Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:16:03

Moje drogie, mam do Was pytanie, otóż ostatnio wysyłałam paczkę na poczcie, do zapłaty 9,50, płaciłam kartą. Dzisiaj patrzę a na stronie internetowej mojego konta mam 2x -9,50, oba przelewy to poczta. To wyłudzenie pieniędzy ;/ Co mam w tej sytuacji zrobić? Dodam, że ta kobieta bezczelnie patrzyła mi na ręce gdy wpisywałam kod, a to urządzenie nie miało nawet osłonki... Dodatkowo panie tam pracujące są bardzo niemiłe i na pewno z nimi nic nie załatwię... Pomocy...

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:20:57

złóż skargę!!!!!!

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:24:47

masakra O.O musisz skargę złożyć - masz w rachunku na poczcie napisane na pewno że 1 paczkę wysyłałaś

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:25:47

Mam tylko potwierdzenie nadania

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:29:21

Cytat
untamed
Moje drogie, mam do Was pytanie, otóż ostatnio wysyłałam paczkę na poczcie, do zapłaty 9,50, płaciłam kartą. Dzisiaj patrzę a na stronie internetowej mojego konta mam 2x -9,50, oba przelewy to poczta. To wyłudzenie pieniędzy ;/ Co mam w tej sytuacji zrobić? Dodam, że ta kobieta bezczelnie patrzyła mi na ręce gdy wpisywałam kod, a to urządzenie nie miało nawet osłonki... Dodatkowo panie tam pracujące są bardzo niemiłe i na pewno z nimi nic nie załatwię... Pomocy...
Też tak miałam, ale w delikatesach i kwota była podobna - coś ponad 10zł. Reklamacje musisz składać w banku (bo to system operacyjny z jakiegoś powodu dwukrotnie zaksięgował tę samą wpłatę), nie w miejscu, w którym dokonywałaś transakcji. Pani nawet jeśli zapamiętała Twój PIN bez karty nic nie jest w stanie pobrać Ci z konta. Jeśli masz potwierdzenie zapłaty (np. kwitek z poczty) na pewno zwrócą Ci nadpłatę.

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:29:46

hey spokojnie:) tez raz miałam taką sytuację. Płaciłam kartą za gogle narciarskie i policzono mi razy dwa ( tzn tak jak u Ciebie dwie identyczne transakcje). Musisz napisać lub zadzwonić do swojego banku zgłosić reklamację. Mają chyba bodajże miesiąc na jej rozpatrzenie i wrócą Ci pieniądze. nam już po kilku dniach oddali....
No a panie z poczty, miłe czy nie, to ci raczej pieniędzy nie ukradły :P

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:30:13

to nie wyłudzania, a czasami zdarza się,że terminal się zawiesi i pobierze 2 razy. Zadzwoń/idź do banku i przedstaw sytuacje.

zweryfikowana
Posty: 577
Ostrzeżenia: 1/5

Wyłudzenie pieniędzy!

16 lut 2014 - 14:36:59

Ok, wielkie dzięki dziewczyny :) Uspokoiłyście mnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Film DRAMAT odczucia:(