Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

dobre Jeansy !

18 gru 2017 - 11:23:41

Ale jaki sens w "młodzieżowej" sieciówce płacić tyle pieniędzy za spodnie, których koszt jest taki sam jak w tych lee wranglerach itd czyli kompletnie niedostępny dla osób zarabiających na przykład najniższą krajową. Dla mnie kosmos, dlatego wolę sprawdzone sklepy internetowe z jeansami. Ja tu już nie mówię o niższej cenie (bo jakość taka sama) ale na przykład o wiele większy wybór i mniej zmarnowanego czasu.

dobre Jeansy !

18 gru 2017 - 12:22:40

Sklep Motocyklowy , kup takie z kevalrem. na poczatku sztywne,ale potem genialnie sie nosza. ja w swoich zaliczyłam ,,glebe" na moto i tylko sie przetarły :)dalej nosze na codzien :)
maja mało lycry,sa porzadnie szyte i nosza sie kilka lat :) i zwykle nie ma prpoblemu z gwarancja.
sa takie ktore maja kroj klasycznych dzinsow

dobre Jeansy !

18 gru 2017 - 20:02:12

Jeansów nie kupuje się w sieciówkach

dobre Jeansy !

20 gru 2017 - 01:31:06

miałam tą nieprzyjemność kupić w ostatnim czasie jeansy w Tesco(F&F) które przetarły się na szwach po miesiącu i drugie w C&A które też szybko wyglądały jak szmaty więc niestety nie doradzę. Jedyne jakie mam sprawdzone od lat to Levis i Lee.

dobre Jeansy !

20 gru 2017 - 08:50:30

Cytat
szafunia22
miałam tą nieprzyjemność kupić w ostatnim czasie jeansy w Tesco(F&F) które przetarły się na szwach po miesiącu i drugie w C&A które też szybko wyglądały jak szmaty więc niestety nie doradzę. Jedyne jakie mam sprawdzone od lat to Levis i Lee.
bo to jest oryginalny amerykański jeans . nie do zdarcia .
Teraz w Polsce nie kupisz dobrego polskiego materiału jaki jest jeans .
Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić droższe w Lee lub Levis i mieć na ładne parę lat .

dobre Jeansy !

20 gru 2017 - 08:57:15

Cytat
banach

miałam tą nieprzyjemność kupić w ostatnim czasie jeansy w Tesco(F&F) które przetarły się na szwach po miesiącu i drugie w C&A które też szybko wyglądały jak szmaty więc niestety nie doradzę. Jedyne jakie mam sprawdzone od lat to Levis i Lee. bo to jest oryginalny amerykański jeans . nie do zdarcia .
Teraz w Polsce nie kupisz dobrego polskiego materiału jaki jest jeans .
Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić droższe w Lee lub Levis i mieć na ładne parę lat .

to prawda! tamte jeansy mam od tylu lat że w 1 już się nie mieszczę a stan jest prawie idealny. Poza tym mają mnóstwo takich klasycznych fasonów które za rok nie wyjdą z mody

dobre Jeansy !

20 gru 2017 - 14:31:23

Wranglery
Levisy
Big Star
Mustang
Cross
wszystkie dosyć drogie, ale warte swojej ceny i praktycznie nie do zniszczenia,chwale sobie jeansy z Cubusa, ale nie są niestety idealne...

dobre Jeansy !

20 gru 2017 - 23:08:53

O! @Polaris3 przypomniała mi o wranglerach jeszcze- kupiłam 10 lat temu jak jeszcze byłam piękna i młoda, mam do teraz na dnie szafy- nie do zdarcia, dosłownie!

dobre Jeansy !

21 gru 2017 - 08:19:24

a czy któraś pamięta spodnie Montany kupowało się za dolce .

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

dobre Jeansy !

26 gru 2017 - 00:52:28

Cytat
Kurstynka
dlatego wolę sprawdzone sklepy internetowe z jeansami
ja jeszcze nie trafiłam na naprawdę dobry sklep internetowy, wszystko na jedno kopyto i zero wyboru między fasonami. a już hitem jest jak fasony są kompletnie niedopasowane do ich nazwy, tak samo jak buty na allegro - wybierasz kategorię a tam całkowicie wszystko z du.. bo ludziom się nawet nie chce sprawdzić co dany termin oznacza. jak się prowadzący sklepy internetowe nauczą prowadzić je dobrze to zacznę tam zaglądać

dobre Jeansy !

26 gru 2017 - 09:46:06

Big star
vero moda - nigdy nie mialam tak idealnie dobranych dzinsow jak z tego sklepu.
Zawsze mialam problem zeby kupic dobre dzinsy.

dobre Jeansy !

26 gru 2017 - 10:16:10

Polecam takie jeansy

spdnie jeansy 36 mint velvet
spdnie jeansy 36 mint velvet
Mint Velvet, 36 (S)
i nie chodzi o to, że chcę sprzedać tylko wg mnie są to jeansy naprawdę dobrej jakości i warto zajrzeć

dobre Jeansy !

26 gru 2017 - 12:14:54

Powiem wam dziewczyny, że przesadzacie.
Ja już się wyleczyłam z tych sklepów firmowych.
Po co mam dawać za koszulę firmową 150 zł jak za zwykłą dam 50 zł.
Ostatnio kupiłam 2 koszule w tym samym czasie.
Jedną firmową a drugą w dyskoncie.
Koszula za 150 zł po 2 praniach poszła do kosza a ta z dyskonta po wielu praniach jest wciąż jak nowa.
W spodniach z szachownicy chodzę pół roku i wciąż w idealnym stanie.
Wygodne jak bym ich nie miała na sobie a kosztowały 40 zł.
Chcecie przepłacać proszę bardzo.
Może za miast patrzeć na metkę, patrzcie żeby były wygodne.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

dobre Jeansy !

27 gru 2017 - 08:33:47

nie można oceniać wszystkich tak samo, przecież jest taki ogrom sklepów do wyboru że wystarczy lepiej poszperać i się znajdzie taki odpowiadający. a później jak się sprawdzi to można przy nim zostać i wcale się nie trzeba grzebać między różnymi i narzekać.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

dobre Jeansy !

27 gru 2017 - 20:06:29

ehh tylko że już samo znalezienie jakiegoś godnego uwagi wkurza bo trzeba się przekopać przez milion innych a mi brakuje cierpliwości. choć nie powiem, byłabym zadowolona gdyby można było szybko coś takiego znaleźć bo wybór w sieciówkach jest moim zdaniem właśnie słaby, wszędzie to samo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatek do 500+