Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 17:50:48

Przecież jakby ktoś miał manekin, to by wystawiał zdjęcia ubrań na nim, więc po co się pytać o to czy może takie zdjęcia zrobić? Myślicie, że każdemu tylko zależy na zobaczeniu was w starych koszulkach i bluzach oversize.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 17:57:06

Cytat
ludziorka
Przecież jakby ktoś miał manekin, to by wystawiał zdjęcia ubrań na nim, więc po co się pytać o to czy może takie zdjęcia zrobić? Myślicie, że każdemu tylko zależy na zobaczeniu was w starych koszulkach i bluzach oversize.

Ja wstawiam zdjęcia na manekinie a i tak dostaję pytania o zrobienie zdjęć na osobie :)

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 18:00:04

Pewnie fetyszysta chcący się zadowolić zdjęciami w starych dżinsach i golfach :D W szpilkach i gaciach bym nie robiła zdjęć, ale przesadzać też nie można.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 18:57:19

Cytat
ludziorka
Dokładnie. Naiwne mogą sobie kupować w ciemno, ja się nie nabiorę na wytłumaczenia typu ''Aparat zostawiłam u koleżanki która mieszka 100 km ode mnie'' (tak, m.in. takie wyjaśnienie zostało użyte).

ale to nie jest głupie, bo ja mam swój aparat 300km od domu i widzę go raz na pół roku, także wiesz...

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:03:17

Po prostu niepotrzebnie sie dziewczyna tłumaczyła, bo dlaczego? Nie robi zdjęć na osobie. Kropka.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:07:44

No tak, bo wynalazek o nazwie ''aparat w telefonie'' istnieje dopiero od kilku miesięcy i rzadko kto go ma. Poza tym, jakby to był prawdziwy powód to byłby podany na starcie, a nie po dwóch lejących wodę wykładach.

Jak ktoś nie chce, to niech po prostu powie, że nie robi i tyle zamiast wymyślać sto powodów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 19:09 przez ludziorka.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:09:15

dobrze zrobilas, ze zrezygnowalas... tez czesto pytam sie dziewczyn czy moge prosic o takie zdjecie "na osobie" to głownie nie odpisują juz albo mowią, ze nie bla bla

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:10:59

Cytat
ludziorka
No tak, bo wynalazek o nazwie ''aparat w telefonie'' istnieje dopiero od kilku miesięcy i rzadko kto go ma. Poza tym, jakby to był prawdziwy powód to byłby podany na starcie, a nie po dwóch wykładach.

A czy ktoś musi Ci się tłumaczyć? Nie. Aparat w telefonie, superextraczad, ale nie każdy ma taki aparat w telefonie, który robi CHOĆBY W MIARĘ dobre zdjęcia, więc nie ma sensu robienia zdjęć aparatem z telefonu, który robi zdjęcia takiej jakości jak żelazko, bo po co? Doszukujesz się czegoś na siłę. Jedyny błąd dziewczyny to to, że niepotrzebnie sobie zawracała głowę rozpisując się.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:12:41

''Poza tym, jakby to był prawdziwy powód to byłby podany na starcie, a nie po dwóch wykładach''.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:14:46

Cytat
ludziorka
Lepsze to niż nic i wymiana całkowicie w ciemno. Wisienka na torcie: jak napisałam, że nie jestem zainteresowana jak nie mogę zobaczyć zdjęcia, odpisała ''hahaha żal mi ciebie dziewczyno''. <ok>

Nigdy żadna z was nie poprosiła o zdjęcie czegoś na innej osobie przed dokonaniem zakupu? Dla mnie to jest dziwniejsze niż moja prośba, poza tym sama wiele razy robiłam zdjęcia na sobie gdy byłam o to poproszona i rzecz zawsze się sprzedała.

ja też często prosiłam o zdjęcie ,,na kimś'' ale też to zawsze problem dostać takie zdjęcie. Trudno, pewnie mają nas za zboków hmm

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:14:59

... dlatego kupiłam manekina i mam problem z głowy xD

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:15:28

Cytat
ludziorka
''Poza tym, jakby to był prawdziwy powód to byłby podany na starcie, a nie po dwóch wykładach''.

No i te "wykłady" to jedyny błąd dziewczyny. Innego nie popełniła. Nie ma czego tak przeżywać, jak stonka wykopki, serio.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:16:20

Cytat
nieczlowieek
a co ci po zdjeciu na tej lasce?
przeciez na tobie i tak bedzie wygladac inaczej.
Dokładnie czasami nie ma na kim zrobić zdjęcia. Ja np sprzedaję głównie rzeczy, które są na mnie za duże, bo sporo schudłam, albo które kupiłam/dostałam i okazały się za duże. Często mnie pytają czy dodam zdjecie na kimś, ale odpowiadam, ze nie bo siostra i mama noszą rozmiar 42/44 i się w moje rzeczy nie mieszczą, a na mnie te rzeczy są za duże i nie będa dobrze leżeć. Mimo to czasem dodaję iorientacyjnie zdjęcie na sobie to zazwyczaj słyszę, ze nie leży dobrze ta rzecz. No ludzie jak ma dobrze leżeć rozmiar 36 albo 38 na osobie noszącej xs/xxs;/ Z reszta zawsze jest ryzyko dobrze jej napisalaś, bo nawet jeśli na Tobie by cos dobrze leżało to na niej może lezeć fatalnie choćbyście nosiły ten sam rozmiar...

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:19:28

Jak czytam te komentarze to wydaje mi się, że niektórzy tutaj przeżywają sprawę o wiele bardziej niż ja. Mi to zwiewa, ofertę odrzuciłam na samym początku.

Dziwne zachowanie szafowniczek

26 sty 2014 - 19:42:16

Moim zdaniem dziewczyna chciała Cię 'naciąć', miałam podobna sytuację, chcialam kupić buty. Niestety były tam tylko 2 takie same zdjęcia tych butów i to z tyłu ! Poprosiłam o wiekszą ilość zdjęć butów (z przodu, z boku itd). Dziewczyna odpisała mi, że niestety nie może mi zdjęć wysłać, ponieważ jest za granicą i butów nie posiada, a u niej w domu nikt nie umie zrobić zdjęcia, gwarantowała wspaniałą jakość produktu i zachęcała do zakupu. Oczywiście niczego od niej nie kupiłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z Allegro