Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 23:15:19

jeśli chcesz odreagować, to idź się porządnie opij, kac przejdzie, a tatuaż wykonany pod wpływem emocji zostanie na całe życie...
nie mówię tego z ironią

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 23:22:07

na pewno niech nie rządza tobą emocje facet byl ale go nie ma napwno nie bylo ci latwo wiec nie rob nic dla niego zrob cos dla siebie może jakiegos anioła bądź wizerunek ptaka

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 23:23:11

Ja jutro robie napis "Inhale the future Exhale the past" na ręce, na zgięciu :)

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 23:27:26

Cytat
martischa
Nie zrobiłabym żadnego z tych :) I dobrze przemyśl to co chcesz sobie wydziarać tak żebyś za 5 lat nie musiała robić cover'a :D Coś o tym wiem :P
Niezłe, martischa :) Ja mam co prawda chiński znaczek, niby wkomponowany w coś innego,ale zawsze.
A zobaczycie, ze tribale jeszcze bedą hot ;)

jaki tatuaż ? :(

23 wrz 2013 - 00:07:11

od kiedy tatuaż jest hot czy not?

Proszę Cię,tribal to najgorsze i najbrzydsze ustrojstwo,nawet za darmo bym tego nie chciała.Wątpię,żeby był 'hot' jak to określiłaś . Ale jeżeli laski tatuują się,bo jakieś tattoo jest teraz hot to szczerze współczuję.

Jak człowiek nie wie co chce,to nie robi tatuażu,to jest proste i logiczne. A już szczególnie z powodu tego,że kobietę zdradził facet i musi odreagować.

jaki tatuaż ? :(

23 wrz 2013 - 12:57:30

Cytat
Osek
od kiedy tatuaż jest hot czy not?

Proszę Cię,tribal to najgorsze i najbrzydsze ustrojstwo,nawet za darmo bym tego nie chciała.Wątpię,żeby był 'hot' jak to określiłaś .

Osek, to była ironia, choć nie do końca ;) znam parę osób, którym tribale pasują, i nie waham się stwierdzić, że wyglądają na nich pięknie. Mój tatuator tez opowiadał, jak robił kiedyś tribala - klient w wieku średnim, wykształcony, kulturalny, ale po prostu zawsze chciał to mieć. Sama marzyłam kiedyś o tribalku, i nie wykluczam, że może kiedyś zrobię.
A 'hot' to już ironia oczywista, bo śmieszna jest ta moda na konkretne tatuaże, ale jak to kogoś w danym momencie uszczęśliwia, to jego sprawa. Najwyżej później specjaliści od usuwania i coverów będą szczęśliwi. Tylko zabawnie byłoby, gdyby naprawdę nastała znów moda na tribale i spore grono, dla których to jest fu i be, nagle zmieniło zdanie.

jaki tatuaż ? :(

27 wrz 2022 - 14:27:34

Wiele salonów tworzy własne projekty na podstawie Twoich oczekiwań i sugestii, np. https://dirtylust.pl/o-nas/ sami rysują podczas spotkania i możesz stworzyć oryginalny tatuaż

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uparty maz