Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:05:50

Hej, czy któraś z was zdawała prawo jazdy w tym roku? Czyli na tych nowych przepisach ?
Wczoraj zapisałam się na prawko a słyszałam, że sporo osób oblewa, i się troche zestresowałam ;P
Aa no i za którym razem zdałyście ? ;P

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:07:41

Moja koleżanka zdaje teorie już 5-ty raz.. Ostatnio pojechałam z nią na egzamin i na 10 osób, które były w sali zdała tylko jedna i to za 7 razem..

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:08:05

Ja zdawałam w lutym. Teorię zdałam za drugim razem bezbłędnie :)[/quote]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 19:08 przez dzastinke.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:09:01

siostra wczoraj odebrała :)
jak patrzyłam na te pytania to masakra, drugi raz bym chyba nie zdała :/

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:09:47

Ja zdawałam egzamin teoretyczny w zeszłą sobote, podchodziłam 2 razy ale raz za razem. I za drugim razem zaliczyłam, Wiem , że sporo osob nie zdaje dlatego przylozyłam sie i z 3 tygodnie uczyłam sie na ten test. Fajna jest stronka z tymi testami, wpisz w google baza pytan na prawko i Ci wyskoczy. Tam ludzie wypisuja putania jakie mieli na egzaminie, bo powiem szczerze niektóre sa takie dziwne ze z samego kodeksu bym na nie nie odpowiedziała.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:13:27

W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:16:17

Cytat
karna95
W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

Praktyczny to nawet się nie łudze, że zdam za pierwszym, ale teorie np. moja przyjaciółka zdała dopiero za 6 razem co jest dla mnie głupotą ;/

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:18:58

Cytat
karna95
W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

Ja na szczęście prawko zdałam na starych zasadach i już tego nie pamiętam, ale stres miałam niesamowity- chyba nawet największy w życiu.

W tym roku, na nowych zasadach zdawał mój brat. Za 1 razem zdał teorię, za drugim razem praktykę. Z teorią jest tak, że pytania są bzdurne, ale nie znam osoby, która się rzetelnie do tego przyłożyła i nie zdała. widząc po moim bracie i jego kolegach- który się uczył, robił te testy, zdał bez problemu, a niektórzy nie należą niestety do wyjątkowo bystrych.

Na razie nie ma co się nakręcać, tylko dawać z siebie wszystko na jazdach i robić dużo testów- są w necie i na płycie z książką "Kierowca doskonały". Najpierw będzie różnie, płacz, bo ciągle niezdany, ale po pewnym czasie będzie więcej pozytywnych wyników. To jest na pewno do zdania!

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:19:36

Jeśli dobrze się przygotujesz, porobisz testy z płytki, przeczytasz kodeks, to myślę, że bez problemu zdasz.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:21:46

moja koleżanka zdała teorię za pierwszym razem, a praktykę za 6

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:22:15

Brat ostatnio zdawał, to teorie za drugim.. natomiast jazdę za czwartym.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:23:24

Ja zaczęłam robić prawko na starych zasadach, ale nie udało mi się zdać, odkąd weszły nowe, jeszcze się nie zapisałam... ;]

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:30:20

ja w poniedzialek zdałam praktyke za 4, a terie za 3. ale pytania ktore sie pojawiaja to jakas maskara, od stycznia znow ma sie cos zmienic ;)

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:47:33

spoko nic się nie bój, trochę testów i zdasz:) ja 2 tyg. temu odebrałam prawko:) w sumie z teoretycznym kursem zajęło mi to ok. 3 miesięcy. Zdałam teorie za 2, a praktyke za.... 5 razem. Na twoim miejscy nie bałabym się o teorie tylko o praktyke:P Ale nie martw się za 13 razem dają rower:D

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:52:13

Zdawałam 2 lipca. Teoria i praktyka zdana za 1 razem. Nie taki diabeł straszny, jak go malują ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o POMOC w sprawie SPA