Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

zabawki dla chłopców

4 minuty temu

Domek w górach

50 minut temu

Rewelacyjne okna

54 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 13:37:12

Cytat
adrienn
Ja nie mam reklam na szafie, bo zapłaciłam i mam spokój. Nie ma nic za darmo ;-)

Jest. Wystarczyło zainstalować adBlocka :D

jeśli chodzi o Vinted to w ostatnim czasie tam sprawniej idzie mi sprzedaż chociaż dziewczyn pytających o wymianę (mimo tego, że drukowanymi literami podkreślam, że interesuje mnie wyłącznie sprzedaż) jest chyba jeszcze więcej niż na szafie i to mnie właśnie irytuje.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 13:40:50

Cytat
adrienn
Ja nie mam reklam na szafie, bo zapłaciłam i mam spokój. Nie ma nic za darmo ;-)

Hahaha a ja się tak głowiłam, kto za takie rzeczy płaci... :D Adblock jest za darmo, ale dobrze że się tak z tego cieszysz :D

Powinni zrobić bardziej przejrzyście możliwości od sprzedawcy, czy jest chętny na wymianę czy tylko sprzedaż, stronę muszą jeszcze dopracować.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 13:47:43

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
kwiatuszek812
uniknąć prowizji ? łamiesz tak regulamin
skoro tak ci się na szafie podoba to przestrzegaj jego regulaminu

Dokładnie miałam to samo pisać. Tak bardzo uwielbiasz szafę ale ich oszukujesz omijając prowizję -.-

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 13:49:57

Już napisałam- ja osobiście prowizję płacę bo dla mnie to nie problem.
Ale dziewczyny, które tego nie popierają mają możliwość ominięcia tego
A zresztą, zobaczymy kiedy na vinted wprowadzą prowizję :)
Uzbiera się ładna suma użytkowniczek i pewnie wprowadzą po to, żeby strona mogła zarobić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 13:50 przez norawr.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 13:56:55

Jestem tu i tu, na Vinted zaglądam od niedawna. Tam bardziej mi się podoba wyszukiwarka rzeczy, działa o wiele sprawniej. Jednak tam ludzie mają mało komentarzy, albo zero (tak jak i ja na razie) więc trochę niepewnie się czuję jeśli chodzi o wymiany. Co mnie natomiast wkurza i tam i tu na szafie- nie odpisywanie na wiadomości. Ja jak głupek każdemu uprzejmie odpisuję, a jak sama o coś pytam, to olewają. Wnerwia mnie to okropnie.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:01:41

większość dziewczyn jak nie znajdują nic u Ciebie na wymianę po prostu nie odpisują, bo nie mają na to czasu :)
może jest to mało uprzejme ale otwierając Twój profil, mi osobiście otwiera się na tej stronie na której przed chwilą czytałam wiadomość i potem niektórym się nie chce znowu wracać do wiadomości i odpisywać.
Zwłaszcza, że ja np. jak mam po 3,4 wiadomości to bez sensu :) Staram się odpisywać ale czasem to nawet zapomnę :/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 14:04 przez norawr.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:06:22

stanowczo wole vinted :)

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:12:11

Ja mam konto na vinted i nie wydaje mi się, żeby było tam gorzej niż tutaj. Tutaj to samo się dzieje. Oszustwa, obrażanie na forum; spróbuj komuś napisać pod fotką z górnej półki, że nie podoba ci się stylizacja... A przed zawarciem transakcji zawsze proszę o potwierdzenie transakcji na szafie lub all. Wtedy jest bezpieczniej, bo widzę ile dana osoba ma komentarzy i jakie ( zazwyczaj jak ktoś ma konto na vinted to ma też np na szafie czy innym tego typu portalu). Wiele użytkowniczek siedzi na obu portalach, więc nie ma co się w sumie dziwić, że wszędzie to samo się dzieje.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:12:30

Jestem tam od niedawna, ale już moderatorki zdążyły mnie wkurzyć czepianiem się, że główne zdjęcie przedmiotu nie oddaje jego całości. Really?

