Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:38:01

Cytat
madzia2222
dodam ze ta moja miala coś z hm, jakąs tunike, więc stwierdziłam od biedy może być bo to jedyne co z jej szafy nie wygladało na styrane ,ale ona zażadała dopłaty prawie 80zł:) bo wystawiała za 129 ( materiał tani poliester jak to HM) NO! :) juz lece kupować za ta cene, potem to i tak na przeceanch w sklepie mozna za 40zł kupić

MA-SA-KRA, a pewnie tunika z lumpeksu za 20zł :D
Cytat
keyy
No spoko,ale po co setny wątek na ten temat? Jeżeli chcecie starej szafy to róbcie coś z tym, zamiast gorzkie żale wylewać na forum. Nie no,ale po co-lepiej sobie pomarudzić,zamiast działać. I minusujcie mnie ile wlezie,nie robi to na mnie wrażenia.

Okey, ale co robić? Z tego co wiem, dziewczyny złożyły "petycję" o niższą prowizję. To nie my jesteśmy władzami tego portalu. Nam narzuca się regulamin i mamy się do niego dostosować, ot to co możemy zrobić.

A zakładanie takich wątków - moooooooooże w końcu ruszy szanowną "górę" i usłyszą niebiosa nasz głos. Albo przynajmniej wyżalimy się i przejdzie nam frustracja.

Nic dziwnego, że Ciebie to tak nie boli, bo raptem wymieniasz/sprzedajesz 8 rzeczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:41 przez Unique_thing.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:40:11

Cytat
Unique_thing
Cytat
aiden4
Ja widze jeszcze inny powód.Niestety,ale wiele dziewczyn tez wydziwia.Pisze,że wymienia sie ale za nówki sztuki,modne rzeczy ,itp.Dla mnie to bez sensu,bo moja najstarsza rzecz jest sprzed 2 lat,i wcale nie jest taka niemodna.To co my mamy wystawiac??Isc do sieciówek,nakupowac i na szafę??

No jasne, że nie. Są różne gusta i guściki, ale niektóre rzeczy są naprawdę przedpotopowe i jeszcze zdjęcia zrobione są tak niechlujnie, że odechciewa się cokolwiek mieć od tej osoby jak np. na zdjęciu widzi się kafelki i gołą stopę w rogu zdjęcia...

Albo ktoś wystawia zużyte do połowy kosmetyki, które można kupić w sklepie za 5-10zł... No ludzie.. Brzydzą mnie po prostu takie osoby i ich pazerność.


Tu sie zgodzę,ja tez nie znosze jak ktos wkłada na wieszak strasznie pomieta bluzkę i cyka byle jakies zdjęcie.Tez nie biore takich rzeczy pod uwagę.Ale juz spotkałam sie nie raz z chamskimi odpowiedziami,że w szafie mam szmaty.
a co jest najsmieszniejsze?Rozmawiałam niedawno z kolezanka,która pracuje w jednej z sieciówek.Opowiadała jak czasami dają ciuchy z kolekci nawet sprzed 3 lat,bo kierowniczka wynajdzie.Wrzucaja na przecene(wcale nie tak tanio) i wszystko im schodzi.Więc własnie tu jest problem,co dla kogo jest niemodny ciuch i nie pozwala pisac do siebie.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:53:32

Szafa niestety już umarła. Prowizja zrobiła swoje i większość dziewczyn po prostu przeniosła się na inne portale, głównie na v.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:53:32

Szafa niestety już umarła. Prowizja zrobiła swoje i większość dziewczyn po prostu przeniosła się na inne portale, głównie na v.

szafa umiera

01 lis 2013 - 20:01:44

Masz racje. Kiedyś było tyle ślicznych ubranek w przystępnych cenach a teraz? Nawet najgorszą szmatę chcą za kupe kasy wsadzić :/

szafa umiera

01 lis 2013 - 20:03:24

mysle ze jakimś sposobem na unikanie problemów jest nie kupować szmat na kilogramy, nie wpadac w zakupocholizm, firmy aby zarobić wmowily nam ze jestes tym co masz na sobie itd, ciągle coś kupujemy, sprzeajemy aż do zwymiotowania ,a potem szybko się nudza te szmatki i trzeba sprzedawać zeby odbić troche zmarnowanej kasy. Moze lepiej poprostu się odciąc od tej obsesji kupowania bo i tak zawsze bedzie coś pieknego do kupienia. ja spasowalam bo juz naprawde za duzo wydawalam na ciuchy i poczulam sie źle z tym. obiecalam sobie ze znosze to co mam ( a mam fajne ciuchy bo zaczelam mocno myslec nad zakupami) i wtedy cos dokupie. I nie nie bede sprzedawać tych znoszonych ubrań tylko oddam na caritas:)

