Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:36:30

Witam !


Obecnie NIE PRACUJĘ !! .. i chciałabym zmienić bank obecnie mam mBank ale już od dłuższego czasu mnie drażni
Z racji tego, że obecnie nie pracuję, a co za tym idzie nie mam stałego dochodu chciałabym wybrać konto za które NIE BĘDĘ MUSIAŁA PŁACIĆ + KARTA!
interesują mnie konta BEZ UKRYTYCH OPŁAT !

niby Alior Sync jest całkowicie bezpłatny? niby czytałam na stronie, że za to 0 zł i za tamto etc ale jak jest w praktyce ?


Doradzajcie co i jak.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:40:18

BZWBK jest jakieś nowe, całkowicie darmowe konto albo Alior Sync, lepszy Sync bo można robić za darmo przelewy natychmiastowe i Paypal (w BZWBK nawet nie wiedzieli co to jest Paypal, kiedy się zapytałam i latały przez jakieś 20 minut po banku żeby się dowiedzieć zanim załamana po prostu wyszłam...)

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:41:47

Konto Godne Polecenia w WBK
idzie łatwym mykiem jeszcze zgarniac co miesiac 50 zł - tylko ze tak promocja chyba do dzisiaj jest aktualna...
w kazdym razie koszty na poziomie 0zł.. jedyne za co sie placi to wyplaty w innych bankomatach niz WBK

Cytat
ludziorka
BZWBK jest jakieś nowe, całkowicie darmowe konto albo Alior Sync, lepszy Sync bo można robić za darmo przelewy natychmiastowe i Paypal (w BZWBK nawet nie wiedzieli co to jest Paypal, kiedy się zapytałam i latały przez jakieś 20 minut po banku żeby się dowiedzieć zanim załamana po prostu wyszłam...)
ja tez nie wiem co to paypal :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 22:42 przez lena-222.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:44:31

Cytat
lena-222
Konto Godne Polecenia w WBK
idzie łatwym mykiem jeszcze zgarniac co miesiac 50 zł - tylko ze tak promocja chyba do dzisiaj jest aktualna...
w kazdym razie koszty na poziomie 0zł.. jedyne za co sie placi to wyplaty w innych bankomatach niz WBK
Cytat
ludziorka
BZWBK jest jakieś nowe, całkowicie darmowe konto albo Alior Sync, lepszy Sync bo można robić za darmo przelewy natychmiastowe i Paypal (w BZWBK nawet nie wiedzieli co to jest Paypal, kiedy się zapytałam i latały przez jakieś 20 minut po banku żeby się dowiedzieć zanim załamana po prostu wyszłam...)
ja tez nie wiem co to paypal :P

Nie wiedzieć co to Paypal to dla mnie ogólnie coś dziwnego... Ale w banku? To dopiero szczyt.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:46:00

Mam konto w Alior Sync już od jakiegoś czasu i polecam :) Rzeczywiście nic za nie nie płacę ;) Karta za darmo, przelewy natychmiastowe, wypłaty w innych bankomatach też za darmo. Jak masz jakiś problem to wystarczy zadzwonić przez stronę internetową albo napisać na czacie, pracownicy mili, nie ma kolejek ;), także dla mnie to jest plus, że jest to bank internetowy i jestem bardzo zadowolona :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 22:54 przez kaaaami.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:47:45

https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/

ja obecnie mam konto bez granic
dla mnie PKO BP jest najlepszy i mam tam konto od wielu lat - nie kręcą, nie zmieniają regulaminu i nie wciskają kitu (co robi mbank - niby za darmo, za darmo - a ludzie teraz płacą za to, za to i jeszcze za to; podejrzewam, że podobnie będzie z tym sync'iem :) najpierw uzbierają sobie klientów, a później pach - narzucą wszelakie prowizje :)

ja mam płatne, bo niestety na moje wymagania nie ma darmowych kont :)

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:48:01

z PayPal korzystałam z 2 lata temu


maaa ktoś Alior Sync w rzeczywistości i się wypowie? :p

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:48:32

Cytat
ludziorka
Cytat
lena-222
Konto Godne Polecenia w WBK
idzie łatwym mykiem jeszcze zgarniac co miesiac 50 zł - tylko ze tak promocja chyba do dzisiaj jest aktualna...
w kazdym razie koszty na poziomie 0zł.. jedyne za co sie placi to wyplaty w innych bankomatach niz WBK
Cytat
ludziorka
BZWBK jest jakieś nowe, całkowicie darmowe konto albo Alior Sync, lepszy Sync bo można robić za darmo przelewy natychmiastowe i Paypal (w BZWBK nawet nie wiedzieli co to jest Paypal, kiedy się zapytałam i latały przez jakieś 20 minut po banku żeby się dowiedzieć zanim załamana po prostu wyszłam...)
ja tez nie wiem co to paypal :P

