Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

7 minut temu

Druk ścienny

15 minut temu

Nowy samochód

34 minut temu

Montaż Klimatyzacji

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

14 sty 2014 - 19:01:28

Byłyście kiedyś u wróżki lub astrologa?:) Jak wrażenia?

W ogóle jaki macie do tego stosunek?

Ja byłam chyba 2 lub 3 razy u astrolog. Taki indywidualny, bardzo dokładny horoskop, szczerze byłam bardzo zdziwiona ile ta kobieta była w stanie powiedzieć o mnie, o mojej przeszłości, o cechach mojego charakteru. Z perspektywy czasu blisko rok po ostatniej wizycie muszę przyznać, że wiele z tego ma przełożenie na to co się wydarzyło. Jutro za namową koleżanki idę do wróżki.

Raczej nie trzymam się tego i traktuję z przymrużeniem oka, niezbyt poważnie, ale przyznam, że to ciekawe.

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

11 lut 2014 - 23:26:59

Skorzystałam z tzw. internetowej wróżki, pani Henrietty Wróżka Henrietta - http://wizytauwrozki.pl/expert/130/Henrietta. Byłam bardzo mile zaskoczona, Pani bardzo sympatyczna, a rozmowa ciekawa. Nie będę zdradzać szczegółów, ale jedna wróżba już się spełniła.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

11 lut 2014 - 23:40:39

Nie wierzę w żadne wróżby i przepowiednie.



Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 09:36:28

Hej, ja byłam u dwóch, ich przepowiednie pokryły się w 90% (fakty dokładnie te same, tylko czas czasem się różnił). Ta druga była z polecenia, od koleżanki i generalnie niektóre rzeczy bardzo dokładnie opisała, co do innych wprost mówiła, że nie wie albo że to jest zależne od podjętych przeze mnie decyzji. Pierwsza część jej przepowiedni, która dotyczyła tego, co jest, bez chociaż jednego wypowiedzianego przeze mnie słowa trafiła w totalne sedno. Potwierdza się również to, w co nie mogłam najbardziej uwierzyć, a dzieje się. Ale konkretne potwierdzenie lub zaprzeczenie będzie dopiero za jakieś 2-3 tygodnie. Czekam cierpliwie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-12 09:37 przez body_mind_spirit.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 09:46:13

Ja nie wierzę wróżkom itp., ale pamiętam, że kiedyś na zajęciach - były prowadzone przez kryminologa, byłego pracownika wydziału zabójstw - mówił nam o współpracy z jasnowidzem Jackowskim. Wiem, że pomógł im kilka razy, choć sam Jackowski się tym nie chwali. Chodziło między innymi o wskazanie zwłok - Jackowski podawał zupełnie inne miejsce, niż to, w którym wg świadków doszło do utonięcia. Okazało się, że ma rację.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-12 09:59 przez AlladynM.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:00:15

W moim przypadku to nie był jasnowidz, tylko tarot. Geniuszem nie jestem, ale jestem spostrzegawcza i jeśli na to samo pytanie jest odpowiedź taka sama, co więcej, ostatnia karta jest ta sama... To ja nie mam pytań ;) I czekam w podnieceniu na to co przyniesie przyszłość.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:03:01

Maciej wróżbita co wszystko wie, a o nic nie pyta

Kiedys na rynku w Kazimierzu Dolnym mojego kumpla zaczepila cyganka i mowi:
daj mi reke, ja powroze, powiem jak masz na imie, a moj kumpel: ja wiem jak mam na imie :)

nigdy nie bylam u wrozki ani nikogo takiego i nawet nie chcialabym isc.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:07:31

A propos pana Jackowskiego ,proponuje zajrzeć na jego stronę internetową. Chwali się na potęgę współpraca z policją. Wstyd dla policji moim zdaniem

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:11:44

Cyganów się boję ;) a panie, do których trafiłam były urocze i mnie np. podniosły na duchu. Taka psychoterapia dodatkowa za nieduże pieniądze ;)

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:11:56

Byłam na jego stronie, nie wszystkim się chwali. Poza tym - w końcu jeśli jakoś pomógł, to chyba warto o tym powiedzieć, to nic złego.
Nie jestem fanką ani wróżek, ani astrologów czy jasnowidzów, traktuje to w formie ciekawostki - przynajmniej te historie o Jackowskim. Wydaje mi, że nie ma co go potępiać, a czy wstyd dla policji? Trochę tak, ale moim zdaniem ważne, by znaleźć zwłoki - choćby dla samej rodziny i pochówku. Przy odnalezieniu zwłok jest o wiele większa szansa na wykrycie sprawcy, bo jest na czym pracować.
Ja osobiście nigdy bym nie zapłaciła za poradę od wróżki.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:15:19

Byłam raz z koleżankami u takiej co wróży z tarota i z daty urodzenia.Nie powiem,fajnie gadała,ale czy to ma się spełnić?Zobaczę jak się spełni,bo jak na razie układa mi się inaczej niż mówiła.Kilka dni temu koleżanki były znowu u tej wróżki i jedna powiedziała,że już więcej nie pójdzie,bo to tylko wyrzucanie w błoto pieniędzy,bo durnoty gadała,drugiej mówiła o czymś tam,że ma coś się wydarzyć w jej życiu jeśli coś tam zrobi-robi na odwrót,więc raczej się jej to nie spełni.

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:27:18

Dla mnie ludzie, którzy wierzą we wróżby i przepowiednie przeczą swojej inteligencji ;)

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:35:39

a zna was jakaś dobrą wróżkę z poznania lub okolic godną polecenia??

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:40:26

Mogę tylko polecić w Łodzi ;)

Wróżka / astrolog TAK czy NIE?

12 mar 2014 - 10:47:59

moja mama parę lat temu chodziła do wróżki, z tego co mówiła tylko 1 rzecz się sprawdziła :P ja w życiu się się nie wybiorę, nie wierze w takie rzeczy :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facebookowy problem :(