Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:42:16

Hej hej, dzis po 12 sie dowiedzialam ze w czwartek mam egzamin na prawo z teorii, po ponad poltora rocznej przerwie, wujek mnie zapisal ?! Ooo. Wku . ila m sie za przeproszeniem, umowil to z moja mamusia, zebym wkoncu je zdała, no spoko, ciesze sie, ale jak ja naucze sie tych testów nowych ?! Niech ktoś mi wkoncu PRAWIDŁOWO odpowie na moje pytanie! Bede wdzieczna! A zatem: czy te testy są ogolnie dostepne? Pytania? Bo ja nie wiem skąd mam sie uczyc, jestem w rozpaczy ;d

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:44:07

Wkurzyłabym się, nienawidzę takiego decydowania za moimi plecami... ogólnie testy nie są dostępne ale np. na Facebooku jest grupa, w której ludzie dzielą się pytaniami, które mieli.

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:44:34

z wordu?

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:44:47

najlepiej przeczytaj sobie ze zrozumieniem kodeks ruchu drogowego

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:44:51

to da się tak po 1,5 roku normalnie iść na teorię?
chyba nie ma dostępnych na necie całości pytań, przynajmniej jak miała ta rewolucja wchodzić w życie, to mówiono, że tylko trochę pytań będzie udostępnionych, jak jest rzeczywiście, nie wiem

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:46:01

Bez Twojej wiedzy zapisali Cie na prawko? hehe
A w ośrodku tam gdzie Cię zapisali nie mozna kupić ksiązek? zapytaj wujka albo mamy wkońcu oni Cię zapisali

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:46:56

są dostępne przykładowe zestawy, wiem bo znajomi się z tego uczą. musisz dobrze poszukać w necie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 17:48 przez savage137.

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:47:18

Rozumiem że wujek też płaci za to, skoro Cię zapisał bez pytania? W takim razie się nie przejmuj jak nie zdasz :D

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:47:51

musieli miec twoj dowod osobisty zeby cie zapisac ... wiec jak to mozliwe?
a propo sciagnij z chomika testy b 2013



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 17:48 przez madziuuniaa.

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:49:34

Cytat
Mee1990
Rozumiem że wujek też płaci za to, skoro Cię zapisał bez pytania? W takim razie się nie przejmuj jak nie zdasz :D
własnie nie, mama mu przelala pieniadze.. wkurzyłam sie, skoro tak, to mogl chociaz na pozniejszy termin, i strace n egzamin, na pociag w dwie strony, fajnie..:D juz widze swoja blada twarz jak zobacze pytania ;d ogolnie z tamta teoria nie mialam ani troche problemu, w jeden dzien i umialam, zero bledów, gorzej z jazda ;)
Cytat
madziuuniaa
musieli miec twoj dowod osobisty zeby cie zapisac ... wiec jak to mozliwe?
a propo sciagnij z chomika testy b 2013
nie mieli dowodu, po prostu mama wyslala mu fax upowaznienia ze moze mnie zapisac na egzamin..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 17:51 przez paj-pat.

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:51:27

no nie wierze

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:53:16

Kodeks drogowy i lecisz.
Nie ma dostępnych pytań,chyba,że osoby,które już zdawały mogą Ci napisać jakie miały pytania,ale szansa,że wylosujesz akurat te same jest dosyć mała.

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:53:48

Cytat
madziuuniaa
musieli miec twoj dowod osobisty zeby cie zapisac ... wiec jak to mozliwe?
a propo sciagnij z chomika testy b 2013
nie mieli dowodu, po prostu mama wyslala mu fax upowaznienia ze moze mnie zapisac na egzamin..[/quote

Ja jak się zapisywałam na prawko tez prosili mnie o dowód osobisty, mój znajomy tez musiał okazać dowód więc nie pisz może ze ktoś się nie zna jak jeszcze prawka nie masz

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:53:46

Cytat
madziuuniaa
no nie wierze
dzwon do wujka andrzeja i sie pytaj:D a to powiedz mi jak instruktorzy moga zapisywac kursantów skoro nie maja dowodów? moj mnie zawsze zapisywał i nigdy nie miał mojego dowodu

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:54:43

talusiaa moglabys jeszcze raz napisac bo nie rozumiem nic z twojej wypowiedzi: Ja jak się zapisywałam na prawko tez prosili mnie o dowód osobisty, mój znajomy tez musiał okazać dowód więc nie pisz może ze ktoś się nie zna jak jeszcze prawka nie masz
to ile razy ty zdaWALAS ten teoretyczny ze az kilku instruktorow cie zapisywalo ? :||



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 17:57 przez madziuuniaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyłączenie paypass