Nie wiedzieć co to Paypal to dla mnie ogólnie coś dziwnego... Ale w banku? To dopiero szczyt.
a ja uwazam, ze nie kazdy musi wiedziec wszystko... w banku byc moze powinni wiedziec, ale ja z tego nigdy nie korzystałam i jakoś funkcjonuje :)

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:50:20

ja polecam pko bp. mam tam konto dla mlodych. co miesiąc ściagaja mi 5 zł (jedyna opłata jaką ponosiłam i ponosze - załozenie konta było za darmo) dzieki czemu moge wybierać w kazdym bankomacie pieniazki bez prowizji

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:51:14

Cytat
lena-222

a ja uwazam, ze nie kazdy musi wiedziec wszystko... w banku byc moze powinni wiedziec, ale ja z tego nigdy nie korzystałam i jakoś funkcjonuje :)

A nie każdy żyje w XX wieku i niektórzy wolą mieć więcej możliwości. Autorka pyta się o to, który bank wybrać, więc zamiast zakładać konto w ograniczonym bez poinformowanych i kompetentnych pracowników polecam Sync (mimo że nerwicy można dostać czekając 2 godziny aż się ktoś połączy w Wirtualnym Oddziale).

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:52:14

Cytat
xanthina
https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/

ja obecnie mam konto bez granic
dla mnie PKO BP jest najlepszy i mam tam konto od wielu lat - nie kręcą, nie zmieniają regulaminu i nie wciskają kitu (co robi mbank - niby za darmo, za darmo - a ludzie teraz płacą za to, za to i jeszcze za to; podejrzewam, że podobnie będzie z tym sync'iem :) najpierw uzbierają sobie klientów, a później pach - narzucą wszelakie prowizje :)

ja mam płatne, bo niestety na moje wymagania nie ma darmowych kont :)

w PKO nie chcę miałam tam konto jak tylko zaczęłam pierwszą pracę i miałam później problem z kasą u nich także wielkie NOT
Cytat
kaaaami
Mam konto w Alior Sync już od jakiegoś czasu i polecam :) Rzeczywiście nic za nie nie płacę ;) Karta za darmo, przelewy natychmiastowe, wypłaty w innych bankomatach też za darmo. Jak masz jakiś problem to wystarczy zadzwonić przez stronę internetową albo napisać na czacie, pracownicy mili, nie ma kolejek ;), także dla mnie to jest plus, że jest to bank internetowy i jestem bardzo zadowolona :)

konto zakładałaś przez neta czy w siedzibie Alior Banku ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 22:57 przez ziarnaCzasu.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:55:15

Ja mam w Alior bamku wszystko jest za darmo. Tylko raz na 3 lata biora 10 zl za prowadzenie karty.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:57:04

Cytat
ziarnaCzasu
Cytat
xanthina
https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/

ja obecnie mam konto bez granic
dla mnie PKO BP jest najlepszy i mam tam konto od wielu lat - nie kręcą, nie zmieniają regulaminu i nie wciskają kitu (co robi mbank - niby za darmo, za darmo - a ludzie teraz płacą za to, za to i jeszcze za to; podejrzewam, że podobnie będzie z tym sync'iem :) najpierw uzbierają sobie klientów, a później pach - narzucą wszelakie prowizje :)

ja mam płatne, bo niestety na moje wymagania nie ma darmowych kont :)

w PKO nie chcę miałam tam konto jak tylko zaczęłam pierwszą pracę i miałam później problem z kasą u nich także wielkie NOT

problem w pko? no to dziwne ;) widocznie masz jakiegoś pecha do banków, bo odrzucasz dwa najlepsze w polsce :) ja nigdy nie miałam z bankiem najmniejszych problemów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 22:57 przez xanthina.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 22:57:44

Ja mam mBank i place tylko 5,00 miesiecznie za karte i za nic wiecej

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:00:19

ALIOR SYNC - najlepszy ,prowadzenie w 100% darmowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Onoterapia