Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:40:04

Ale jest forum :) I fajne użytkowniczki ;)

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:44:59

bo stała się gówni*** stroną, konkurencja jest mocna, a oni sami strzelają sobie w kolana... Oby tak dalej...

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:45:18

Myślę, że przesadzacie... Jeśli ten portal wam nie odpowiada- droga wolna, portali tego typu jest mnóstwo. Kolejną rzeczą jest to, że wątki na forum nic nie zmieniają, swoje żale kierujcie bezpośrednio do Magdy, może wtedy cokolwiek przemyśli. Innego sposobu nie ma.
Jeśli mi coś nie odpowiada- zmieniam to. A wy co robicie? Stękacie jedna przez drugą i nic zupełnie z tego nie wynika.

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:58:41

Cytat
corkachaosu
Myślę, że przesadzacie... Jeśli ten portal wam nie odpowiada- droga wolna, portali tego typu jest mnóstwo. Kolejną rzeczą jest to, że wątki na forum nic nie zmieniają, swoje żale kierujcie bezpośrednio do Magdy, może wtedy cokolwiek przemyśli. Innego sposobu nie ma.
Jeśli mi coś nie odpowiada- zmieniam to. A wy co robicie? Stękacie jedna przez drugą i nic zupełnie z tego nie wynika.

Żeby cokolwiek tutaj zmienić trzeba być administratorem portalu, bo nawet propozycje zmian popierane przez głosy użytkowniczek często nie wchodzą w życie, więc o czym my mówimy?

Te wątki służą temu by się wyżalić. Ktoś by powiedział, że wątek jak każdy inny, więc nie rozumiem po co kolejny tego typu komentarz, szczególnie, że znów stosuje go osoba, która sprzedaje/wymienia tylko naście rzeczy :)

Ja rozumiem, że wy - forumowiczki jesteście tutaj głównie dla forum i dyskusji z nim związanych. Ale są dziewczyny, które chciałby się jeszcze powymieniać/posprzedawać, a tu albo kompletna paranoja, albo zastój. No szkoda po prostu..
Cytat
dominikaamod21
Cytat
LuxLuxBaby
Na forum też coraz mniej się dzieje, myślę, że to jest spowodowane również prowizją i tym, że większość przeniosła się na V.

czym jest "V"?

Vinted :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 00:05 przez Unique_thing.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY FILM