Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:20:08

http://www. pudelek.pl/artykul/59791/zdjecia_z_planu_ekipy_z_warszawy/
Czy ktoś z was to widział? Nie wiem czy się śmiać czy płakać..co to się z ludźmi dzieje, jak wygladają te laski..Nasze społeczeństwo się stacza, nie ma co do tego wątpliwości, ale czego nie wymyśla zeby byc slawnym i robic z ludzi idiotów i na nas zarabiac bo przeciez znajda sie tacy co bedą to ogladac. Ahh po prostu chciałam sie wygadać ;P


Ps. Już widze co Ci panowie robili z ta blondyną po tym spotkaniu... ;)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:23:16

Niektóre laski zrobią wszystko , żeby zaistnieć

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:23:38

nie czytaj takich rzeczy, to nie będą ich publikować. Jest popyt - jest podaż.
"na nas zarabiać", telewizja ogłupia"... telewizja i media dają to, czego chce społeczeństwo. Zmieńmy sie sami a zmienimy podejście mediów

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:26:14

Cytat
roksolana83
nie czytaj takich rzeczy, to nie będą ich publikować. Jest popyt - jest podaż.
"na nas zarabiać", telewizja ogłupia"... telewizja i media dają to, czego chce społeczeństwo. Zmieńmy sie sami a zmienimy podejście mediów
Popieram , dlatego nie mam telewizora w domu i nie wchodzę na tego typu strony :) To dzieki ludziom wchodzącym na tego typu portale w Polsce mnoży się od celebrytów znanych z bycia znanym.

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:27:24

większą patologią od bananowej młodzieży robiącej z siebie debili jest narastająca w ostatnich dniach fala morderstw dzieci, noworodków i nieudzielanie pomocy ludziom w szpitalach czy na tym nieszczęsnym maratonie. to jest dopiero patologia a nie jakieś gówniarze z wytapetowanymi ryjami

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:28:27

Cytat
matinico16
Cytat
roksolana83
nie czytaj takich rzeczy, to nie będą ich publikować. Jest popyt - jest podaż.
"na nas zarabiać", telewizja ogłupia"... telewizja i media dają to, czego chce społeczeństwo. Zmieńmy sie sami a zmienimy podejście mediów
Popieram , dlatego nie mam telewizora w domu i nie wchodzę na tego typu strony :) To dzieki ludziom wchodzącym na tego typu portale w Polsce mnoży się od celebrytów znanych z bycia znanym.
macie racje, ja sie z wami zgadzam, wchodze tam czasami z nudów, pośmiac sie czy cos takiego, ale ja sobie nie wyobrazam jak Ci ludzie sie zachowuja..

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:29:08

Zgadzam sie z koleżanka wyżej.Jakby tego nikt nie oglądał,to by tego nie produkowali.

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:30:29

Cytat
xkira
większą patologią od bananowej młodzieży robiącej z siebie debili jest narastająca w ostatnich dniach fala morderstw dzieci, noworodków i nieudzielanie pomocy ludziom w szpitalach czy na tym nieszczęsnym maratonie. to jest dopiero patologia a nie jakieś gówniarze z wytapetowanymi ryjami
tez to zauwazyłam co artykuł to zabójstwo noworodka i to jakie :/
masakra ludzie maja nasrane w głowach po same uszy :/

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:50:33

Cytat
myszkins
Cytat
xkira
większą patologią od bananowej młodzieży robiącej z siebie debili jest narastająca w ostatnich dniach fala morderstw dzieci, noworodków i nieudzielanie pomocy ludziom w szpitalach czy na tym nieszczęsnym maratonie. to jest dopiero patologia a nie jakieś gówniarze z wytapetowanymi ryjami
tez to zauwazyłam co artykuł to zabójstwo noworodka i to jakie :/
masakra ludzie maja nasrane w głowach po same uszy :/
już po połowie tego roku zabito tyle dzieci ile przez cały poprzedni rok, parę dni temu znaleziono niemowlę w krzakach i zostało ono zabite tylko dlatego że właśnie urodziło się żywe... :( to co się dzieje z ludźmi jest przerażające

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 18:57:35

Cytat
paj-pat
czego nie wymyśla zeby byc slawnym i robic z ludzi idiotów i na nas zarabiac bo przeciez znajda sie tacy co bedą to ogladac.

nie wchodziłam w link, no ale chyba opis akurat do ciebie pasuje ;)

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 19:14:26

dlatego w czerwcu wyrzuciłam telewizor

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 19:56:47

Cytat
xkira
większą patologią od bananowej młodzieży robiącej z siebie debili jest narastająca w ostatnich dniach fala morderstw dzieci, noworodków i nieudzielanie pomocy ludziom w szpitalach czy na tym nieszczęsnym maratonie. to jest dopiero patologia a nie jakieś gówniarze z wytapetowanymi ryjami
zgadzam się! Jeszcze dodaj do tego nieudolną Policję, to że gościu bez ubezpieczenia zmarł pod ośrodkiem zdrowia bo mu się pomoc nie należała...
Urzekł mnie Twój awatar :)

patologia, co to sie dzieje?

10 paź 2013 - 21:20:08

Cytat
nicolenkaa
Cytat
paj-pat
czego nie wymyśla zeby byc slawnym i robic z ludzi idiotów i na nas zarabiac bo przeciez znajda sie tacy co bedą to ogladac.

nie wchodziłam w link, no ale chyba opis akurat do ciebie pasuje ;)
ahh! nie bede się znizać do poziomu osoby , która obraża kogoś kogo w ogole nie zna, ale ok niech Ci bedzie :D jak ja lubie te które swoją frustracje wylewają na szafie !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep renee