Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:21:30

Cytat
Niko8
Cytat
kara2606
już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x
"Połknąć nieświadomie"???! Eee?? Widocznie słabo słyszałaś, bo tego się nie połyka, a wstrzykuje się dożylnie. I jeśli przez pomyłkę to chyba tylko w przypadku, gdy ktoś chce wziąć herę, a zamiast tego dostanie krokodyla.

-.-'
whatever słyszałam o tym 2 lata temu także nie pamiętałam czy się wstrzykuje czy połyka. Nawet jeśli wstrzykuje, to idiotów nie brakuje..

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:22:53

I co w związku z tym? Chcą, to biorą, mnie skutki brania dragów nie obchodzą, bo nie biorę.

Cytat
kara2606
Cytat
Niko8
Cytat
kara2606
już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x
"Połknąć nieświadomie"???! Eee?? Widocznie słabo słyszałaś, bo tego się nie połyka, a wstrzykuje się dożylnie. I jeśli przez pomyłkę to chyba tylko w przypadku, gdy ktoś chce wziąć herę, a zamiast tego dostanie krokodyla.

-.-'
whatever słyszałam o tym 2 lata temu także nie pamiętałam czy się wstrzykuje czy połyka. Nawet jeśli wstrzykuje, to idiotów nie brakuje..


No wiesz, ja czytałam kiedyś, że np. jacyś psychole chorzy na HIV na imprezach wstrzykują ludziom (pijanym lub nieprzytomnym z przepicia) swoją krew. Brzmi jak jakieś W11, ale kto wie, co się wyprawia ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 16:27 przez LaRotiDe.

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:23:58

głupi zawsze głupio umrze

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:24:42

widzialam to juz pare lat temu.na swoje własne zyczenie tak wyglądają.

Cytat
kara2606
Cytat
Niko8
Cytat
kara2606
już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x
"Połknąć nieświadomie"???! Eee?? Widocznie słabo słyszałaś, bo tego się nie połyka, a wstrzykuje się dożylnie. I jeśli przez pomyłkę to chyba tylko w przypadku, gdy ktoś chce wziąć herę, a zamiast tego dostanie krokodyla.

-.-'
whatever słyszałam o tym 2 lata temu także nie pamiętałam czy się wstrzykuje czy połyka. Nawet jeśli wstrzykuje, to idiotów nie brakuje..



narkotyki sa zbyt drogie ,aby wstrzykiwac je 'przypadkowej 'osobie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 16:25 przez veruch.

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:30:40

Cytat
veruch
widzialam to juz pare lat temu.na swoje własne zyczenie tak wyglądają.
Cytat
kara2606
Cytat
Niko8
Cytat
kara2606
już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x
"Połknąć nieświadomie"???! Eee?? Widocznie słabo słyszałaś, bo tego się nie połyka, a wstrzykuje się dożylnie. I jeśli przez pomyłkę to chyba tylko w przypadku, gdy ktoś chce wziąć herę, a zamiast tego dostanie krokodyla.

-.-'
whatever słyszałam o tym 2 lata temu także nie pamiętałam czy się wstrzykuje czy połyka. Nawet jeśli wstrzykuje, to idiotów nie brakuje..



narkotyki sa zbyt drogie ,aby wstrzykiwac je 'przypadkowej 'osobie


Oj, ja bym uważała. Nie wiesz, jaki ktoś może mieć w tym cel.

NARKOTYK KROKODYL

13 wrz 2022 - 13:56:10

Jeżeli szukasz pomocy i chcesz wyjść z uzależnienia polecam zapoznać się z artykułem https://www.robomotion.pl/uzaleznienie-od-narkotykow-gdzie-szukac-pomocy/

NARKOTYK KROKODYL

08 maj 2023 - 09:47:31

Polecam pomyśleć o terapii uzależnień którą oferuje Ośrodek https://nowy-dzien.pl/ Potrafią z ogromną skutecznością uporać się z narkomanią, alkoholizmem, uzależnieniem od hazardu. Ośrodek ten zlokalizowany jest w pięknym miejscu oddalonym od zgiełku miast co pomaga wyciszyć się pacjentom. Dodatkowo posiada on wiele atrakcji i całodobowo otwartą kuchnię. Kadra która w nim pracuje to specjaliści w swoim fachu którzy pomogą Ci wrócić na właściwą drogę.

NARKOTYK KROKODYL

08 maj 2023 - 10:38:46

O kurcze, nigdy nie słyszałam o takim narkotyku, brzmi strasznie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy duże piersi=wulgarność?