy szajs.

Autorko, poszukaj na all - tam ceny są niższe. Minusem jest brak możliwości przymierzenia, ale coś za coś. Albo poluj na przeceny - za 120 zł już coś kupisz

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:58:43

ja kupilam raz z Miss Selfridge (napewno na allegro znajdziesz jakies albo na ebayu). sa nie do zdarcia! jeans jest bardzo porzadny, grubszy taki ale jako rurki sa i tak dosc ladnie dopasowane, pralam je wiele razy, nosze bardzo czesto i do przetarcia ich zostalo mnostwo czasu - mimo ze normalne z bershki mam gora 4-5 miesiecy to te juz mam prawie rok. i ostatnio kupilam jegginsy z zary , nosza sie bardzo fajnie ale za krotko je mam zeby ocenic ich jakosc:)

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 11:59:44

To fakt, ciężko o dobre jeansy. Bo nawet te niby dobre, topowe matki (Wrangler, Levis, Lee) nie zawsze dobrze leżą, a kosztują 300 zł i więcej. Dlatego ja już od kupowania jeansów się odzwyczaiłam i noszę inne rzeczy. Jeansów mam kilka par, ale kupionych okazyjnie, ale nie są to jakieś szałowe egzemplarze.
Do w.w marek dopisałabym Hilfigera. Sama mam jedną, dość dobrą parę jeansów tej firmy, a mój mąż regularnie ich gacie kupuje i jest zadowolony. Przy czym ceny mają wysokie, więc poluj w outletach (np w TKMAXX) i w internecie (bo np. w USA ceny mają duuużo niższe).

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 12:04:30

Cytat
roksolana83
Cytat
lubiemandarynki
a ja tam jeżeli chodzi o spodnie to kupuję przeważnie w Bershce. Jak dla mnie są najlepsze :) ewentualnie H&M :)
sorki, ale to nawet nie są jeansy, tylko jakiś szmatkowy szajs.

Autorko, poszukaj na all - tam ceny są niższe. Minusem jest brak możliwości przymierzenia, ale coś za coś. Albo poluj na przeceny - za 120 zł już coś kupisz

To Twoje zdanie, ja tam sobie chwalę. Nie oszukujmy się, nie wszystkich stać na zakup spodni za ponad 300 zł. Zdecydowanie wolę przymierzyć i mieć trzy pary zamiast jednej. Moim zdaniem przesadzasz :)

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 12:08:01

ja kupuję spodnie w mango. Ostatnio za białe rurki dałam kupę kasy, ale warto! fason jest idealny, materiał świetniej jakości. jak rozciągniesz na maksa to nie widać na zszyciach takich małych dziureczek, a to ważne! bo spodnie są starannie i prawidłowo uszyte.

trzeba dobrze szukać i zwracać uwagę na szycia, składy materiałów.

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 12:08:19

Myślałaś, że kupisz spodnie wranglera za 200 ? o_O

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dobre Jeansy !

20 lut 2014 - 12:14:22

Cytat
lubiemandarynki
Cytat
roksolana83
Cytat
lubiemandarynki
a ja tam jeżeli chodzi o spodnie to kupuję przeważnie w Bershce. Jak dla mnie są najlepsze :) ewentualnie H&M :)
sorki, ale to nawet nie są jeansy, tylko jakiś szmatkowy szajs.

Autorko, poszukaj na all - tam ceny są niższe. Minusem jest brak możliwości przymierzenia, ale coś za coś. Albo poluj na przeceny - za 120 zł już coś kupisz

To Twoje zdanie, ja tam sobie chwalę. Nie oszukujmy się, nie wszystkich stać na zakup spodni za ponad 300 zł. Zdecydowanie wolę przymierzyć i mieć trzy pary zamiast jednej. Moim zdaniem przesadzasz :)
nie chodzi o zdanie, tylko o to, ze to nie jest jeans. Jeans jest materiałem o charakterystycznych właściwościach, splocie i td, a w tych sklepach zazwyczaj jest bawełna ze streczem. W h&m czaaasem da się coś znaleźć z odpowiedniego materiału, ale rzadko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przesyłka polecona