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:19:04

Polecam Vinted ! Jestem bardziej zadowolona niż z szafy ! :) Tam są własnie mili ludzie ! I to na forum to nie prawda ! Zobaczcie tutaj co się dzieje lepiej:) Tuaj jest strach założyć watek,bo zamiast pomocy zostaniesz obsmarowana :) Pozdrwiam wszytskie Vintedzianki ! :***

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:34:21

Cytat
kwiatuszek812
uniknąć prowizji ? łamiesz tak regulamin
skoro tak ci się na szafie podoba to przestrzegaj jego regulaminu

Dokładnie.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:41:38

każdy z tych portali ma swoje plusy i minusy :)
na szafie można wstawiać i oglądać stylizacje, dodawać poszukiwane rzeczy (na vinted też, ale nie w swoim profilu, a w dziale ogłoszenia, gdzie zaraz ogłoszenie znika w gąszczu innych), na szafie także dostaje się dużo powiadomień np o dopiero wstawionych rzeczach obserwowanych użytkowniczek itp. Wiadomo, że minusem jest prowizja, reklamy i słaba wyszukiwarka (denerwuje mnie, że jak chcę zmienić coś w nazwie przedmiotu i wyszukać, to muszę od nowa zaznaczać kategorię, rozmiar i zakres cenowy).

Zaś na vinted działam dopiero od końca lipca i jest tam dużo większy ruch i lepiej jest ze sprzedażą (już mam kilka transakcji zrobionych, zaraz po założeniu konta wymieniłam się i sprzedałam sukienkę za 100 zł, a w tym tygodniu sprzedałam spodnie za 100 zł i stanik za 30). Na szafie jeszcze nie tak dawno miałam po kilkanaście zapytań dziennie o przedmioty, a teraz kilka albo cisza - dużo dziewczyn przeniosło się na vinted albo najlepiej chciałyby coś za darmo bądź wymienić się na szmatki. Na vinted uwielbiam forum, bo działa jakoś szybciej... tu natomiast jak chcę dodać jakąś fotę, to najpierw długo się wgrywa zdjęcie, a potem znowu coś trzeba klikać, żeby wstawić je do treści i potem dopiero znów czekać aż komentarz się doda... Na vinted jest super wyszukiwarka, choć czasami wyszukuje przedmioty niezgodne z tym, co szukam haha, ale działa szybko :). Jednakże znaczącym minusem na tamtym portalu jest to, że nie można dodawać zdjęć z neta, w ogóle strasznie czepiają się o fotki, dziewczyny ciągle raportują jedna za drugą różne wpisy na forum i nawet ,,latają na skargę" do adminów, że ktoś ma zdjęcie z neta, jakby to był ich priorytet w życiu. Administracja zbytnio zajmuje się zdjęciami w aukcjach (chociaż są mili i da się z nimi dogadać), nie pozwala dodawać na zdjęcie główne części przedmiotu, zdjęcia z internetu nie mogą być dodawane nawet do real fot, bo zaraz przedmiot jest ukryty i w ogóle... Denerwuje mnie też to, że nie ma tam czegoś takiego jak KUP TERAZ tylko CHCĘ TO, gdzie właściwie w ogóle nie zawiera się prawnie żadnej transakcji tylko trzeba liczyć na uczciwość osoby. Dziewczyny rezerwują ciuchy, potem mają to gdzieś, że zablokowały na kilka tyg sprzedaż i się nie odezwą nawet, iż rezygnują.
A i jeszcze do tego można dodać komuś komentarz bez zawarcia transakcji - bez sensu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 14:43 przez MuchaKolorowa.

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 2/5

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:47:05

także posiadam konto na vinted, na forum nie wchodzę, mało mnie to interesuje. fakt, trochę się czepiają z tymi zdjęciami, ale można zauwazyc, ze estetyka zdj jest tam naprawdę lepsza niż na szafie, wiec moim zdaniem to działa akurat na plus. poza tym zauważyłam, że tam łatwiej jest wyrwac jakąś perełkę niz tu, nie ma aż tak dużo "szmat" tam, które tu widze bardzo czesto. nie krytykuje żadnej ze stron, bo na obu działam z przyjemnością, zależy jak kto trafi na jakiego człowieka chyba;p

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:47:26

Z większością się zgodzę, praktycznie idealnie to opisałaś :)

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:51:13

na początku też mnie drażniła ta akcja ze zdjęciami, ale teraz uważam, że to jest ok. dużo lepiej widać wszystkie rzeczy niż np na szafie. jest bardziej estetycznie i przejrzyście. poza tym raz się nie zgodziłam z "sugestią" zmiany zdjęcia przez moderatorki vinted i wszystko skończyło się ok, nie musiałam nic zmieniać, więc można się dogadać.
forum jak forum, wszędzie to samo.

NIE MA PROWIZJI. już przeniosłam tam wszystkie rzeczy i jestem zadowolona :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 14:51 przez mariee.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep internetowy