Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

peruka... pomocy

26 sty 2018 - 20:55:26

Cytat
magda0019
wiesz co naturalną już kupisz za 300 zł tylko to zależy czy chcesz tyle wydać

Naturalna za 300 ? To ja poprosze namiary ???

peruka... pomocy

27 sty 2018 - 13:39:12

wiesz co ?
w szpitalach onkologicznych są reklamy na salony sprzedaży peruk .
Wiem bo u nas w łodzi takie coś widziałam .
Piszę dlatego bo być może one mogą z ceną się różnić od tych w renomowanych salonach .
spróbuj się dowiedzieć.

peruka... pomocy

17 gru 2022 - 19:37:38

Jak czytam te bujdy o naturalnych perukach za 300 zł to aż mi się coś przewraca w brzuchu i po x latach czytania anonimowo musiałam założyć konto. Tak, za 300 zł kupisz od CHIŃCZYKA, CHIŃSKĄ perukę na aliexpress, shine czy shopee SYNTETYCZNĄ, tragiczną, która będzie z naturalną miała tylko wspólną nazwę. Poza tym nic nie będzie się zgadzać. Ciesz się jak się kolor zgodzi. Wiem bo przez to przechodziłam. Za perukę naturalną trzeba zapłacić grube TYSIĄCE złotych, a nie 300 zł ! Nikt, nawet w chinach nie uszyje/zrobi takiej peruki za takie pieniądzie! Wejdź sobie na polskie sklepy i zobacz po ile to kosztuje: https://hairly.pl/ - pierwsza lepsza z brzegu to są tysiące złotych, krótkie, długie, gęste, rzadkie - żadna nie schodzi poniżej 2 tysięcy złotych. Ewentualnie zobacz sobie też tutaj: htttps://wigsss.com/ - tutaj masz syntetyczne od 500 do 1500 zł które będą o niebo lepsze niż te NATURALNE od chińczyka. A jak magda0019 myśli że ma naturalną za 300 zł - podpal sobie jeden włos (tylko go najpierw wyrwij....) i daj mu się całkowicie spalić - włos naturalny pali się na popiół - syntetyczny na kulkę plastiku. I śmierdzą w trakcie palenia zupełnie inaczej. Peruk naturalnych za mniej chyba niż 1000 zł nie znajdziesz.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

peruka... pomocy

18 wrz 2023 - 11:08:23

Nie widzę problemu, przecież są salony z perukami jak na przykład https://perukisklep.pl Najlepiej idź na miejsce i przymierz, wtedy będziesz wiedziała, czy pasuje do ciebie i twojego pomysłu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

0% prowizji na zawsze