Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

Budowa domu

16 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:26:08

widzialam to juz rok temu, co mozna napisac, kazdy jest kowalem wlasnego losu. Tyle.

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:32:45

Proponuję zamieścić w tytule wątku informację o drastycznych zdjęciach, serio nie każdy ma ochotę oglądać coś takiego -.-

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:35:26

No i? Widziałaś jak wyglądają ludzie zażywający amfetaminę? herę? Poszukaj sobie w internecie. Narkotyki niszczą i każdy to wie, jeśli zażywa to z pełną świadomością i odpowiedzialnością za siebie.

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:37:05

Cytat
Zuosnica
No i? Widziałaś jak wyglądają ludzie zażywający amfetaminę? herę? Poszukaj sobie w internecie. Narkotyki niszczą i każdy to wie, jeśli zażywa to z pełną świadomością i odpowiedzialnością za siebie.
Amfetamina to tam jeszcze ciul, ale po metamfetaminie sie po prostu nie wygląda.

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:38:26

<pościg do kibla>

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:47:15

Krokodyl jest znany od wielu lat. W sieci jest pełno zdjęć czy filmików. Np. Kolesia zatrzymała policja a ten wyciąga paczkę fajek i myśli, że to komórka, dzwoni z tego, oczywiście Rusek. Te zdjęcia to już skrajne przypadki.
Równie niszcząca jest meth'a( metaamfetamina )


NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 17:59:12

Oniemiałam, coś paskudnego.
Trzeba postradać rozum lub być zapalonym masochistą, by brać narkotyki, które doprowadzają do takiego stanu!
Przez chwilę pomyślałam, że tytuł wątku to przenośnia, i że ta dziura do kości to skutek odgryzienia ciała przez krokodyla-także nazwa narkotyku idealnie oddaje charakter tegoż dziadostwa.
...zgadzam się też z opinią, że idioci sami się skutecznie eliminują. Brak słów.

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 18:04:54

trzeba się myć

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 18:05:57

O tak oglądałam te okropne filmiki, na wymioty mi się zbierało ;/
To jest potworność co człowiek jest w stanie sam sobie zrobić. ludzkość dąży do samozagłady poprzez różne działania i to jest jedno z nich. Smutna rzeczywistość.

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 18:19:04

Cytat
Zuosnica
No i? Widziałaś jak wyglądają ludzie zażywający amfetaminę? herę? Poszukaj sobie w internecie. Narkotyki niszczą i każdy to wie, jeśli zażywa to z pełną świadomością i odpowiedzialnością za siebie.
to jeszcze zależy ile dana osoba bierze, jak długo itp. Nie wiem dlaczego niektore osoby traktują narkomanow jako podkategorie?Myślę,że dużo osób bierze krak ,bo myśli ,że to heroina dlatego też nigdy nie nalezy brać takich rzeczy od przypadkowych osob. Np. amfetamina jest bardzo czesto mieszana z innymi substancjami po to by zwiekszyc jej objętość. Narkomani to czasami zwykłe osoby , nie zawsze da się poznać po osobie,że jest uzależniona.Znam sporo osob uzależnionych od amfetaminy, ktorzy zachowują się normalnie.Każdy ma swoj rozum i robiac cos trzeba tez mic swiadomosc tego jakie to konsekwencje niesie ze sobą :P

NARKOTYK KROKODYL

28 wrz 2013 - 18:20:20

O tym narkotyku jest glosno od jakis 2 lat..
Brak slow jak ludzie na wlasne zyczenie marnuja sobie zycie.

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:09:58

Akurat tak się składa, że ten narkotyk jest w większości przypadków produkowany przez samych narkomanów, którzy nie mają forsy na czystą herę, niż sprzedawany "od ręki" (jeśli w tym przypadku można tak powiedzieć). Tak czy inaczej szkoda mi tych ludzi, są uzależnieni, a gdy się jest na głodzie, to różne rzeczy przychodzą do głowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 16:14 przez Niko8.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:11:29

chyba rok temu była z tym afera...

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:14:26

już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x

NARKOTYK KROKODYL

01 paź 2013 - 16:17:50

Cytat
kara2606
już o tym dawno słyszałam, kto chce niech sobie to bierze (idiots), ALE najgorsze jest to, że ktoś to może połknąć nieświadomie...przez czyjąś zemste czy coś :x
"Połknąć nieświadomie"???! Eee?? Widocznie słabo słyszałaś, bo tego się nie połyka, a wstrzykuje się dożylnie. I jeśli przez pomyłkę to chyba tylko w przypadku, gdy ktoś chce wziąć herę, a zamiast tego dostanie krokodyla.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 16:18 przez Niko8.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurtka.. pomocy ! :)