Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:27:25

witam czy jeśli mam uwzględnione ze nie ponoszę odpowiedzialności za paczki zwykłe ekonomiczne to czy mogę ponieść konsekwencje za taka zaginiona paczka gdyz jedna pani zakupiła u mnie torebkę i płaszcz wybrała opcje najtańszej paczki i ta paczka do niej nie dotarła bo najwidoczniej zaginęła pani teraz oczekuje odemnie zwrotu pieniedzy wszystko wszystkim ale dlaczego ja mam teraz oddac pieniądze i tak zeszłam jej z ceny to jeszcze wybrała taka przesyłke i teraz co ja mam oddac jej pieniądze i ja mam wyjsc na zero za czyjaś głupote? chciałam i tak byc fer i wysłac jej inny płaszcz i torebke tak by nie była tez stratna co ja mam zrobic w tej sytuacji oczywiscie niech zgłosi na policje ale ja powiem jak było wybrała paczke ekonomiczna a taka paczka nie jest rejestrowana koszt tej paczki to 165 zł czekam na wasze odpowiedzi co mam zrobić gdyż nie jestem oszustka !!!

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:29:34

a masz druczek, że wysłałaś?

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:30:49

A ja nie wiem, po co w ogóle dałaś taką formę wysyłki?? Totalna głupota.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:31:32

Oj głupio zrobiła, że nie wybrała ekonomicznej ale POLECONEJ. W tym przypadku nic nie da się zrobić, najgorsze jest to, że nie masz jej teraz jak udowodnić, że wysłałaś ta paczkę. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobi policja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 18:36 przez agawa231.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:31:58

nie bo jak juz napisałam ze to paczka ekonomiczna nie rejestrowana
nie ekonomiczna polecona bo taka paczka jest z druczkiem
ale ona sama wybrała ta opcje ja jej nie namawiałam mogła poprosic o inna farme wysyłki a nie prosiła o to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 18:33 przez pralina21.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:32:24

Kazda paczka jest rejestrowana.

List zwykly ekonomiczny nie jest rejestrowany. Co w koncu mogla wybrac? Paczke ekonomiczna czy list ekonomiczny?

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:33:49

to Twój problem, przecież ona nie wie czy wysłałaś naprawdę...

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:34:50

ja nigdy ani nie kupuję ani nie pozwalam komus kupic u mnie nie poleconym , dlatego ze pozniej moze wyjść z tego afera, a tak jak amsz potwierdzenie to jest super!! ciężka sytuacja:((

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:34:58

Cytat
meow-meow
Kazda paczka jest rejestrowana.

List zwykly ekonomiczny nie jest rejestrowany. Co w koncu mogla wybrac? Paczke ekonomiczna czy list ekonomiczny?
no i właśnie list ekonomiczny wybrała

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:35:25

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy w ogóle udostępniają taką formę wysyłki. Jako sprzedająca powinnaś zadbać o to, aby cennik był sensowny

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:35:54

Jeżeli kupujący sam wybiera taką formę wysyłki, to moim zdaniem - jego broszka.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:37:25

Cytat
pralina21
Cytat
meow-meow
Kazda paczka jest rejestrowana.

List zwykly ekonomiczny nie jest rejestrowany. Co w koncu mogla wybrac? Paczke ekonomiczna czy list ekonomiczny?
no i właśnie list ekonomiczny wybrała
A teraz powiedz mi dlaczego udostepniasz forme listu zwyklego (bez potwierdzenia)? Doskonale wiesz jakie to niesie ze soba ryzyko. Nie ma co mowic o tym, ze jest to tansza forma wysylki, bo nie spotkalam sie, zeby czlowiek od kilku zlotych zbiednial.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:37:33

po pierwsze to wywal tę zmyśloną formułkę o zwrotach z opisu.

jaką formę wysyłki wybrała? paczka ekonomiczna czy list ekonomiczny?

ok, widzę, że list. obie jesteście winne, ale to w interesie sprzedawcy jest, żeby przesyłka dotarła do kupującego. nie wiem jak rozpatrzy to administracja, bo Ty mogłaś wcale nie wysłać, a ona mogła odebrać i się nie przyznać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 18:39 przez sariel.

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:38:42

ale nie ma paczek nierejestrowanych o.O paczki są zawsze rejestrowane

a jeśli chodzi Ci o list, to problem tej baby, że skoro miała do wyboru listy zwykły i polecony wybrała ten tańszy ( o ile miała taki wybór)

zagineła paczka ekonomiczna

16 wrz 2013 - 18:39:13

sama sobie przeczysz,od kiedy to paczka nie jest rejestrowana.... rozumiem list ekonomiczny ale nie paczka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sesja zdjeciowa