Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:01:20

Cześć i czołem!

Szukam kobitek, które we Wrocławiu chętnie uczęszczają lub chcą uczęszczać na takie bajery jak siłownia, fitness squash :)

Posiadam kartę multisport, więc jest mi to dosłownie obojętnie gdzie! :) Aktualnie godziny też są mi dowolne, z czasem w grę będzie wchodziło tylko po 16 (od poniedziałku do piątku) :) weekendy do uzgodnienia :)

Po problemach dermatologicznych i masą leków (w tym paskudnych leków steroidowych) przybyło mi mnóstwo wody w organizmie i jest co spalać w tej chwili.

Zawsze można ciekawe znajomości zawrzeć :) Ogłaszajcie się tutaj! jak będzie nas więcej- proponuję grupę na fb :)


P.S. mam 23 lata :)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:04:28

niestety ale jestem z okolic:(

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:05:10

Może jakieś terminy będą odpowiadały? :) Lepiej dwa razy w tygodniu niż wcale :)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:07:12

:)

Ja bym przeszła się na dancehall albo burleskę :)
Ps. tez muszę załatwić sobie kartę multisport

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:09:07

Ja miałam plan zapisania się na bachatę, ale biorąc pod uwagę ukochanego squasha, fitness, siłownię, pracę i studia, brakuje mi doby
:)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:12:26

a ja szukam kobiet z wrocławia ktore chetnie sie wymieniaja ciuchami :)

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:14:35

A ile to by mnie kosztowało?:)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:16:48

Cytat
jovin
A ile to by mnie kosztowało?:)
Zależy o jaką formę aktywności pytasz ;)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:23:05

Cytat
Bella_mi
Ja miałam plan zapisania się na bachatę, ale biorąc pod uwagę ukochanego squasha, fitness, siłownię, pracę i studia, brakuje mi doby
:)

Jakbyś jednak chciała chodzić na bachatę to ja znam fajną szkołę ;) Sama tam chodzę rok i jestem bardzo zadowolona :) Zajęcia są codziennie i za każdym razem jest coś nowego, więc nie ważne czy chodzisz codziennie czy raz na dwa tygodnie. Niektóre figurki albo ich fragmenty oczywiście się powtarzają od czasu do czasu, ale chyba nie ma dwóch identycznych zajęć, bo gość który to prowadzi mam wrażenie, że na miejscu wymyśla co zaraz będzie ;) No i można chodzić samemu, bez partnera, bo są tam zmiany :)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:26:37

a ja bym chętnie znowu pochodziła na fitness :)

Panie WROCŁAW!!!!!

26 sty 2014 - 19:32:57

Ja bardzo lubię fitness w klubie Hawana :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura ustna z języka polskiego