Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:00:37

Cytat
xanthina
Cytat
ziarnaCzasu
Cytat
xanthina
https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/rachunki-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/

ja obecnie mam konto bez granic
dla mnie PKO BP jest najlepszy i mam tam konto od wielu lat - nie kręcą, nie zmieniają regulaminu i nie wciskają kitu (co robi mbank - niby za darmo, za darmo - a ludzie teraz płacą za to, za to i jeszcze za to; podejrzewam, że podobnie będzie z tym sync'iem :) najpierw uzbierają sobie klientów, a później pach - narzucą wszelakie prowizje :)

ja mam płatne, bo niestety na moje wymagania nie ma darmowych kont :)

w PKO nie chcę miałam tam konto jak tylko zaczęłam pierwszą pracę i miałam później problem z kasą u nich także wielkie NOT

problem w pko? no to dziwne ;) widocznie masz jakiegoś pecha do banków, bo odrzucasz dwa najlepsze w polsce :) ja nigdy nie miałam z bankiem najmniejszych problemów

PKO mnie nie interesuje więc także nie istotna jest dla mnie jego pozycja na rynku najlepszych czy najgorszych

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:04:05

ziarnaCzasu, zakładałam przez ich stronę internetową, później kurier przywiózł mi umowę, aktywowali konto i już :)

Karta przychodzi pocztą i na stronie internetowej się ją samemu aktywuje i można korzystać :)

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:13:24

Cytat
kaaaami
ziarnaCzasu, zakładałam przez ich stronę internetową, później kurier przywiózł mi umowę, aktywowali konto i już :)

Karta przychodzi pocztą i na stronie internetowej się ją samemu aktywuje i można korzystać :)


Dzięki za pomoc ;) już wybrała opcję całkowicie przez neta ;)

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:13:31

ja mam alior na razie mam jakas opcje bez oplat

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:24:29

Też Polecam Alior Sync. Sama niedawno założyłam w nim konto, drogą internetową. Założenie darmowe, prowadzenie darmowe, karta również i wypłaty we wszystkich bankomatach. Dodatkowo jeszcze zwracają Ci chyba jakiś procent od transakcji internetowych.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:32:55

Też miałam ten problem i założyłam konto w Alior Sync (przez internet), nie ma żadnych haczyków, konto jest całkowicie bezpłatne. Wiadomo są jakieś limity, typu tylko 10 razy możesz zrobić natychmiastowy przelew w miesiacu, albo pieniądze możesz wpłacać tylko w wybranych wpłatomatach, nie wiem jak z bankiem Alior Bank, czy przez nich można wpłacać, bo tego banku nie ma u mnie w mieście.

Ale kartę masz za darmo, przelewy darmo, bankomaty wszystkie w Polsce i za granicą za darmo.

Jeżeli chodzi o bank WBK, tam tez mam konto, bo przez nie wpłacam sobie pieniądze, nie mam dostępu do wpłatomatów Alior Sync. Ale to konto ma ograniczenie co do bankomatów, tylko 3 banki czyli WBK, PKO i KB udostępniają darmowe wypłaty z bankomatów, za wypłaty z innych bankomatów trzeba płacić.

Cytat
AngelofAvalon
Też Polecam Alior Sync. Sama niedawno założyłam w nim konto, drogą internetową. Założenie darmowe, prowadzenie darmowe, karta również i wypłaty we wszystkich bankomatach. Dodatkowo jeszcze zwracają Ci chyba jakiś procent od transakcji internetowych.

Zwracają procent od transakcji tylko wtedy gdy na twoje konto wpływa co miesiąc pensja, renta, emerytura lub stypendium z uczelni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 23:35 przez maretka.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:47:22

Miałam Mbank, ale po jakim czasie nagle wyskakiwały jakieś dodatkowe opłaty... więc zmieniłam. Teraz mam w BZ WBK, konto godne polecenia w 100% jest darmowe, karta płatnicza do konta również - nie trzeba nią robić transakcji np na 200zł jak w mbanku, żeby nie była płatna - po prostu ją mam i nie musze się martwić, że sciągną mi za nią opłate np 5zł, nie ponosze żadnych opłat, za wyjątkiem wypłaty w innych bankomatach niż BZ WBK i PKOBP, ale po prostu korzystam z bankomatów w których nie ściągną mi opłaty 5zl :). Konto idealne dla osób, które nie mają stałych dochodów - więc myślę, że będzie dla Ciebie odpowiednie właśnie to godne polecenia w BZWBK, ja jestem z niego zadowolona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 23:53 przez ewelajna92.

