Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:56:30

Ja z kolei nic tam nie mogę sprzedać. :P

Vinted, fanki i...antyfanki :)

24 sie 2013 - 14:56:38

Cytat
norawr
Cytat
leena1995
Ja niedawno załozylam konto na Vinted i sprzedałam tam mase ubrań. Na szafie od dluższegto czasu nie mogę nic sprzedać. Co do forum to uwazam, że i tutaj i tam jest beznadziejne, kazdy tylko szuka zaczepki i powodu do klotni i spamu.
Jesli chodzi o vinted to jedyna rzecz ktora mnie denerwuje do administracja i blokowanie kont bo np zdjecie jest z internetu.. totalna porazka..
Wszystko ma swoje plusy i minusy..
Vinted niedawno powstal wiec moze sie ogarnie jakos..
Ale jestem ZA vinted - głownie dlatego, ze sprzedaz idzie lepiej..

z tym forum zapewne masz rację. Ja generalnie też pewnie zostanę na vinted, ale do forum się zbliżać nie będę.
No i najwyżej będę się irytować z powiadomieniami albo stawać na głowie, żeby tylko nie dostać ostrzeżenia od nich.
Wściekłam się na to zablokowane konto.
Muszę teraz głupio czekać.



Heh.. mi też ostatnio zablokowali konto za zdjecie z internetu.. zablokowali na 4 dni i nic nie dalo sie zrobic.. nawet wylogowac ani nic..;/

Vinted, fanki i...antyfanki :)

07 mar 2014 - 11:24:06

Ja również zaczęłam od Szafy, potem przez jakiś czas mc, ale tam w ogóle mi się nie podobało, teraz przeniosłam się na Vinted i tu jestem sporadycznie.
Kłótnie na forum zdarzają się tak samo jak i tu ;)

Vinted, fanki i...antyfanki :)

07 mar 2014 - 11:43:44

A ja chętnie bym zmieniła na inny portal,ale nie wiem na jaki. Na MC usunęłam konto,bo tam też wprowadzili opłaty, gorzej niż tutaj, bo aby coś wystawić trzeba było zapłacić. Już wolę tą prowizję.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

07 mar 2014 - 12:19:43

Po pierwsze nie dziwię się odpowiedziom "jest już taki temat" - nikt ci nie każe siedzieć na vinted non stop, ale zacznij mysleć i użyj wyszukiwarki, po to ona jest, a nie robi się syf na forum
Po drugie- chamstwo jest wszędzie, i tu i na vinted. Nie raz laski na szafie tak po innych jechały, że wstyd czytać było.
Po trzecie- bardzo dobrze, że blokują za zdjęcia z internetu. Ty sobie wstawisz jakie zechcesz z internetu, a potem wyslesz inny ciuch.

Poza tym, zablokowali ci konto, bo zlamałaś regulamin, a teraz siejesz bulwers. Jak ci tu zablokują, to na DC będziesz się żalic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 12:22 przez anusiak92.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

03 kwi 2014 - 09:42:13

Ja osobiście , jeśli chodzi o VINTED nie jestem zadowolona. Posiadam tam profil , mam dużo rzeczy ... Aczkolwiek administratorzy blokują ludzi , którzy blokują ludzi , którzy dodadzą zdjęcie z internetu aby pokazać jak dana rzecz leży. Niestety osoby , które nie wywiązują się z umów , oszukują nadal funkcjonują. Po zablokowaniu napiszą , że jeśli masz jakiś problem możesz napisać do pomocy , do której tak naprawdę nie masz dostępu po zablokowaniu.
Jestem nie zadowolona , tym momencie walczę o odblokowanie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 09:44 przez kaska_szwed981.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

03 kwi 2014 - 09:52:40

Tu też nie jest idealnie, na forum tyle razy widziałam kłótnie i chamskie komentarze lub wyśmiewcze opinie, ale to chyba norma w internetach:)

Na reklamy polecam Adblocka sobie w ustawieniach przeglądarki włączyć. Ja nie mam żadnych reklam.

Co do oszustów - mam to niebywałe szczęście, że na żadnego tutaj nie trafiłam, a dokonałam sporo transakcji, ale wiem, że nieraz administracja wiele nie może pomóc, wszystko zależy od okoliczności, rodzaju transakcji i posiadanych dowodów.

Na vinted nie mam konta, ale kusiło. Teraz widzę że nie warto się fatygować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 09:55 przez askasu.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

09 kwi 2014 - 18:04:40

Wątek trochu stary ale chyba nadal aktualny;) Przez kilka miesięcy byłam zachwycona "v". Zrezygnowałam ze sprzedaży na szafie i przeniosłam się tam. Ale teraz wracam z podkulonym ogonem na szafę! "V" to jakaś pomyłka. Blokada konta za foto z internetu? Mam tak zablokowane konto że nie mogę się ani wylogować ani nawet przeglądać swoich przedmiotów. Zostałam tam oszukana a administracja ma to gdzieś. Oszustkom usuwają negatywy a uczciwym dziewczynom odwetów już nie usuną. Co do forum to nawet się nie będę wypowiadać...

