Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet a auto

12 gru 2013 - 23:47:26

Cytat
truskawka_ang
dla niekórych facetów samochód to wielka miłość, nie dziw sie, że tak skacze skoro dopiero co było nowe a teraz jest zniszczone. przeczkaj i tyle, nic na to nie poradzisz. ta miłość meżczyzn do elektroniki i samochodów. Pewnie teraz niektóre z was powiedzą, że przecież kobieta najważniejsza, że jakby kochał to nie zaniedbywał by ale co poradzisz tacy są faceci i ich zabawki.
samochód to nie zabawka :P też bym chodziła cała w nerwach gdybym kupiła fure za 30tys i zaraz by była rozwalona. Tak samo kobieta która kocha wspierała by go a nie jeszcze dowalała mu jakby bez tego miał mało problemów

facet a auto

12 gru 2013 - 23:48:40

izkazam przepraszam :D rzeczywiście nie da się tego czytać;/ ale to wina mojego rozdrażnienia przeziebienia;( chcialam szybko napisac :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

facet a auto

12 gru 2013 - 23:49:30

To jest jedna z tych trudnych sytuacji. Wykaż zrozumienie, być może potem to doceni :)

facet a auto

13 gru 2013 - 10:47:30

Powinnaś go wspierać

facet a auto

13 gru 2013 - 10:51:22

na początek, ile Ty masz lat?

facet a auto

23 lut 2022 - 19:34:34

Tak naprawdę to bardzo dużo jeszcze zależy również od tego czy ktoś się ogólnie interesuje motoryzacją. Muszę przyznać, że ja całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać na stronie https://garbus.pl/pl/n/21 o historii samochodu Volkswagen Typ 4 i jestem zdania, ze na pewno warto jest ją znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mały łakomczuch