Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet a auto

12 gru 2013 - 23:28:45

hej
bardzo kocham swojego chłopaka lecz osttanio zachowuje sie jakos dziwnie
miał stłuczke w nowej audi co dal za nią 30 tys. dostal odszkodowanie 12 tys za pokrycie wszelkich szkód i musial na to pozyczke brac, bo tamtego goscia ubezpieczalnia to jakies gówno ( wypadek byl z tego goscia winy)
od tamtego czasu chlopak mnie olew. ciaglo to sie naprawde długo chlopak ciagle szukal oryginalnych czesci, jak przyjezdzalam to ciagle siedzial na all lub wydzwanial do kogos o te czesci ok. rozumie ale dzisiaj napisalam, ze stluczka stłuczką ale ostatnio w ogole nie okazuje mi uczuc ze mnie nie przytula a mi bardzo tego brakuje, odpisal na to, ze teraz na nic nie ma czasu, bo auto !! :((( smutno mi z tego powodu, odpisalam, ze mam rozumiec ze narazie mam mu dac spokoj to napisal zebym nie marudziła i nie przesadzała ! co przez to rozumiec??? czy auto jest dla facetów wazniejsze niz kobieta???
- wziął pozyczke na czesci ale oczywiscie mu te pieniądze ubezpieczalnia zwróci !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 23:31 przez bluzowatabluca.

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

facet a auto

12 gru 2013 - 23:31:09

Róznie bywa, ale musisz zrozumieć tez troche, bo pewnie to kosztuje go dużo stresu. On tez nie powinien tak robić, ale czasem trzeba ustąpić...

facet a auto

12 gru 2013 - 23:31:39

najwidoczniej dla twojego faceta tak

facet a auto

12 gru 2013 - 23:33:03

a czy facet jest dla kobiety ważny?
przejął się, dał sporo kasy na to auto, a teraz musi dać jeszcze więcej to się przejmuje, wcale mu się nie dziwię.
Chyba nie oczekujesz, że w takiej sytuacji będzie skakał koło księżniczki.
Wyluzuj i daj mu czas.

facet a auto

12 gru 2013 - 23:33:19

Ciągło? :D facet ma problemy to się stresuje a Ty mu jeszcze swoje żale dowalasz zamiast go wesprzeć i pomóc

facet a auto

12 gru 2013 - 23:33:51

dla faceta auto jest jak dziecko :D meeega ważne ! :P

facet a auto

12 gru 2013 - 23:35:27

WZIAL POZYCZKĘ? Po co? Od daty zgloszenia towarzystwo ubezpieczeniowe ma 30dni na wyplate odszkodowania.Wypłącają w calosci szkode po czesciach serwisowych,nie poracaja amortyzacji wiec jeszcze na tym zarobi lub moze sobie oddac auto do serwisu i zrobic bezgotowkowo! a on wzial pozyczke??? Chyba zle sie czuje ;)

facet a auto

12 gru 2013 - 23:35:47

bez przesady ! jak dziecko jakieś... przyjezdzam to sie słowem nie oddzywa.. ah Ci mezczyźni

a no ciągło :D
długa historia z tą ubezpieczalnią niechche mi sie pisac ale no musial wziac pozyczke miec na to faktury zeby pozniej mu oddsali wiem glupio zrobił, ze sie zgodził tak jak mu kazali:D ale mowilam ale mnie nie sluchał !! jak zwykle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 23:37 przez bluzowatabluca.

facet a auto

12 gru 2013 - 23:38:55

NO ZWRÓCI! ale zaplacil prowizje i odestki za UDZIELENIE POŻYCZKI! To po co? ;))) Bezsens
Nie musiał mieć zadnych faktur-mógł zrobić auto w SERWISIE-bezgotówkowo.Zakład ubezpieczeń pokrywa należność za naprawę w serwisie,którą serwis wystawia ubezpieczAlni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 23:40 przez Onesto.

