Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pakowanie prezentów

02 lis 2013 - 23:55:13

Dziewczyny jak i w co pakujecie prezenty, które wręczacie?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 23:55 przez Brunetka00.

pakowanie prezentów

02 lis 2013 - 23:57:47

najlepiej w torby, żeby się z papierem nie bawić.
Na pewno nie tak efektownie, jak to wygląda na zdjęciach, tym bardziej np. na święta, kiedy trzeba przygotować pare paczek.

pakowanie prezentów

02 lis 2013 - 23:59:37

A jeśli jest to prezent na osiemnastkę? :))
też się nie chce wygłupić :D

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:01:38

ja zazwyczaj w papier i kokardą obwiązuję :)
uwiiiiiiiieeeeeeelbiam to robić! :D zawsze staram się perfekcyjnie zapakować, zeby nie wystawał żaden róg, ani się nie gniótł :P
moi znajomi się śmieją, że mogłabym w Douglas pakować prezenty przed świętami ;-)

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:04:20

Ja lubię bardzo w pudełka kupione albo zrobione samodzielnie ;p
Często też w celafon, szyfon i takie podobne zależy też co ma być zapakowane ;p

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:07:37

w jakiś zabawny papier, torbę, co tam znajdziesz

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:11:31

rozpakowywanie prezentów z papieru zawsze sprawia ogromną frajdę, czy dziecku czy dorosłemu, dlatego staram się pakować w papier

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:28:31

w ładną torebke na prezenty, albo w papier ozdobny ;) Nic oryginalnego... czasami sa fajen pudelka itp ale mi szkoda kasy na tow koncu i tak ktos to zaraz otworzy i tyle radosci z tego ładnego opakowania. Jedyne co to zawsze sie staram zapakowac prezent jak najbardziej sie da, kilka warstw papieru, pełno tasmy, wstążek itp. Chodzi o to aby ciężko było sie do niego dobrac, chwila napięcia się przedłuża a do tego można sie pośmiac ;)

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 00:39:37

Ja potrafię myśleć dłużej nad zapakowaniem prezentu, niż nad samym prezentem;) I czasem pakować kilka godzin ;) Na jedne święta zrobiłam kartonowe pudełeczka, okleiłam filcem, obwiązałam wstążeczką. Pudełka przydały się później na przechowywanie szpargałów. Czasem jest to papier, zawsze kolorowe wstążki i kokardy. Gotowe torby traktuję jako ostateczność (np jak okazało się, że w osiedlowym papierniczym jest papier tylko w misie, lub na ślub- kiepskie dla 30 letniego faceta;p), chyba że są jednobarwne, kiedyś takie były w Empiku. Takie potrafię dodatkowo przyozdobić, żeby nie były takie zwyczajne. Myślę, że opakowanie też jest ważne.

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 01:02:55

zależy od osoby którą obdarowuję, jesli jest to dla mnie ktoś ważny potrafię sama zrobić eleganckie pudełeczko i ozdobić je, czasem natomiast - bez żadnego zachodu - po prostu wrzucam prezent do gotowej torebki

pakowanie prezentów

03 lis 2013 - 01:50:33

najczęściej torebki, czasem pudełka ale to rzadko :)

pakowanie prezentów

04 lis 2013 - 13:27:21

Ktoś jeszcze?

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:04:42

Witam jeżeli mogę się wtrącić do watku mam problem jak zapakować prezent. Kupiłam mojemu nową kołdrę bo ciągle mówił że stara mu się pruje i teraz nie wiem jak to zapakować. Macie jakiś pomysł?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-09 21:06 przez iwcia991.

pakowanie prezentów

09 gru 2013 - 21:12:05

Cytat
iwcia991
Witam jeżeli mogę się wtrącić do watku mam problem jak zapakować prezent. Kupiłam mojemu nową kołdrę bo ciągle mówił że stara mu się pruje i teraz nie wiem jak to zapakować. Macie jakiś pomysł?


Nie lada wyzwanie. Za tą kołdrę bym cię pokochała. Lubię drobiazgi ale jak coś jest przydatne to puls mi wzrasta :)
Gratuluję pomysłu :)
Ja bym zapakowała do jakiegoś dużego kartonu. owinęła papierem ozdobnym i do tego szeroka wstążka i kokarda i super serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rodzina mi dokucza