Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:38:29

Pomóżcie, co mam zrobić by moje włosy się nie elektryzowały? Od tygodnia mam ten problem a nie zmieniałam kosmetyków. Ciężko mi je nawet wiązać w kucyk bo lecą do góry
Rozpuszczone odstają prostopadle od głowy. Kochane radźcie, proszę.

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:44:48

Ja także chętnie poznam sposoby na elektryzujące się włosy. Suszarka i czapka nie pomagają.. Drewniana szczotka nie zdaje egzaminu.

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:46:47

może jedwab?

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:50:30

elektryzujące się włosy mogą być oznaką przesuszenia, jak wiadomo mróz źle dziala. może użyj jedwabiu albo nowej odzywki.

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:51:03

ja też mam z tym probem, zazwyczaj po kuracji maskowej jak są zdrowsze. No okropność. Ale mi np elektryzują się jak zakładam bluzki z innego materiału niż bawełna. Więc chodzę teraz tylkow bawełnianych bo jak założę inną to mi włosy latają i w ogóle wszystko mnie od tego swędzi :D

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:54:12

jedwabiu nie polecam, włosy po nim niby lepiej wyglądają, ale rzeczywiście bardzo je wysusza, co widać po jakimś czasie

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 10:58:44

tez mam teraz ten problem a moje wlosy sa bardzo zadbane bo kolezanki mi zazdroszcza :P


najskuteczniejszy sposob to ja robie tak :

biore grzebien lekko pod kranem z biezaca woda strzepuje go i przeczesuje wlosy

i dziala :)

polecam

elektryzujące się włosy

23 sty 2014 - 11:13:21

kiedyś jak miałam taki problem to używałam odżywki chyba Radical taka w tubce bodajże i z tyłu m.in. było napisane, że to na elektryzujące się włosy ;)

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 10:03:44

też mam z tym okropny problem :/ włosy elektryzują mi się niemal od wszystkiego...

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 10:08:04

ja od jakiegoś czasu też nie jestem w stanie sobie z tym poradzić:/ używam serum... ale chyba najlepiej na moje działa lakier do włosów....

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 11:20:27

Cytat
Pira
ja od jakiegoś czasu też nie jestem w stanie sobie z tym poradzić:/ używam serum... ale chyba najlepiej na moje działa lakier do włosów....

też tak robię...ale to nie jest przecież rozwiązanie :(

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 11:29:33

mi teraz tez strasznie sie elektrzuja i doprowadza mnie to do szału :D wiec podbijam :D

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 11:35:06

w tym tygodniu wybieram się do fryzjera.. może coś to da;p albo zapytam o jakiś sposób, wtedy dam znać;)

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 11:44:14

Ja polecam odżywke do włosów bez spłukiwania holenderskiej firmy. Kosztuje koło 8 zł, pół litra. Nakłada jej sie niewiele na włosy, żeby nie były obciążone. Na zime idealna do elektryzujących się włosów. Bardzo mi się tez elektryzowały, a po jej nałożeniu nie mam juz tego problemu ;) Polecam;)

elektryzujące się włosy

05 lut 2014 - 11:45:50

Aby włosy się nie elektryzowały trzeba je nawilżać.

Czesanie plastikowymi szczotkami elektryzujących sie włosów nie jest dobrym sposobem- ponoć fajnie radzi sobie z tym szczotka z naturalnego włosia.

Trzeba też unikać wszelakich silikonów :/ A jeżeli jest sytuacja awatyjna to zmoczyć delikatnie ręce i "przejechać" po fryzurze, włosy lekko wilgotne sprawią, że włos już się tak nie elektryzuję ale niestety na włosy ma wpływ też klimat :P

A może mi pomożecie: http://szafiarenka.pl/55/7687893/torebki.html?autologin=1

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nutki:)