Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaka jest wasza ulubiona kawa?

29 lip 2015 - 22:39:51

To to nie jest kawa :)

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

16 wrz 2015 - 13:10:06

Ja w tym roku lubiłam robić sobie kawę na zimno latte. W takie gorące dni jest to moim zdaniem idealne rozwiązanie.
Jeśli lubicie kawę musicie również spróbowac nowego ptasiego mleczka Wedla.W białej czekoladzie o smaku frappe. Przepyszne.Myślałam,że nic nie przebije klasycznego waniliowego ale to jest super. Szkoda tylko,ze nie ma go w tych mniejszych sklepikach i trzeba szukać go w wiekszych supermarketach.


jaka jest wasza ulubiona kawa?

20 wrz 2015 - 18:15:45

a zieloną kawę lubicie? piliście? ja ostatnio słyszałam o jej zdrowodtynych zaletach no i o poprawie metabolizmu. Kupiłam ale masakra jak ona smakuje... piję z mlekiem, czekam aż wystygnie i wypijam duszkiem. Nie ma się czym delektowac

jaka jest wasza ulubiona kawa?

22 wrz 2015 - 11:42:40

czarna, bez mleka, bez cukru :) Ale czasem mam ochotę napić się cappucino

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 2/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

08 paź 2015 - 12:53:31

Ja nauczyłam się pić kawę na studiach, szczególnie gdy przychodziła sesja - organizm domagał się kofeiny. Z czasem zaczęła mi coraz bardziej smakować i tak coraz częściej przeszukiwałam sklepowe półki z kawą. Na chwilę obecną piję mocne espresso i zarówno tej wersji jak i tej kawie: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Qualita-Oro-6-x-1-kg/54 będę wierna na dłużej, uwielbiam jej aromat!

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

02 lis 2015 - 21:31:08

Od jakiegoś czasu piję kawę Kimbo odkryłam ją w sklepie Trafiki. Oczywiście najlepsza jest świeżo mielona, więc zazwyczaj kupuję ziarnistą:) Mam ekspres, rano taka kawa poza świetnym smakiem, stawia na nogi dzięki zapachowi, który unosi się w całym domu :)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

16 lis 2015 - 19:27:50

Nie mam ulubionej kawy bo ciąglę próbuję czegoś nowego. Jednak najchętniej kupuję kawę ziarnistą. Według mnie to najlepsza kawa ponieważ mielę ją tuż przed parzeniem i aromat takiej kawy jest o wiele mocniejszy i wyrazisty niż tej kupionej już zmielonej. Jeżeli nie wiecie gdzie taką kawę kupić warto zajrzeć do takich http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Kawa-mielona_Parana-Caffe-401.html sklepów bo mają większy wybór niż np markety, a niestety u mnie w mieście sklepów poświęconych tylko i wyłącznie kawie niestety nie ma więc szukam w sieci.

jaka jest wasza ulubiona kawa?

02 gru 2015 - 13:57:01

ja też lubię kawę sypaną właśnie taką z młynka czy z ekspresu parzoną.Ciekawa jest historia młynka do kawy. Pierwszy młynek pojawił się w Turcji http://www.aromatkawy.pl/historia-mlynka-do-kawy. Ostatnio byłam na wczasach i właśnie zakupiłam sobie turecki młynek i powiem wam, że od tego czasu miele w nim często kawę. Bardzo mi smakuje, a wy jaką kawę najczęściej pijecie?

zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

18 kwi 2016 - 16:11:51

jeśli kawa to tylko świeżo zmielona, najbardziej lubię http://www.caffegaleria.pl/kawa_ziarnista_parana_extra_bar_d5180_pol.html

Lubie lekką domieszkę robusty w kawie, chociaż mało jest osób które lubią robustę. Ale ta z Indii nie ma takiego kwaskowatego posmaku. Kawę parzę w kafetierkach, uważam że one najlepiej wydobywają smak kawy.

jaka jest wasza ulubiona kawa?

21 kwi 2016 - 14:38:58

Ja najbardziej lubię parzoną, czarną Jacobs (zielona). Bez żadnych dodatków typu mleko, cukier. Czasem jedna, a czasem dwie dziennie. Po tej kawie czuje się najlepiej i po prostu lubię ten moment picia kawy.

jaka jest wasza ulubiona kawa?

27 sty 2017 - 14:32:56

nie jestem kawoszką i staram sie jej nie pic z racji tego że mam notoryczne niedobory magnezu i potasu ale jak juz mnie najdzie ochota to pije latte lub capuccino. uwielbiam zapach świeżo mielonej kawy, mieszkam niedaleko fabryki tchibo i czasem jak praża kawe i wiatr zawieje w dobrą stronę to czuć w powietrzu zapach . z kaw rozpuszczalnych najlepsza jest tester choice nescafe

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

jaka jest wasza ulubiona kawa?

06 lut 2017 - 16:12:01

Ja uwielbiam espresso :)

jaka jest wasza ulubiona kawa?

06 lut 2017 - 17:58:22

lubię kawę .ale bez śmietanki i mleka coś naturalnego.
Najlepiej mi odpowiada kawa MOCCA gold firmy woseba.

Cytat
banach
lubię kawę .ale bez śmietanki i mleka coś naturalnego.
Najlepiej mi odpowiada kawa MOCCA gold firmy woseba.
co do zielonej próbowałam niestety fatalna w smaku nic na siłę nie da się tego wypićuff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-06 17:59 przez banach.

jaka jest wasza ulubiona kawa?

06 lut 2017 - 18:06:19

Rozpuszczalna z mlekiem i cukrem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LUKSUSOWE ZAKUPY WARSZAWA