Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

9 minut temu

elektryka sklep

15 minut temu

wakacje last minute

30 minut temu

Budowa domu

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:15:20

Macie jakieś ulubione drinki? Pochwalcie się przepisami, bo mam na jakiś ochotę, ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy:P

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:19:24

2 kielonki wódki, odrobinkę cukru,kostki lodu, kawaleczki limonki, sok żurawinowy i dopełnić sokiem pomarańczowym:)
mmmm już mam ochotę :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:19:37

malibu+ sok żurawinowy + ananas:) pychotka:)
redbull + wódka (taki prosty ale uwielbiam)
ostatnio sama coś miksuje i świetna jest żołądkowa gorzka miętowa+ sok pomarańczowy+ taki niebieski napój GRAPPA:)
ŻUBRÓWKA + sok jabłoantonówka

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:22:08

kochana ja polecam:sprite,wodkę żołądkową gorzką ,ogórek zielony krimy w plaserki i cytrynki trochę ale nie da się nim upić bo słodki ja wypijam ze dwa i jest m za słodko ale pyszny brzmi śmiesznie bo żołądkowej gorzkiej nie lubię ogórek śmiesznie ale jest mega zrób nie będziesz załowała:0

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:23:04

domowe maliu mojego męża :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:23:03

malibu na mleku lub na soku porzeczkowym ;-)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:24:59

a pil ktoś kiedyś drinka z soplicy orzechowej z mlekiem ?? pamietam ze u kolezanki Jej znajome takiego wlasnie drinka sobie sporządzały, ale nie próbowalam i jestem ciekawa opinii ??:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:24:56

a ja zwyczajnie wiśniowa Soplica z sokiem bananowym pyszna lub orzechowa z mleczkiem skondensowanym jak to mówi moja przyjaciółka monte z procentami :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:26:00

kurde wszyscy tak malibu zachwalają ja chyba się przepiłam i mnie mdli na samą myśl jeszcze mohito lubię:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:26:49

gusiaczek pisałyśmy o tym samym w jednej chwili:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:09

Malibu, sok pomaranczowy sok porzeczkowy mmmmm, a najlepszy na swiecie to : havana club rum, limonka, cukier, mieta, zmixowane truskawki, lod i woda gazowana (lub sprite)polecam :)
A jak cos tanszego to wino z sokiem pomaranczowym brzmi smiesznie ale jest przepyszne. np carlo rossi i hortex pomarancza lub tez kadarka, fresco :) ale to raczej jak ktos chce sie napic lub np podpic z kolezankami a nie lubi mocnych alkoholi typu wodka ja nie cierpie wodki. Inne wina ktorych nie wymienilam raczej nie pasuja bo probowalam kilka to srednio mi smakowaly
A jak cos tanszego to wino z sokiem pomaranczowym brzmi smiesznie ale jest przepyszne. np carlo rossi i hortex pomarancza lub tez kadarka, fresco :) ale to raczej jak ktos chce sie napic lub np podpic z kolezankami a nie lubi mocnych alkoholi typu wodka ja nie cierpie wodki. Inne wina ktorych nie wymienilam raczej nie pasuja bo probowalam kilka to srednio mi smakowaly



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:38 przez karolinakarolis.

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:32

Wyborowa maracuja/mango + sok pomarańczowy/mango + ewentualnie trochę grenadiny :) Poza tym malibu ze spritem i pomarańczą/mlekiem :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:22

- Barmańska wiśniowa z sokiem bananowym
- Malibu/orzechówka z mlekiem
- Curacao niebieskie, malibu, sok ananasowy, sok bananowy i kawałki owoców serce
- Żołądkowa ruda ze spritem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:28 przez 19BaMbOoChA90.

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:39

Cytat
joanna231180
gusiaczek pisałyśmy o tym samym w jednej chwili:)
hehe :d moze się tutaj dowiemy tego ;] jesli ktoś to pił i jest to dobre, to prosimy napisać jak to się dokladnie robi (proporcje tez:))

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:28:34

cuba libre - biały rum, cola i limonka(sok z niej)
zielona żabka - sok pomarańczowy, blue curacao i wódka
sex on the beach - sok pomarańczowy, grenadyna, alkohol wódka lub biały rum,
pinacolada-sok ananasowy, malibu, wódka
mohito- limonka, mięta, woda(z cudkrem brązowym) lub sprite i wódka lub biały rum:)
To są moje ulubione drinki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZESYŁKA BIZNESOWA .. POCZTA