szafa umiera

01 lis 2013 - 20:06:57

No ale czy to tak trudno wyszukać w wyszukiwarce wątki,gdzie te wasze gorzkie żale można wylewać? Niedawno był taki sam topik. Myślicie,że kolejny wątek coś da?:D Trochę naiwne myślenie. Narzekacie,że nie idzie wam sprzedaż-może nie macie po prostu siły przebicia? Są dziewczyny na Szafie,które nie mają problemu ze sprzedażą. Nastepna rzecz- skoro na V i All jest tak super,to po co jeszcze siedzicie na Szafie i się żalicie? Przenieście się tam i będziecie zadowolone. Niedługo na V też wprowadzą prowizję i będzie to samo. I nie wiem po co wchodzisz na mój profil,nie wiedziałam,że jestem aż tak interesująca:D

szafa umiera

01 lis 2013 - 20:18:42

Cytat
keyy
No ale czy to tak trudno wyszukać w wyszukiwarce wątki,gdzie te wasze gorzkie żale można wylewać? Niedawno był taki sam topik. Myślicie,że kolejny wątek coś da?:D Trochę naiwne myślenie. Narzekacie,że nie idzie wam sprzedaż-może nie macie po prostu siły przebicia? Są dziewczyny na Szafie,które nie mają problemu ze sprzedażą. Nastepna rzecz- skoro na V i All jest tak super,to po co jeszcze siedzicie na Szafie i się żalicie? Przenieście się tam i będziecie zadowolone. Niedługo na V też wprowadzą prowizję i będzie to samo. I nie wiem po co wchodzisz na mój profil,nie wiedziałam,że jestem aż tak interesująca:D

Yyyyyy, po to są profile, żeby je odwiedzać, szczególnie jeśli ktoś wypowiada się na temat sprzedaży czy wymiany.
Z drugiej strony mogłabym się zapytać, po co udzielasz się w wątku, który Ciebie nie dotyczy, ale tego nie zrobię, bo wiem, że każdy ma prawo do zabierania głosu.

Napisałam dlaczego siedzę na szafie - z przywiązania. I napisałam także dlaczego wylewamy żale w nowym wątku. Jeśli uważasz nas za naiwne trudno. My wylejemy nasze żale i będzie nam lepiej.

szafa umiera

01 lis 2013 - 22:10:24

troche tak

szafa umiera

01 lis 2013 - 22:53:18

Cytat
jestem_modna
na all sprzedaje cały czas - średnio ok 10 ciuchow w miesiącu :)

no i mniejsza prowizja

jak wygląda prowizja na all? słyszałam, że płaci się niezależnie od tego czy ciuch się sprzeda, czy nie, prawda to?

szafa umiera

01 lis 2013 - 22:56:50

teraz wszystko jest tu na NIE

szafa umiera

01 lis 2013 - 22:58:21

Cytat
luizaleis1966
Cytat
jestem_modna
na all sprzedaje cały czas - średnio ok 10 ciuchow w miesiącu :)

no i mniejsza prowizja

jak wygląda prowizja na all? słyszałam, że płaci się niezależnie od tego czy ciuch się sprzeda, czy nie, prawda to?

Płaci się za wystawienie. Jeżeli ciuch się nie sprzeda nie płaci się prowizji. Z tego co kojarzę prowizja za ubrania to 7%? A za buty 5%? Coś takiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 22:58 przez Unique_thing.

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:18:30

Cytat
Unique_thing
Cytat
luizaleis1966
Cytat
jestem_modna
na all sprzedaje cały czas - średnio ok 10 ciuchow w miesiącu :)

no i mniejsza prowizja

jak wygląda prowizja na all? słyszałam, że płaci się niezależnie od tego czy ciuch się sprzeda, czy nie, prawda to?

Płaci się za wystawienie. Jeżeli ciuch się nie sprzeda nie płaci się prowizji. Z tego co kojarzę prowizja za ubrania to 7%? A za buty 5%? Coś takiego.

dokaldnie :D zdjecia najlepiej dodac w tresc aukcji aby nie placic za kazde dodatkowe foto.. :)

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:25:16

Wydaje mi się,że to przez prowizję...Jest za duża. Myślę,że nie wzięto pod uwagę,że tu ludzie sprzedają w większości używane rzeczy,a prowizja jest większa niż na allegro,gdzie np.czasem jest to ich jedyne źródło dochodu,zarabiają hurtując.To jakiś absurd.

szafa umiera

01 lis 2013 - 23:37:23

Cytat
LuxLuxBaby
Na forum też coraz mniej się dzieje, myślę, że to jest spowodowane również prowizją i tym, że większość przeniosła się na V.

czym jest "V"?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY FILM