Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:05:33

Cześć Dziewczyny

Jestem organizatorką studniówki bo inna dziewczyna zrezygnowała i muszę ułożyć zaproszenia dla nauczycieli . Tylko musze ułożyć tak tekst żeby było w nim napisane że nauczyciele sami za siebie płacą ..A kompletnie nie mam pomysłu jak to napisać ;/ Żaden wierszyk nie wpada mi do głowy może któraś z was ma jakiś pomysł ?


Mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

Jeśli temat jest nie w tym dziale to przepraszam i przenieście go :)

Z góry dziękuje i czekam na propozycje :)

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:10:15

Nauczyciele sami sobie płacą za Waszą studniówkę? o.O
Lepiej sobie daruj ta zaproszenia, pewnie i tak nikt nie przyjdzie ;)

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:11:07

Ciekawa jestem, jeszcze nigdy nie widziałam takich zaproszeń:)
A kto to uzgodnił? Nauczyciele o tym wiedzą? A Pani dyrektor?

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:12:31

z wierszykiem to na pewno nie moge, bo nie jestem na tyle kreatywna, ale skoro zapraszacie nauczycieli to nie wypada wymagac zeby placili za siebie, wy zapraszacie = wy placicie

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:13:36

Bardzo dobrze tak powinno być niech płacą!:P

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:14:46

U nas już było tak w tamtym roku bo jest mało uczniów z 4 klasy i jak byśmy musieli płacić za nauczycieli to by nas wyszło nie 300 zł a powiedzmy 600 zł to jest za dużo .. Powiem Ci że w tamtym roku bardzo dużo przyszło i byli za tym żeby płacić za siebie :)
A za dyrektorki i wychowawców płacimy My uczniowie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 17:15 przez gusia19.

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:25:11

ja też uważam, że nauczyciele powinni płacić za siebie. 19 latek ma opłacić sobie studniówkę i płacić za kompletnie obce mu osoby? Nie każdemu rodzice fundują 100dniówkę.
Nie chcą, to nie przyłażą i tyle.

Co do wierszyka to nie pomogę, nic nie przychodzi mi do głowy

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:37:57

Może ktoś jeszcze wypowie się ? :)
I ma jakiś pomysł ?

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:39:40

Ej, moja studniówka kosztowała 550zł, mówicie, że w tym był wliczony wjazd dla nauczycieli? Wow, nie wiedziałam:D Jakbym wiedziała, to sama bym wyszła z petycją żeby za tych darmozjadów nie płacić. Czyj to był pomysł, Wasz czy dyrekcji? Jak dyrekcji to chyba n-ciele wiedzą...

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:42:24

" na studniówke zapraszamy, ale kasy na Was nie wydamy. Płaćcie za siebie sami za studniówke i przyniescie rzecz jasna vodke " taki zarcik, ale samo mi sie nasunelo :D

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:45:24

a ja uważam, że Wy powinniście zapłacić za nauczycieli.
Uważacie, że oni batk bardzo chcą iść na tę studniowke ? Bo moim zdaniem nie, ale muszą być, bo ktoś musi "pilonować" uczniów. Już nie raz słuszalam własnie jak się wypowiadali nauczyciele.

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:53:41

Dyrekcja i nauczyciele zgodzili się .. Rok temu też w naszej szkole tak było i poszło na prawdę dużo nauczycieli bo aż 30 na 40 :) My nie pracujemy żeby tyle zapłacić a oni tak i sami się na to zgodzili więc nie widze w tym problemu :) Każdy ma swoje zdanie

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:57:39

Ja uważam, że w zaproszeniu nie powinno być absoultnie mowy o tym że nauczyciele płacą za siebie. Skoro już w tamtym roku tak było i dyrekcja o wszystkim wie, to myślę że nauczyciele są tego świadomi że płacą za siebie, a takie przypominanie w zaproszeniu nie wyglądałoby ładnie

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:58:10

W mojej szkole jest urządzony konkurs na projekt zaproszenia, więc może spróbuj tak u siebie?

Mały problem .. Zaproszenia

21 lis 2013 - 17:59:54

Cytat
zambezi
ja też uważam, że nauczyciele powinni płacić za siebie. 19 latek ma opłacić sobie studniówkę i płacić za kompletnie obce mu osoby? Nie każdemu rodzice fundują 100dniówkę.
Nie chcą, to nie przyłażą i tyle.

Co do wierszyka to nie pomogę, nic nie przychodzi mi do głowy

Zgadzam się!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygrałyście coś kiedyś? :)