Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ewelina z warsaw shore

05 lut 2014 - 14:31:46

Witajcie :)
Założyłam specjalne konto aby utworzyć ten wątek z prostego powodu - konto na szafie ma moja siostra - często przeglądam te forum ale z konta siostry a nie chcę się wypowiadać w jej imieniu :)
Więc do rzeczy:
Nie, nie oglądam warsaw shore - uwazam że ma delikatnie mówiąc 'niski' poziom.
Oglądając screeny z mistrzów wpadłam na jeden przedstawiający wpis z pod jednego z postów niejakiej Eweliny występującej w tym programie. Dla chętnych oglądnięcia LINK. Postanowiłam wejść na profil tej dziewczyny i przeczytać całą tę dyskusję, z czystej ciekawości. I wiecie co mnie przeraziło? To że większość wypowiadających się tam ludzi uważa oddanie się przed kamerami z pierwszym lepszym gościem za coś normalnego? To chyba najlepsze określenie. Oczywiście - znalazło się kilka osób które uważało że takie zachowanie to coś nienormalnego, poniżej godności - osoby te zostały kompletnie zjechane, zarzucono im zazdrość (argument wybrany nie wiem skąd) itd. Ogólnie dla mnie jest chore że osoby z taką opinią są idolami, wzorami do naśladowania dla młodzieży. Może ktoś napisać w tej chwili że jestem niesamowicie pruderyjna i myślę, mam poglądy jak stara baba - nie zabronię tego nikomu. Tylko jeżeli takie sytuacje staną sie normalne to co się stanie z tym światem? Chlanie, ćpanie - do nie przytomności, dawanie d**y jak sport, brak szacunku dla siebie i innych...

Zapraszam do dyskusji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziwny typ