facet a auto

12 gru 2013 - 23:39:22

Cytat
bluzowatabluca
bez przesady ! jak dziecko jakieś... przyjezdzam to sie słowem nie oddzywa.. ah Ci mezczyźni

a no ciągło :D
długa historia z tą ubezpieczalnią niechche mi sie pisac ale no musial wziac pozyczke miec na to faktury zeby pozniej mu oddsali wiem glupio zrobił, ze sie zgodził tak jak mu kazali:D ale mowilam ale mnie nie sluchał !! jak zwykle
ale czego Ty oczekujesz? że powie a tam ch*j z samochodem moja ksiezniczka wazniejsza
Cytat
Onesto
NO ZWRÓCI! ale zaplacil prowizje i odestki za UDZIELENIE POŻYCZKI! To po co? ;))) Bezsens
ale czy o tym jest wątek? chyba nie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 23:40 przez laleczka08.

facet a auto

12 gru 2013 - 23:41:42

ONESTO wiem wiem dlatego wkurza mnie fakt, ze mnie nie slucha a pozniej dąsa sie na caly swiat

facet a auto

12 gru 2013 - 23:42:14

Cytat
laleczka08
Cytat
bluzowatabluca
bez przesady ! jak dziecko jakieś... przyjezdzam to sie słowem nie oddzywa.. ah Ci mezczyźni

a no ciągło :D
długa historia z tą ubezpieczalnią niechche mi sie pisac ale no musial wziac pozyczke miec na to faktury zeby pozniej mu oddsali wiem glupio zrobił, ze sie zgodził tak jak mu kazali:D ale mowilam ale mnie nie sluchał !! jak zwykle
ale czego Ty oczekujesz? że powie a tam ch*j z samochodem moja ksiezniczka wazniejsza
Cytat
Onesto
NO ZWRÓCI! ale zaplacil prowizje i odestki za UDZIELENIE POŻYCZKI! To po co? ;))) Bezsens
ale czy o tym jest wątek? chyba nie :)
Haha no tak,lepiej porozmawiajmy o miłości ;) dobranoc

facet a auto

12 gru 2013 - 23:43:42

dla niekórych facetów samochód to wielka miłość, nie dziw sie, że tak skacze skoro dopiero co było nowe a teraz jest zniszczone. przeczkaj i tyle, nic na to nie poradzisz. ta miłość meżczyzn do elektroniki i samochodów. Pewnie teraz niektóre z was powiedzą, że przecież kobieta najważniejsza, że jakby kochał to nie zaniedbywał by ale co poradzisz tacy są faceci i ich zabawki.

facet a auto

12 gru 2013 - 23:44:57

Cytat
Onesto
Cytat
laleczka08
Cytat
bluzowatabluca
bez przesady ! jak dziecko jakieś... przyjezdzam to sie słowem nie oddzywa.. ah Ci mezczyźni

a no ciągło :D
długa historia z tą ubezpieczalnią niechche mi sie pisac ale no musial wziac pozyczke miec na to faktury zeby pozniej mu oddsali wiem glupio zrobił, ze sie zgodził tak jak mu kazali:D ale mowilam ale mnie nie sluchał !! jak zwykle
ale czego Ty oczekujesz? że powie a tam ch*j z samochodem moja ksiezniczka wazniejsza
Cytat
Onesto
NO ZWRÓCI! ale zaplacil prowizje i odestki za UDZIELENIE POŻYCZKI! To po co? ;))) Bezsens
ale czy o tym jest wątek? chyba nie :)
Haha no tak,lepiej porozmawiajmy o miłości ;) dobranoc
ojejku co sie fukasz od razu :P watek jest nie o pożyczce tylko o tym że on nie ma dla niej czasu :)

facet a auto

12 gru 2013 - 23:45:02

Na początek to Ty ty się naucz zdania sensownie sklecać bo aż patrzeć się nie da. Po drugie chyba trochę wyolbrzymiasz, chłopak rozwalił auto to nie ma się co dziwić, że chce je jak najszybciej naprawić. Im szybciej je naprawi tym szybciej będzie wszystko " po staremu". Odpuść mu trochę. Też miałam kiedyś auto w naprawie ponad tydzień i myślałam, że oszaleje!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mały łakomczuch