Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:24:01

Co dają waszym zdaniem i czy można je zrobić mając lic lub mgr?
Bo nie bardzo się orientuje na jakiej one zasadzie działają. Czym one są? Jakimś dopełnieniem ?

Ukończyłam ekonomię, teraz jestem na administracji na 2 stopniu, jednak ten kierunek to jakieś same nudy... jednak oczywiście przerywać studiów nie zamierzam, bo po co :)
Widziałam, że jest możliwość zrobienia u mnie w szkole podyplomówki z marketingu. Nie powiem interesuję się trochę handlem i wszystkim co jest z nim związane, relacjami z klientami itp itd

Może są tu jakieś dziewczyny które nie zaprzestały na samym licencjacie? Jak patrzą na was pracodawcy widząc wasze cv?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-09 20:26 przez kolana01.

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:27:08

nie potrafię odpowiedzieć na pytania, ale sama chętnie się dowiem jak to jest z podyplomówką;)

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:27:22

Oczywiście dodatkowy papierek + umiejętności, można je zrobić po licencjacie. Jeżeli Cię to interesuję to czemu nie - większe możliwości w znalezieniu pracy

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:33:06

a czy też kończy się obroną jak w przypadku 1 i 2 stopnia ?
i chyba jest tylko w systemie niestacjonarnym?

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:38:14

Zależy jeszcze od kierunku na podyplomówce. Moja koleżanka dzięki podyplomówce uzupełniającej dostała pracę :)
A ja mam zrobione z rzeczoznawstwa majątkowego (wycena nieruchomości) i teraz mogę ubiegać się o licencję rzeczoznawcy, ale to długa droga:)

Od tego czy jest obrona zależy również kierunek, ja miałam obronę, a koleżanka tylko pracę zaliczeniową. Chodziłam zaocznie sobota i niedziela co 2 tygodnie i w ciągu semestrów są oczywiście egzaminy :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-09 20:42 przez MoniakV.

studia podyplomowe

09 sty 2014 - 20:51:40

ja mam studia podyplomowe z informatyki, zrobiłam je głównie po to zeby mieć jakiś papier, chociaż do niczego mi się nie przydał, ogólnie nuda, nic się nie nauczyłam, ale za to kasę wydałam... i jeszcze na koniec przy obronie ( broniłam się wcześniej niż wszyscy, bo miałam wyjazd szkoleniowy z pracy ) profesor z politechniki, wielki oblesny dziad próbował mnie "nieładnie" podrywać...po tym odechciało mi się jakichkolwiek studiów :)

za to fajne są kursy finansowane ze srodków UE, krótkie, darmowe i na temat, chodziłam 3 miesiace na kurs grafiki komputerowej i było bardzo fajnie, duzo praktyki, duzo ćwiczeń, same konkrety, chociaż to też zależy od wykladowcy, na ile się przylozy i zna temat ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kreacja Pasuje ?