Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:44:09

Piła któraś z Was zieloną kawę albo brała tabletki?

Chciałabym kupić ale nie wiem czy to działa faktycznie.

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:47:37

ja pije, ale jest tak niedobra fujjjjjjj :) ale pije bo podobno działa, ja tam na razie efektów nie widzę, ale zobaczymy po czasie :)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:48:35

nastepny przereklamowany produkt ... poczytaj w necie ,pelno jest informacji na temat zielone kawy ...

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:50:12

Nie wiem co to. Kolejny cudowny środek na odchudzanie?

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:52:53

Cytat
Mee1990
Nie wiem co to. Kolejny cudowny środek na odchudzanie?
niby tak ale to tylko niby ...;)

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:53:23

Cytat
Mee1990
Nie wiem co to. Kolejny cudowny środek na odchudzanie?

Dokładnie. Kolejny środek na odchudzanie. Ostatnio czytałam nieco o tym produkcie i opinie rzeczywiście były pozytywne, chociaż nie na każdego to działa.

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 09:56:51

No właśnie czytałam i nie wiem czy te pozytywne opinie to nie przypadkiem osoby sprzedające tą kawkę.

Niestety muszę sobie trochę pomóc jakimś środkiem cud.
Cięzko mi prowadzić dietę skoro mam niedoczynność tarczycy i migrenę i np wielu rzeczy jeść nie powinnam. ;/

W rok przytyłam 10 kg i uwierzcie mi jadłam od lat tak samo.
Teraz przestałam jeść słodycze, jem więcej białka i błonnika, piję zieloną herbatę nałogowo bo uwielbiam i nicw dół a nawet czasem waga czy centymetry podskoczą..;/

Zielona Kawa

03 gru 2013 - 11:11:54

Czytałam trochę o tym, i gdzieś przeczytałam ze bardziej chodzi o ziarna zielonej kawy niż o wywar z nich, to ziarna z zielonej kawy posiadają coś (teraz już nie pamiętam) co pozwala chudnąć. Dlatego na rynku jest wiele tabletek, które posiadają to coś. Podobno faktycznie pomagają aczkolwiek nie znam żadnej osoby która próbowała. Sama też nie próbowałam. Polecałabym ThermLine + ćwiczenia.

Zielona Kawa

09 gru 2013 - 14:31:31

Dołączam się do pytania. Z miesiąc temu zaczęłam ćwiczyć i dbać o to co jem. Chciałabym jednak przyspieszyć trochę mój powrót do formy :D Znalazłam stronę o suplementach z zielonej kawy: mojazielonakawa. edu.pl Szukam teraz potwierdzenia, że piszą tam prawdę :>

Zielona Kawa

09 gru 2013 - 14:42:10

Dziewczyny nie dajcie sobą manipulować! Wszędzie jest pełno różnych specyfików na odchudzanie, wpierają nam, że to działa i będą po tym cuda. Tak naprawdę mało które z nich dają jakiekolwiek efekty. Wiem to z doświadczenia, że każda z nas jak najmniejszym kosztem chce mieć idealną figurę, ale nie warto kombinować, bo może się to źle skończyć. Tak naprawdę ruch, ruch i jeszcze raz ruch pomoże zrzucić zbędne kilogramy, a wtedy żadne kawy i inne dziwne rzeczy nie będą potrzebne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miasto