Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:25:53

Pewnie niejedna z was musiała wyjechać ze swojego rodzinnego miasta i zacząć nowe życie. Ja też. I na początku bardzo mi się podobało - duże miasto, nowi znajomi, ale w końcu wpadłam w małe "kłopoty".. Rozstałam się z chłopakiem, musiałam się przeprowadzać trzy razy w ciągu trzech miesięcy (w jednym mieszkaniu byłam niecały tydzień..), w szkole zaczęły się obowiązki i te nowe znajomości niestety nie przetrwały, kontakt się osłabił, a towarzystwo się trochę rozsypało .Utrzymuję jako taki kontakt może z jedną osobą. Teraz już się trochę ustabilizowałam (przynajmniej z mieszkaniem :)) i trochę smutno mi tak siedzieć prawie całymi dniami w domu. Wiecie gdzie mogę poznać jakiś ludzi w Warszawie? Kluby raczej odpadają, bo sama tam nie pójdę, ale może wiecie czy coś ciekawego tu się dzieje? Jakieś bezpłatne kursy czy coś takiego? A może macie podobną sytuację jak ja? :)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:28:22

niestety nie pomoge , ale doskonale wiem o czujesz , bo mam podobno sytuacje .

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:28:55

ja jestem z Warszawy, ale mieszkam tu od dziecka

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:42:55

Witaj w klubie, mam prawie identyczną sytuację ;)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:45:53

ja też mam prawie identyczną sytuacje tyle ze mieszkam w warszawie od urodzenia,jak chcesz to napisz na priv chętnie poznam kogoś nowego :)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:54:05

no widzisz i będziesz miała nowe koleżanki:)i będziesz miała z kim iść do klubu:))

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 20:33:54

Jeśli jesteście z Warszawy i macie taką sytuację to też piszcie na priv, bo nie wiem czy potem będę wchodzić na ten wątek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telefon