Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

sklep internetowy

24 sie 2013 - 13:38:40

dziewczyny 18 sierpnia zamówiłam buty ze stronki DASH44.pl, 21 dostałam wiadomość że paczka została nadana do wysyłki, nadano jej numery przewozowe itd i mam możliwość śledzenia, wszystko pięknie tylko kiedy klikam na śledzenie najpierw w tej tabelce jest że została zgłoszona do wysłania a potem odbiór kuriera został przełożony... napisałam do firmy kurierskiej i pani twierdzi że firma po prostu wstrzymała nadanie paczki i że należy się skontaktować(twierdzi też że jest to ich stały klient i że kurier w ich siedzibie jest codziennie), tylko że napisałam już parę maili i próbowałam dzwonić (telefon wyłączony) i cisza, nie mam pojęcia o co chodzi bo zanim przesłałam pieniądze odpowiedz dostałam natychmiast

myślicie że buty jeszcze przyjdą?nie wiem co mam robić, najbardziej mnie wkurza że nic nie odpisują, miał ktoś taką sytuacje?

sklep internetowy

24 sie 2013 - 13:50:16

Ale gdzie Ty dzwonisz?? do Dash44 czy do firmy kurierskiej?? generalnie z usług jakiej firmy kurierskiej korzystają??


W regulaminie jest napisane:

12. Standartowo czas realizacji zamowienia to 5 Dni roboczy o zlozenia zamowienia w sklepie www.dash44.

13. W niektorych sytuacjach czas wysylki moze sie wydluzyc, w takim wypadku Kupujacy zostaje o tym fakcie poinformowany droga e-mail.

wiec jeżeli minęło 5 dni to ja bym składała reklamację i żądała dostarczenia towaru albo zwrotu pieniędzy.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

sklep internetowy

24 sie 2013 - 13:52:42

Cytat
dura28
Ale gdzie Ty dzwonisz?? do Dash44 czy do firmy kurierskiej?? generalnie z usług jakiej firmy kurierskiej korzystają??


W regulaminie jest napisane:

12. Standartowo czas realizacji zamowienia to 5 Dni roboczy o zlozenia zamowienia w sklepie www.dash44.

13. W niektorych sytuacjach czas wysylki moze sie wydluzyc, w takim wypadku Kupujacy zostaje o tym fakcie poinformowany droga e-mail.

wiec jeżeli minęło 5 dni to ja bym składała reklamację i żądała dostarczenia towaru albo zwrotu pieniędzy.

do firmy próbuje dzwonić, właśnie o te maile chodzi, że nikt o niczym mnie nie informuje, gdyby napisali że coś się przedłuży to ja bym była spokojna

sklep internetowy

24 sie 2013 - 14:09:28

Więc zadzwoń do Dash44 i powiedz ze zgodnie z regulaminem minęło 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, nie zostałas poinformowana o jakichkolwiek trudnościach odnośnie przesyłki(generalnie przytocz te dwa punkty).
Powiedz że skoro nastąpiła taka sytuacja to prosisz o ustalenie co dzieje się z przesyłką ,kiedy zostanie dostarczona i poinformowanie Cię o tym. Jak będą jęczeć to złóż reklamację i zażądaj zwrotu pieniędzy.

A i najważniejsze , jak będziesz się z nimi kontaktować to weź imię i nazwisko osoby z którą rozmawiasz. Jak nie będą chcieli tego zrobić będzie na kogo skargę złożyć.

Sama pracowałam na HL jeszcze w dawnej erze i to ja musiałam dzwonić do firmy kurierskiej kiedy dali dupy.
Czytałas o nich opinie??

To jakaś masakra ...nie kupuj tam wiecej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 14:13 przez dura28.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

sklep internetowy

24 sie 2013 - 15:06:07

Cytat
dura28
Więc zadzwoń do Dash44 i powiedz ze zgodnie z regulaminem minęło 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, nie zostałas poinformowana o jakichkolwiek trudnościach odnośnie przesyłki(generalnie przytocz te dwa punkty).
Powiedz że skoro nastąpiła taka sytuacja to prosisz o ustalenie co dzieje się z przesyłką ,kiedy zostanie dostarczona i poinformowanie Cię o tym. Jak będą jęczeć to złóż reklamację i zażądaj zwrotu pieniędzy.

A i najważniejsze , jak będziesz się z nimi kontaktować to weź imię i nazwisko osoby z którą rozmawiasz. Jak nie będą chcieli tego zrobić będzie na kogo skargę złożyć.

Sama pracowałam na HL jeszcze w dawnej erze i to ja musiałam dzwonić do firmy kurierskiej kiedy dali dupy.
Czytałas o nich opinie??

To jakaś masakra ...nie kupuj tam wiecej


właśnie problem polega na tym że na numer który jest podany nie da się dodzwonić bo włącza się poczta głosowa...

kupiłam tam tylko dlatego że mieli wyprzedaż -50% całego asortymentu, a gdzie czytałaś opinie?

sklep internetowy

24 sie 2013 - 15:16:08

Wpisz w google i poczytaj. mają konto na allegro może tam napisz info ..postrasz ich. dzis ktos tam sie logował .

napisz im maila ze jeżeli nikt się z Tobą nie skontaktuje to zgłosisz sprawe do UOKK .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 15:17 przez dura28.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

sklep internetowy

24 sie 2013 - 16:49:27

poczekam jeszcze do poniedziałku bo może w weekend nie odpisują, jak w poniedziałek będzie cisza to ich postraszę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kochane uważajcie