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:56:31

Cytat
ewelajna92
Miałam Mbank, ale po jakim czasie nagle wyskakiwały jakieś dodatkowe opłaty... więc zmieniłam. Teraz mam w BZ WBK, konto godne polecenia w 100% jest darmowe, karta płatnicza do konta również - nie trzeba nią robić transakcji np na 200zł jak w mbanku, żeby nie była płatna - po prostu ją mam i nie musze się martwić, że sciągną mi za nią opłate np 5zł, nie ponosze żadnych opłat, za wyjątkiem wypłaty w innych bankomatach niż BZ WBK i PKOBP, ale po prostu korzystam z bankomatów w których nie ściągną mi opłaty 5zl :). Konto idealne dla osób, które nie mają stałych dochodów - więc myślę, że będzie dla Ciebie odpowiednie właśnie to godne polecenia w BZWBK, ja jestem z niego zadowolona.


wybrałam już Alior Sync także dzięki

zmiana banku ale NA JAKI?

08 lis 2013 - 23:59:54

Cytat
ziarnaCzasu
Cytat
ewelajna92
Miałam Mbank, ale po jakim czasie nagle wyskakiwały jakieś dodatkowe opłaty... więc zmieniłam. Teraz mam w BZ WBK, konto godne polecenia w 100% jest darmowe, karta płatnicza do konta również - nie trzeba nią robić transakcji np na 200zł jak w mbanku, żeby nie była płatna - po prostu ją mam i nie musze się martwić, że sciągną mi za nią opłate np 5zł, nie ponosze żadnych opłat, za wyjątkiem wypłaty w innych bankomatach niż BZ WBK i PKOBP, ale po prostu korzystam z bankomatów w których nie ściągną mi opłaty 5zl :). Konto idealne dla osób, które nie mają stałych dochodów - więc myślę, że będzie dla Ciebie odpowiednie właśnie to godne polecenia w BZWBK, ja jestem z niego zadowolona.


wybrałam już Alior Sync także dzięki

ofertę mają interesującą także to też dobry wybór.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

zmiana banku ale NA JAKI?

11 lis 2013 - 07:24:46

Alior polecam, wszystko 100% free i miła obsługa.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

11 lis 2013 - 07:32:25

alior sync zdecydowanie polecam ! wszystko jest za darmo dodatkowo w miesiącu 10 natychmiastowych darmowych przelewów, jedynie wpłaty w wpłatomacie są 3 darmowe a za każdą kolejną jest pobierane 0,5% prowizji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-11 07:32 przez marciaa0407.

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana banku ale NA JAKI?

08 gru 2013 - 23:45:36

Ja proponowałabym Ci na to http://www.vwbank.pl/konto-osobiste.html jest całkowicie bezpłatne. Moja znajoma miała konto w PKO i zmieniła na to bo zjadały ją opłaty.

zmiana banku ale NA JAKI?

08 gru 2013 - 23:48:35

ja mam mbank i jestem zadowolona, nie wiem o jakich ukrytych oplatach mowisz...

zmiana banku ale NA JAKI?

08 gru 2013 - 23:58:25

Ja też planuję zmienić Mbank na jakiś inny, bo jest już sto tysięcy ukrytych opłat. No chyba, że nie obraca się w ogóle pieniędzmi. A ma ktoś konto w Millenium?

zmiana banku ale NA JAKI?

09 gru 2013 - 00:16:06

Ja mam w ING, konto direct, jeśli zapłacisz kartą za 200zł to nie masz żadnych opłat. Wszystkie bankomaty za darmo, przelewy też, w sklepach nie pobiera prowizji, za konto oszczędnościowe itp też nic nie płacisz, wszystkie koszta dodatkowe jak np ubezpieczenie karty sama możesz na stronie nałożyć lub znieść ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Onoterapia