Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Zapraszam chętnych do wypowiedzenia się na temat !!

Wydaje mi się, że poprostu niekiedy to się zgadza. Sama jestem blondynką a teraz ruda :P i wiele razy spotkałam sę z przytykami, że jestem głupia, bo blondynka :P Ale nie razi mnie to :) Ludzi powinno się oceniać po ich inteligencji zachowaniu itp a nie po kolorze włosów... :)

blondynkaze glupia to bardziej tok myslenia a nie kolor wlosow i wsumie to sie porobilo po serialu boundy bo tam byla taka glupawa blondynka , tak samo sie tyczy rudych zeby byc wrednym i falszywym nie trzeba byc rudym .

Cytat
eltrente
Krótko zwięźle i na temat - BZDURY -
Tak, bzdury.

Jedna blondynka może być głupia, a inna mądra.
Ruda może być fałszywa, a inna miła i serdeczna.
Przecież to tylko (głupie) stereotypy.

COS W TYM JEST , NIE MOWIE ZE WSZYSTKIE, ALE MAM DWIE TAKIE KOLEZANECZKI CO TRZEBA IM POWTARZAC I TLUMACZYC I CIAGLE O COS PYTAJA NORMALNIE SMIECH JAK GDZIES Z EZNAJOMYMI RAZEM JESTESMY BO ONE JAKBY MALO CZAJACE BYLY, NO ALE TO MOZE TAKI WYJATEK, A I RUDA TEZ ZNAM I TAK FALSZYWA TO JEST CZASEM MI SIE WYDAJE ZE FAJNA DZIWECZYNA ALE JAK COS KLAMIE TO TYLKO ZEBY KLAMAC ZADNEGO SESU I PROSTO W OCZY, JAK POWIE PRAWDE A WCZESNIEJ SKLAMIE TO SIE NIE PRZEJMUJE ZE SIE PRZYZNALA OKROPNOSC NIE LUBIE TAKICH LUDZI, ALE OCZYWISCIE NIE MOWIE ZE WSZYSTKIE, OGOLNIE KOBIETY SA BARDZO INTELIGENTNE ZMALYMI WYJATKAMI!

Dla mnie totalna bzdura, nie ocenia sie kogoś po wyglądzie, tym bardziej po kolorze włosów.
Dzisiaj ktoś jest blondynką to głupia, a jutro zmieni kolor na czarny i co będzie mądrzejsza?:D

Cytat
sweetwomen
Dla mnie totalna bzdura, nie ocenia sie kogoś po wyglądzie, tym bardziej po kolorze włosów.
Dzisiaj ktoś jest blondynką to głupia, a jutro zmieni kolor na czarny i co będzie mądrzejsza?:D
Wtedy będzie SZTUCZNA INTELIGENCJA :D:D:D był taki kawał na temat blondyn :P

Cos w tym jest.. ;)
Ale nie tyczy sie to kazdego jednego przypadku.
Ja np. jeszcze nie poznalam niefalszywej rudowlosej - czy to przypadek, zrzadzenie losu (?) - jak zwal tak zwal ;)

Fakt bzdury, ale już się tak utarły, że chyba ciężko będzie przezwyciężyć ten stereotyp!!!
Bo jak blondynce się zdarzy gafa to gadają "no...blondynka" ale jak to samo zrobi brunetka to jest dobrze ;/

jak kolor wlosow moze mowic o czyims charakterze?:D glupi stereotyp
teraz coraz rzadziej sie tak mowi moim zdaniem przynajmniej w moim otoczeniu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-14 16:13 przez modna2009.

Znam wiele blondynek które wprost powalają inteligencją na łopatki brunetki. Uwazam więć że to jakiś stereotyp, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością :). Przecież kobiety mające kolor włosów blond to taki sam człowiek jak brunetka czy ruda. Wszystko to stworzyły kieedyś media - głupia słodka blondynka - i tak niestety zostało.

prawda :)?? nawet gdyby. heh dobrze że ja naturalna szatynka i na jesień też do brązu wracam :P

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Agneska
Cos w tym jest.. ;)
Ale nie tyczy sie to kazdego jednego przypadku.
Ja np. jeszcze nie poznalam niefalszywej rudowlosej - czy to przypadek, zrzadzenie losu (?) - jak zwal tak zwal ;)


No to ja będę pierwsza ;dd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a co powiecie na ten temat? ;>