Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:47:00

Hej, może macie jakieś fajne wzory tatuaży ?
Jaki byście sobie zrobiły ?

Chciałabym sobie jakiś zrobić.. jakiś delikatny, mało widoczny... też nie wiem czy na plecach, nadgarstku, na dłoni czy na stopie.
I pomyślałam, że może cos z napisem HOPE... Rozstałam się z narzeczonym który mnie cały czas oszukiwał, ranił a nawet prawdopodobnie zdradził... muszę jakoś odreagować :(


No dobra muszę wam jednak coś powiedzieć... w liceum kiedyś ( to juz było 6 lat temu) przez niego się pocięłam. Mam na ręku napisane KCT ( na wew stronie ręki), myślałam zeby na tej bliźnie coś zrobic i ją zasłonić, nawet jak jeszcze z nim byłam, już kiedys myslalam o tym.. może na zdjęciu nie jest jakoś widoczna, ale jest biała więc ją widać...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 13:30 przez smuteczek00.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:48:54

zaden , ani mocny , ani slaby . nie jestem fanka tatuazu ..

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:48:56

no i zrobisz sobie jakiś tatuaż bez pomyślunku,a potem będzie Ci przez całe życie przypominał o byłym ??? trochę bezsensu.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:50:12

Cytat
klasiula
no i zrobisz sobie jakiś tatuaż bez pomyślunku,a potem będzie Ci przez całe życie przypominał o byłym ??? trochę bezsensu.

chcę aby dawał mi siłę

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:50:52

Nie jesteś pewna tatuażu? Więc go nie rób!

I współczuję,że musisz zdradę odreagować tatuażem.

Tatuaż ma być przemyślany,a nie być identyczny jak u miliona innych kobiet.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:52:21

Tak najlepiej zrób sobie niewidoczny, delikatny, który z daleka będzie przypominał małego czarnego kleksa. Jeszcze nie zapomnij, że musisz być w tym wszystkim modna więc takie napisy jak HOPE, FREEDOM, HATE&LOVE na tle piórka lub znaku nieskończoności :) Powodzenia życzę.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:52:45

po prostu będąc z nim nie myślałam raczej o tatuażu, zawsze mówiłam może kiedyś, malutki.. Teraz już jestem kimś innym... rany nic nie rozumiecie..

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:54:24

Ja mam na nadgarstku napis amore qui omnia. Tatuaż ma odzwierciedlać Ciebie. Nie może być robiony pod wpływem chwili. Nie możesz zrobić czegoś co do Ciebie nie pasuje tylko dlatego, że u kogoś Ci się to podoba. Tak więc bardzo mocno przemyśl wzór tatuażu oraz jego miejsce bo nie jest to henna, która Ci zejdzie po dwóch tygodniach.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:57:51

to mój :-) tylko że dla mnie ten tatuaż ma osobiste znaczenie więc może i Ty zrób coś co będzie miało znaczenie dla Ciebie? :>
kliknij w zdjęcie to będzie wyraźniej :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 11:58 przez smokestorygroup.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:57:58

tatuaz powinien odzwierciedlac ciebie, nie rob nic pod wplywem emocji, tym bardziej, ze kiedys sie znow zakochasz a on bedzie Ci tylko przypominał o byłym..

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 11:59:29

Ktoś mi kiedyś powiedział,że jeśli nie jesteś pewna tatuażu/ nie wiesz co sobie wytatuować to znaczy,że nie powinnaś go robić. Tatuaż to decyzja na całe życie. Jeśli się wahasz co i gdzie masz sobie wytatuować to lepiej tego nie rób....

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 12:00:01

Nie nie rozumiemy,bo dla mnie nie ma nic gorszego niż ktoś,kto chce tatuaż a nie wie jaki i musi się radzić na portalu.
Powinnaś wiedzieć co chcesz i gdzie,nie masz pewności,więc nie rób go .

Piórka,motylki,gwiazdki i te napisy nie mają nic wspólnego z oryginalnością,wszędzie takie widzę u większości dziewczyn a nawet facetów.

Wzór ma być oryginalny a nie oklepany,chyba,że naprawdę coś dla Ciebie znaczy. A Ty chcesz na siłę zrobić sobie tatuaż i tak naprawdę nie wiesz po co go chcesz.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 12:00:22

a rób sobie co chcesz, bedziesz załować.Powinno to być przemyslane
tak wogóle to jest tu jakiś już temat o tatuażach poszukaj to nic nie boli



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 12:01 przez maa_dzia.

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 12:03:23

powiem Ci tak, jeżeli sama nie jesteś pewna jaki byś chciała tatuaż to nie rób go sobie, poczekaj, przemyśl.. ja też chciałam, byłam napalona na tatuaż zrobiłam i teraz żałuję..bo chciałam jakiś i wzięłam pierwszy z brzegu.. serio poczekaj

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

jaki tatuaż ? :(

22 wrz 2013 - 12:03:53

ja byłam zdecydowana na konkretny tatuaż i wczoraj go zrobiłam ;)

takze przemyśl to ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kredyt