Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:13:15

To jest w takiej przeźroczystej torbie i tak myślałam żeby zrobią taką dużą kokardę tylko nie wiem z czego i czy to nie będzie zbyt tandetne...

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:13:21

Ja tradycyjnie:
na święta w papier ozdobny,
na inne okazje, np. urodziny, wesele, rocznice-> w torebkę :)

Choć nie ukrywam, że bardzo podobają mi się takie pudełeczka czy ciekawie zapakowane prezenty :) :)

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:14:41

Cytat
Mikumomo
Cytat
iwcia991
Witam jeżeli mogę się wtrącić do watku mam problem jak zapakować prezent. Kupiłam mojemu nową kołdrę bo ciągle mówił że stara mu się pruje i teraz nie wiem jak to zapakować. Macie jakiś pomysł?


Nie lada wyzwanie. Za tą kołdrę bym cię pokochała. Lubię drobiazgi ale jak coś jest przydatne to puls mi wzrasta :)
Gratuluję pomysłu :)
Ja bym zapakowała do jakiegoś dużego kartonu. owinęła papierem ozdobnym i do tego szeroka wstążka i kokarda i super serce
Cytat
iwcia991
To jest w takiej przeźroczystej torbie i tak myślałam żeby zrobią taką dużą kokardę tylko nie wiem z czego i czy to nie będzie zbyt tandetne...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-09 21:15 przez iwcia991.

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:16:01

zrób tak jak napisała Mikumomo lub tak:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-09 21:18 przez basia150609.

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:21:16

ja z racji mojej pracy ucze sie jak fajnie pakowac wino i rozne prezenty , to jest sztuka po prostu ,mozna tyle rzeczy wymyślić ,ze to sie w glowce nie miesci:)

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:25:02

Cytat
malinowa17
ja z racji mojej pracy ucze sie jak fajnie pakowac wino i rozne prezenty , to jest sztuka po prostu ,mozna tyle rzeczy wymyślić ,ze to sie w glowce nie miesci:)
Miałabyś jakiś pomysł na mój prezent jak go zapakować?

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:41:26

zdjęcie zapożyczone od sprzedającego

Tak wygląda ta kołdra


pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:43:01

Czy nasze pomysły Tobie nie odpowiadają ? Czy jednak jest to reklama kołdry ? Bo nie rozumiem po co nam jej zdjęcie od producenta ? Każdy wie jak wygląda kołdra itd....

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:48:50

Cytat
basia150609
Czy nasze pomysły Tobie nie odpowiadają ? Czy jednak jest to reklama kołdry ? Bo nie rozumiem po co nam jej zdjęcie od producenta ? Każdy wie jak wygląda kołdra itd....

To nie jest reklama
Po prostu jest to duży prezent i mam z nim problem... pytam o rady żeby to zapakować a nie reklamować. Zdjęciem chciałam przybliżyć i pomóc żeby lepiej można było to sobie wyobrazić...

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:51:07

No inaczej jak w sam papier lub karton lub tutkę papierową nie zapakujesz...

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:52:53

pakuję w torby ale takie kupione ozdabiamy z córcią własnorecznie!!!

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:56:11

No chyba, że macie poczucie humoru to owiń tę kołdrę tak jak jest w papier a następnie włóż w inny karton, wsyp styropian i kawałki gazet zapakuj w papier w włóż w kolejny karton. wsyp znowu styropian itd i ładnie zapakuj w papier, oklej kokardami itd :D

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:57:16

Cytat
iwcia991
Cytat
malinowa17
ja z racji mojej pracy ucze sie jak fajnie pakowac wino i rozne prezenty , to jest sztuka po prostu ,mozna tyle rzeczy wymyślić ,ze to sie w glowce nie miesci:)
Miałabyś jakiś pomysł na mój prezent jak go zapakować?
duzo zalezy od tego czy chcialabys zeby prezent bylo widac przez opakowanie czy nie .
Mysle,ze fajnie byloby zapakowac przeźroczysta folie i zrobic taki cukierek czyli zwiazac z dwoch stron ,zrobic kokrady i do srodka dac jakis element cos swiatecznego np.galazke swierku i szyszki,do kokard mozna tez przykleic po malutkiej szyszce,mozesz tez wpakowac ta korde w karton i zrobic cukierek papierem dekoracyjnym i tez cos dokleic do kokard.

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 22:12:07

Cytat
iwcia991
Witam jeżeli mogę się wtrącić do watku mam problem jak zapakować prezent. Kupiłam mojemu nową kołdrę bo ciągle mówił że stara mu się pruje i teraz nie wiem jak to zapakować. Macie jakiś pomysł?

są w sklepach gotowe pudełka do złożenia ,papier ozdobny kokarda i powinno dobrze wygladac,super prezent wybrałas przyda mu sie napewno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

straszne historyjki