Vinted, fanki i...antyfanki :)

09 kwi 2014 - 18:34:51

aa czyli, że na szafie niby nie ma chamstwa?:D
Przypomniała mi się jedna z wielu sytuacji, która miała miejsce właśnie na szafie - dziewczyna zapytała o wymianę, odpisałam, że nic mnie nie zainteresowało dostałam wiadomość "to spier***** wybrednisiu" ;D
Więc bez sensu jest gadanie, ze niby na vinted jest chamstwo a tu nie, bo można się z nim spotkać na każdym portalu.
Nie zgadzam się również z tym, że tam są same oszustki, a tu co nie ma niby??
Co do szafy faktem jest to, że nie podoba mi się prowizja, a na vinted wiadomości, o źle zrobionych zdjęciach ale wszystko ma swoje plusy i minusy.
na sprzedaż czy wymianę nie narzekam, bo czasem jest ich nawet więcej na vinted niż na szafie. To tyle z mojej strony:)

Vinted, fanki i...antyfanki :)

09 kwi 2014 - 18:47:41

To i ja wyrażę swoje zdanie.

Konto na szafie mam od 2011 roku, na vinted dopiero od niedawna.
Wg mnie szafa jest bardziej przejrzysta.
Łatwiej jest przede wszystkim kupować. Klika się kup i sprzedawca od razu dostaje dane sprzedającej. Podoba mi się też nowa opcja opłacania za pomocą szafy.

co do forum, wszędzie znajdą się osoby, którym wszystko nie pasuje i tylko szukają powodu żeby komuś dopiec.

Natomiast na vinted jeśli chodzi o plusy, zaobserwowałam większy ruch. szybko sprzedałam ubrania, których na szafie nie mogłam się pozbyć od kilku tygodni. Także pod tym względem u mnie na razie przewagę ma vinted.
Nie podoba mi się natomiast to dopytywanie o dane kupującego. Wiele kupujących zapomina też o doliczeniu kosztów przesyłki. Na szafie jest to nie do pomyślenia bo trzeba wybrać przy kupnie koszt dostawy.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

09 kwi 2014 - 19:54:27

Ja na początku też byłam zauroczona vinted. Do momentu jak mnie oszukano a administracja to olała i jak mi zablokowali konto za głupie zdjęcie z neta.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

09 lip 2015 - 22:56:05

Na vinted sprzedaż to porażka co do wymian to dużo ludzi pisze że zostało oszukanych....dużo pisze że dziewczyny wyłudzają dane osobowe o forum to już lepiej chat

Vinted, fanki i...antyfanki :)

15 sty 2021 - 01:31:55

Usunęli mój katalog bo uznali ze sprzedaje komercyjnie, ponieważ wystawiałam tam tez rzeczy mojej mamy. Po odbudowaniu strony i wielu godzin spędzonych na robieniu zdjęć i pisaniu tekstów zostało mi konto zablokowane na 7 dni. (Polecili mi aby każdy członek rodziny miał osobne konta) Moja mama założyła sobie Vinted, numer telefonu potwierdzony wszystko pięknie i zaczęłam razem z nią wystawiać jej rzeczy na sprzedaż. Półgłówki z moderacji zablokowali permanentnie jej konto i moje konto uznając że tworze multikonta. Dziękuje i dobranoc. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem. Oczywiście pisanie do nich nic nie daje, oni nadal robią tylko kopiuj -> wklej swoich zasad regulaminu kompletnie olewając sprawę. Miałam tam ponad 400 obserwujących i prawie 200 komentarzy same pozytywne. Chciałabym chociaż odzyskać swoje ogłoszenia i zdjęcia. Vinted powinno upaść, lub powinna powstać jakaś strona dla tych, którzy zostali oszukani przez Vinted i mogli spokojnie wystawiać przedmioty bez obawy ze ktoś zniszczy ich katalog. NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO G****.

Vinted, fanki i...antyfanki :)

02 mar 2021 - 00:39:48

Aktualnie z mojej strony, zablokowali mi konto NA ZAWSZE, ponieważ ktoś obcy mnie zgłosił - bez powodu - o czym mnie poinformował w wiadomości potem, tak więc 400 komentarzy samych pozytywnych poszło w cholerę!
Sprawa z miejsca, została zgłoszona do Europejskiego Centrum Konsumenckiego!!!
Przestrzegam was. Możecie być najbardziej uczciwymi osobami, a i tak, was zablokują.
Nie odpowiadają na maile - nic, zamykają spór - czyli waszą rozmowę, i mają was w nosie.
Byłam od początku istnienia Vinted (8 lat) - i co? I nic, blokada, bo ktoś dla żartu mnie zgłosił, a wasze cudowne środowisko zablokowało moje konto na 200 lat!

NIE POLECAM!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kochane uważajcie