Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:08:12

Ostatnio z nudów często biorę udział w różnych konkursach - blogowych, krzyżówkowych itd. i tak sobie pomyślałam że założę wątek. Pochwalcie się co udało Wam się w życiu wygrać w różnych konkursach :)

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:11:04

kilka płyt w Radiu Eska i kilka lat temu płytę w "Magazyn 13"

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:12:54

Kupon 150zł na zakupy w Cropp'ie, w konkursie smsowym w którymś magazynie dla nastolatek- jakoś w gimnazjum, więc to był majątek :p

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:16:41

A ja Karnet na Fitness wart 99 zł od Radia Eski, i jak była mała bilety na koncert ICh Troje:D

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:17:12

mi się często udawało coś wygrywać, m.in. 2 bilety na kabaret pod Wyrwigroszem, 2 bilety do cyrku, bilet na lodowisko, kubek, smycz, kartę rabatową na zakupy we Włocławku, 2 zaproszenia do klubu Million na zespół Weekend też we Włocławku, książkę dla dzieci

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:18:59

ja wygrałam shopper bag z Zary od szafa.pl :)


Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:21:27

3 tysiące w zdrapce LOTTO!!!
Polecam, Cruella de Moon.

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:27:09

karton Lay's :D

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:35:22

Ja wygrywam tylko w konkursach organizowanych u mnie w firmie. Wygrałam cb radio,nawigację, a ostatnio wyjazd do Warszawy na salsa festiwal.W sumie, to takie nagrody za wyniki :)

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:37:41

Cytat
Arionell
karton Lay's :D

Mmmmmm marzenie serce


Ja wygrałam bilety na koncert, w konkursie blogowym wygrałam ogromną pakę tkanin, guzików, tasiemek, z której byłam przeszczęśliwa!, w dzieciństwie książkę, moje zdjęcie wygrało w konkursie i zostało wydane jako pocztówka :) Więcej nie pamiętam :)

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:42:00

2 blyszczyki z loreala, roz z bourjois i poł litra wódki w klubie ;D

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:43:03

ja wygralam kiedyś za artykuł w gazecie dla nastolatek zestaw kosmetyków :P a dzisiaj sie dowiedzialam, ze dostalam stypendium rektora i też się czuję jakbym wygrała los na loterii :D:D

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:45:27

Raz w gazecie, której nazwy nie pamiętam (coś w stylu Bravo) zestaw kosmetyków Rimmel, całkiem niedawno w konkursie Rossman wygrałam zestaw kosmetyków Cztery Pory Roku, a kiedyś darmowe Ptasie Mleczko :D

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:45:46

ja wygrałam 3 razy w rmf - mp3, upominki od RMF (kubek , bluzka itp), płyta. na szafie wygrałam konkurs na nazwę bloga i dostałam drobne upominki :), w jednej codziennej gazecie wygrałam zestaw kosmetyków vibo (pełno ich było), w szkolnych konkursach, wojewódzkich olimpiadach itp tez coś wygrałam ;)

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Wygrałyście coś kiedyś? :)

21 lis 2013 - 18:54:18

W szkole podstawowej wygrałam konkurs plastyczny na kartkę świąteczną którego nagrodą były książki, upominki i występ w programie Ziarno, byłam prze szczęśliwa. Jakoś 2 lata temu 3-miesięczny karnet na siłownię w Londynie od magazynu Metro. Parę szpilek wartych £415 by Yves Saint Laurent i artykuł w Londyńskim magazynie Style a wczoraj upominki od Canpola za udział w blogu :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który ładniejszy?