Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:04:42

hej dziewczyny :)

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Pewien chłopak,którego nie miałam w znajomych zaczepił mnie na facebooku, ja mu odpowiedziałam na zaczepkę i tak kilkanaście razy :P w końcu się wkurzyłam i napisałam mu wiadomość. Odczytał,ale nie odpisał. To było wczoraj. Dziś znowu zaczepki. To mu znowu napisałam wiadomość. I znowu to samo. Po chwili napisała do mnie koleżanka, która ma go w znajomych na FB że T. prosi,żebym mu wysłała zaproszenie. To wysłałam. Zaakceptował i napisał "no,w końcu mogę odpisać". Zapytałam dlaczego nie mógł zrobić tego wcześniej i on mi na to,ze pewna osoba usilnie go wciąż blokuje na facebooku i dlatego nie może wysyłać zaproszeń ani odpisywać nieznajomym. Ja to od razu podejrzliwa jestem więc coś mi tutaj nie pasuje :P Mam fejsa jakieś 3 tygodnie,więc może jeszcze nie poznałam niektórych funkcji. Napiszcie proszę,czy to możliwe?

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:07:47

Może masz zablokowaną możliwość, aby dostawać wiadomości od nieznajomych?

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:09:16

na tym fejsie wiecznie coś zmieniają. nie dawno każdy mógł do każdego pisać, później wprowadzili folder "inne" i ja nawet nie wiedziałam, że mam tam nie odczytanie wiad od kogoś kogo nie mam w znajomych, więc się nie zdziwię, że teraz coś nowego znowu jest. ja już tego portalu nie ogarniam , a muszę go mieć tylko ze względu na studia .

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:11:43

Cytat
candyyyyx
hej dziewczyny :)

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Pewien chłopak,którego nie miałam w znajomych zaczepił mnie na facebooku, ja mu odpowiedziałam na zaczepkę i tak kilkanaście razy :P w końcu się wkurzyłam i napisałam mu wiadomość. Odczytał,ale nie odpisał. To było wczoraj. Dziś znowu zaczepki. To mu znowu napisałam wiadomość. I znowu to samo. Po chwili napisała do mnie koleżanka, która ma go w znajomych na FB że T. prosi,żebym mu wysłała zaproszenie. To wysłałam. Zaakceptował i napisał "no,w końcu mogę odpisać". Zapytałam dlaczego nie mógł zrobić tego wcześniej i on mi na to,ze pewna osoba usilnie go wciąż blokuje na facebooku i dlatego nie może wysyłać zaproszeń ani odpisywać nieznajomym. Ja to od razu podejrzliwa jestem więc coś mi tutaj nie pasuje :P Mam fejsa jakieś 3 tygodnie,więc może jeszcze nie poznałam niektórych funkcji. Napiszcie proszę,czy to możliwe?


Nie sądzisz, że on miał na myśli Ciebie?, że Ty jesteś tą osobą?
Miałaś zmienione ustawienia i przez to nie mogłaś otrzymać od Niego zaproszenia ani wiadomości.

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:15:32

Cytat
humavitz
Cytat
candyyyyx
hej dziewczyny :)

Spotkała mnie dziwna sytuacja. Pewien chłopak,którego nie miałam w znajomych zaczepił mnie na facebooku, ja mu odpowiedziałam na zaczepkę i tak kilkanaście razy :P w końcu się wkurzyłam i napisałam mu wiadomość. Odczytał,ale nie odpisał. To było wczoraj. Dziś znowu zaczepki. To mu znowu napisałam wiadomość. I znowu to samo. Po chwili napisała do mnie koleżanka, która ma go w znajomych na FB że T. prosi,żebym mu wysłała zaproszenie. To wysłałam. Zaakceptował i napisał "no,w końcu mogę odpisać". Zapytałam dlaczego nie mógł zrobić tego wcześniej i on mi na to,ze pewna osoba usilnie go wciąż blokuje na facebooku i dlatego nie może wysyłać zaproszeń ani odpisywać nieznajomym. Ja to od razu podejrzliwa jestem więc coś mi tutaj nie pasuje :P Mam fejsa jakieś 3 tygodnie,więc może jeszcze nie poznałam niektórych funkcji. Napiszcie proszę,czy to możliwe?


Nie sądzisz, że on miał na myśli Ciebie?, że Ty jesteś tą osobą?
Miałaś zmienione ustawienia i przez to nie mogłaś otrzymać od Niego zaproszenia ani wiadomości.

Nie sądzę, koleżanka której nie miałam w znajomych bez trudu napisała do mnie... Oja znajoma jeszcze mówiła,że ktoś mógł go zgłosić na fejsie czy coś takiego, żeby nie mogł pisać do nieznajomych itp.

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 19:38:04

może zaczepiał kogoś tak jak Ciebie i został zgłoszony

Facebook - proszę o pomoc :P

11 lis 2013 - 21:10:28

Zastanów się po co miał by cię okłamywać? Może naprawdę tak było. Ja jedynie słyszałam, że po zablokowaniu i ponownym odblokowaniu przez jakiś czas ma się jakieś ograniczenia, ale jakie to nie wiem :)

Facebook - proszę o pomoc :P

12 lis 2013 - 01:43:18

Jak się wysyła dużo zaproszeń, które zostały zignorowane to blokują. najpierw na dwa dni, potem tydzień, miesiąc. Nie wiem jak z wiadomościami, może też.

Facebook - proszę o pomoc :P

12 lis 2013 - 02:23:36

Jak on wysylal zaproszenie do jakiejs osoby ktora klikala ze go nie zna, a to pewnie byla jakas dziewczyna do ktorej byl natretny tak jak do ciebie, to FB zablokowol mu prawo do pisania i wysylania zaproszen na jakis czas do ludzi.

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

Facebook - proszę o pomoc :P

12 lis 2013 - 03:06:52

na fb jest tak ,że Cię blokują na 30dni i jeżeli nie masz kogoś w znajomych to nie możesz z nim pisać ,zapraszać mogą cię tylko inni . zazwyczaj blokują bo masz albo nie kompletne dane , albo zapraszasz za dużo znajomych na raz lub po prostu ktoś zgłasza nadużycie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Inst. gazowa- pytanie