Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój własny pogrzeb

06 lis 2013 - 20:14:18

a ja chcę żeby w ostatnią drogę wiózł mnie konny karawan, a urnę ( chcę być skremowana) nieśli faceci w czarnych cylindrach:) a tak naprawdę - chcę świecki pogrzeb, jeśli spróbują mnie pochować w obrządku katolickim będę straszyć po nocach:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój własny pogrzeb

06 lis 2013 - 20:14:21

Cytat
laleczka08
Ej ej ale zaznaczam że to był pomysł rodziny a zwłaszcza siostry tej dziewczyny(był bardzo zżyte ze sobą) chciała by jej ukochana młodsza siostrzyczka po śmierci wyglądała jak za życia

Rodzina zrobiła co uważała za najlepsze i nie ma co tego rozkładać na czynniki pierwsze, nie ma co tłumaczyć.

Mój własny pogrzeb

06 lis 2013 - 20:14:50

Cytat
eduska
nie mysle teraz o takich rzeczach, bo obok mnie lezy mój dwumiesięczny synek, który BARDZO POTRZEBUJE mamy! Jak go odchowam i bedę wiedzieć, że jest szczęśliwy to niech się dzieje co chce.
Jak tam mały Oliś? :)

Mój własny pogrzeb

06 lis 2013 - 20:21:39

dziękuję dobrze, własnie lezy i mnie zaczepia swoimi stopkami, chce zeby do niego ciągle mówić i mówić :D

Mój własny pogrzeb

07 lis 2013 - 17:30:40

Wypowiadajcie się dalej :)

Mój własny pogrzeb

07 lis 2013 - 17:33:05

Cytat
DebraMorgan
Kremacja, a narządy do transplantacji.

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:07:47

nie chce być pochowana na cmentarzu... one mnie przerażają trup na trupie, trup obok trupa. Mogli by mnie spalić i gdzieś rozsypać.

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:15:14

Żadnych trumien, ma być kremacja i gustowna urenka (względnie rozsypanie prochów w ciekawym miejscu). Nad szczegółami się za jakieś 50 lat zastanowię ;)

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:19:45

nigdy, przenigdy się nad tym nie zastanawiałam i zastanawiać nie będe.
P.S. Bardzo głupi wątek!!

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:20:30

Szczerze mówiąc nigdy się nad tym zastanawiałam,ale wiem,że chce być spalona :P bo boję się,że obudzę się w trumnie i się uduszę xD

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:20:30

Cytat
askap1808
Przede wszystkim jesli umarlabym młodo to moje organy dla potrzebujących. I jeszcze jedna ważna istotna rzecz, żadnej stypy!!! stypa to dla mnie nie etyczna sprawa, jak mozna prosic ludzi ktorzy przyszli na pogrzeb na kawke, ploteczki albo co najgorsza niekiedy piją alk??

Ja twierdze to samo . Nie nawidzę styp i zawsze po pogrzebie na żadną nie idę . Nie mogę znieść tych plotek opowieści ,śmiechu , pozowania do zdjęć . Dla mnie po pogrzebie to czas płaczu smutku żalu, a nie spotkanka rodzinnego . Jak zmarli moi rodzice nie było stypy , nie mogłabym siedzieć i rozmawiać z całą rodzinką o pierdołach, chciałam ten czas spędzić z moim mężem i dziećmi na wspomnieniach i pobyć przy grobie .

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:22:10

Pomalować, ładnie ubrać następnie spalić. Pogrzeb bez księdza w 100% świecki, ewentualnie jeśli ktoś będzie miał potrzebę może powiedzieć coś miłego o mnie.
W tle Forever Young - Alphaville, Candle In The Wind - Elton i kilka innych.

Wątek nie jest głupi, oczywiście każdy ma nadzieję, że będzie długo żył i śmierć jego jak na razie nie dotyczy. Ja uważam, że o śmierci trzeba rozmawiać, a nie udawać że temat nie istnieje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 12:33 przez jefrozka.

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:26:54

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie wyobrażam sobie by w tak młodym wieku mówić bliskim w co mnie mają ubrać w razie śmierci..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:27:12

Cytat
parelka16
P.S. Bardzo głupi wątek!!

A czemu głupi ?

Mój własny pogrzeb

08 lis 2013 - 12:41:22

ja też uważam że trzeba mówić, bo to nieodłączny element naszego życia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto to jest?? kto pomoże