Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:11:57

Wymieniłam się z dziewczyną 19 grudnia-moja nowa bluza za jej sweter. umówiłyśmy się na wysyłkę na drugi dzień, ja słowa dotrzymałam. po tygodniu oczekiwania, gdy nic mi nie doszło napisałam do niej, to ta mi odpisała, że sweter wysyłała jej mama, ale uwaga - wpisała zły kod pocztowy i przesyłka do niej wróciła, ale zaraz załatwi sprawę i wyśl ponownie. sobie myślę no spoko, mogło się zdarzyć. pojechałam sobie na sylwestra w góry 31i wróciłam 5stycznia z nadzieją, że sweterek będzie już czekał w domu. i co??? nic, nawet żadnej wiadomości od niej. napisałam więc jej dość przykre wiadomości, chyba się troszkę przestraszyła ale wciska mi, że to ja jestem jakaś dziwna, bo ona przesyłkę nadała, tylko jej poczta jest taka wolna hahha - 3tygodnie?? poleconym?? mówię okej, poczekam jeszcze... jest 13! i dalej nic! prosiłam ją o zdjęcie nadania przesyłki 5 stycznia, mówiłą, że jest w akademiku i jak tylko wróci do domu, to mi je wyśle i jak myślicie co się stało??? ani zdjęcia, ani nr nadania, ani tym bardziej swetra. No jestem po prostu wściekła jak osa!! mam nadzieję, że znajdzie tego posta, zaraz jej wyślę linka z nim, żeby wiedziała, że nie kłamię i nie puszczę jej tego płazem! mam jej adres, mogę się bez problemu tam przejechać, mam w rodzinie policjanta - więc sprawa ta też tam na bank trafi. Także "koleżanko", będziesz miała problemy, następnej na pewno nie oszukasz.
Chętne po nick dziewczyny niech piszą pod spodem, wyślę z przyjemnością

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:14:20

poproszę nick

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:17:47

mysle ze po przeczytaniu tej wiadomosci sweterek jest juz w drodze do Ciebie ;))

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:19:45

Cytat
lena04
mysle ze po przeczytaniu tej wiadomosci sweterek jest juz w drodze do Ciebie ;))
wątpie, bo przeciez twierdzi, że wysłała go już dobre 2 tygodnie temu i to wina jej poczty:) zreszta, jesli jakimś cudem do mnie dojdzie, jest data nadania. i tak bedzie miała problemy, sprawę już zgłosiłam tutaj. 7 dni i ją zablokują

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:19:57

kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:21:58

Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 14:22 przez milk007.

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:25:52

Cytat
milk007
Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?
to ze masz w rodzinie policjanta to chyba nie wiele Ci pomoze ;P juz lepiej bylo by miec brata-gangstera ;D albo chociaz chlopaka-bandziora ;) wtedy sprawa szybko by sie skonczyla ;D hihi

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:26:22

ja tez poprosze;)
tez mialam kiedys taka przygode ale sprawa skonczyla sie na policji potema w sadzie oczywiscie na moja korzysc takze takim nie popuszczac wszystko zglaszac :) u mnie tez bajerowala przez pol roku ze wysyla ze kase odda itd ja robilam swoje i wygralam:) mam nadzieje ze uda ci sie odzyskac pieniazki albo chociaz ta wymianke

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:27:53

Coraz więcej niemiłych sytuacji

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:27:56

Cytat
lena04
Cytat
milk007
Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?
to ze masz w rodzinie policjanta to chyba nie wiele Ci pomoze ;P juz lepiej bylo by miec brata-gangstera ;D albo chociaz chlopaka-bandziora ;) wtedy sprawa szybko by sie skonczyla ;D hihi
kogoś takiego to nie zdziwiłabym się jakby miała ta dziewczyna, której sprawa dotyczy. w końcu skądś się takiego wciskania kitu nauczyć musiała. no i sama nie jest lepsza

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:28:37

Cytat
milk007
Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?

nieczlowieek, o tym samym pomyślałam :)

milk007, straszenie policjantem w rodzinie jest żałosne.

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:29:52

Cytat
xAmyLeex
Cytat
milk007
Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?

nieczlowieek, o tym samym pomyślałam :)

milk007, straszenie policjantem w rodzinie jest żałosne.
to moze dam ci jej nick i ty ja postrasz żeby chociaż oddała mi moją nową bluzę, co?

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:30:20

poprosze nick

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:32:35

haha ja tez mam w rodzinie :D dlatego ja nic tutaj nie kupuje, wole all tam lepiej rozprawiaja się z oszustami.

Cytat
xAmyLeex
Cytat
milk007
Cytat
nieczlowieek
kurcze, wszystkie dziewczyny na szafie maja w rodzinie policjantow. niebywale.
a co, podać Ci dane brata??? telefon też chcesz?

nieczlowieek, o tym samym pomyślałam :)

milk007, straszenie policjantem w rodzinie jest żałosne.

nie jest, załosne sa szafiarki, które oszukują. Ja nawet nie straszyłam bym bo szkoda na to czasu tylko odrazu zgłosiłabym na policje... ale to ja, nie bawię się w ostrzezenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 14:34 przez truskawka_ang.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

Uwaga!!!

13 sty 2014 - 14:36:51

kurde,coraz bardziej odechciewa mi sie zaczac wystawiac tutaj ciuchy ;/
rowniez poprosze o nick

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podatek od pożyczki?