Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wyglądają u was święta??/

12 lis 2013 - 12:53:47

U mnie w domu w Swieta zawsze bylo glono od koled,pełno koledników i rodzny .
Niestety 3 lata temu mój Tata zostal zabity .
Od tamtej pory koledy ,które on kochał nie przechodza nam przez gardlo praktycznie żadne,bo kazda konczy sie płaczem po kilku słowach .
Tata zawsze spiewal ,rozbawial towarzystwo teraz mi tego strasznie brakuje .
W tamtym roku urodzilam synka :D ogromna radość ale i ból ze tata go nie zdarzyl zobaczyć :(
Niestety koledy równiz znikły gdzies w telewizji:(
Bradzo za nim tesknie i za tymi Swietam ,które juz nigdy nie wrócą.
Lecz w tym roku na swieta nasz synus ma Roczek .Bedzie cała rodzina i obiecałam sobie ze to beda niezapomniane Swieta postaram sie ze wszytkich sił zeby tak było.

Jak wyglądają u was święta??/

12 lis 2013 - 13:08:35

Cytat
lejdissbidka
U mnie w domu w Swieta zawsze bylo glono od koled,pełno koledników i rodzny .
Niestety 3 lata temu mój Tata zostal zabity .
Od tamtej pory koledy ,które on kochał nie przechodza nam przez gardlo praktycznie żadne,bo kazda konczy sie płaczem po kilku słowach .
Tata zawsze spiewal ,rozbawial towarzystwo teraz mi tego strasznie brakuje .
W tamtym roku urodzilam synka :D ogromna radość ale i ból ze tata go nie zdarzyl zobaczyć :(
Niestety koledy równiz znikły gdzies w telewizji:(
Bradzo za nim tesknie i za tymi Swietam ,które juz nigdy nie wrócą.
Lecz w tym roku na swieta nasz synus ma Roczek .Bedzie cała rodzina i obiecałam sobie ze to beda niezapomniane Swieta postaram sie ze wszytkich sił zeby tak było.

zaśpiewajcie w te święta kolędy też dla taty ;-) na pewno by się cieszył, że podtrzymujecie rodzinną tradycję.

Jak wyglądają u was święta??/

12 lis 2013 - 13:21:03

święta spędzimy we 2. mieszkamy za granicą, nikogo tu nie mamy. Przyjaciółka, z którą byśmy spędzili święta jedzie do Polski na 3 miesiące.
Dwa dni przed świętami kupie choinkę, o ile będę miała czas, bo cały tydzień przed świętami pracujemy po 12-14h. W wigilię też nie wiem, o której skończę. Pierogi kupię od Pani, która robi je ręcznie na zamówienie, barszcz szybko ugotuje w nocy, ryba, sałatka- to robi się szybko. Siądziemy zmęczeni do stołu, zjemy, podzielimy się opłatkiem i potem pewnie o 22 pójdę spać, jak w zeszłym roku.
W pierwszy dzien pewnie pojedziemy do miasta, może na łyżwy.

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

Jak wyglądają u was święta??/

29 lis 2019 - 09:25:03

No właśnie, Święta się zbliżają coraz szybciej. Ja zawsze myślę o prezentach jakieś 2 miesiące przed. No właśnie, myslę. W rezulatcie jeszcze w Wigilię biegam po sklepach :P w tym roku planuję się poprawić

A jak jest z Wami, macie już upatrzone prezenty?

i jeszcze jedno pytanko mam do was, mojej pięcioletniej bratanicy planujemy zakup laptopa edukacyjnego, takie troszkę bardziej zaawansowanego żeby się mogła uczyć literek, cyferek itd, myślicie że w tym wieku to jest ok?? czy to nie za wcześnie?? Ostatnio jak mała przyszła do mnie to posadziłam ją przed komputerem dałam grę gdzie się klika na ubranka i ubiera lalki, pokazałam co ma robić i ku mojemu zdziwieniu świetnie sobie radziła i to nie jednorazowo bo zapamiętała to wszystko jak następnym razem przyszła. Ale z kolei mój tata mówi że to dla niej za wcześnie...
Brałam też pod uwagę klocki korbo <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-15 16:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wyglądają u was święta??/

29 lis 2019 - 22:26:14

Cytat
annabrita
No właśnie, Święta się zbliżają coraz szybciej. Ja zawsze myślę o prezentach jakieś 2 miesiące przed. No właśnie, myslę. W rezulatcie jeszcze w Wigilię biegam po sklepach :P w tym roku planuję się poprawić

A jak jest z Wami, macie już upatrzone prezenty?

i jeszcze jedno pytanko mam do was, mojej pięcioletniej bratanicy planujemy zakup laptopa edukacyjnego, takie troszkę bardziej zaawansowanego żeby się mogła uczyć literek, cyferek itd, myślicie że w tym wieku to jest ok?? czy to nie za wcześnie?? Ostatnio jak mała przyszła do mnie to posadziłam ją przed komputerem dałam grę gdzie się klika na ubranka i ubiera lalki, pokazałam co ma robić i ku mojemu zdziwieniu świetnie sobie radziła i to nie jednorazowo bo zapamiętała to wszystko jak następnym razem przyszła. Ale z kolei mój tata mówi że to dla niej za wcześnie...

Ja myślę że 5 lat to dobry wiek żeby się zacząć uczyć literek i cyferek itd to już nie takie małe dziecko :) A i motywacje będzie miała przez zabawę ;)

Jak wyglądają u was święta??/

23 gru 2019 - 11:54:40

U mnie tak jakoś sztucznie. Nie ma tej świątecznej atmosfery.

Jak wyglądają u was święta??/

29 gru 2019 - 10:13:46

Mój wystrój na święta.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to jest? hmm