Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:24:11

Ciekawi mnie ile dziewczyny najdłużej czekałyście na kuriera?

Zdarzało wam się, że przyjechał w weekend? (sobota, niedziela)

Kuriera wybiera się chyba po to by dostarczył przesyłkę szybciej niż poczta... a ja już czekam 5 dni. Moja mama płaciła dzień przede mną i to od rana - czeka już szósty dzień. Dodam na to, że w tym samym dniu, w którym płaciłam za towar i kuriera, płaciłam także innej osobie wybierając przesyłkę ,,list polecony priorytetowy" (u sprzedającego nie było opcji kuriera) i przesyłka została doręczona po 2 dniach!!

Kurier ma 24 godziny... No rozumiem, może się coś stać itp no to rozumiem opóźnienie o dzień max dwa dni...Ale tyle czasu? Na dodatek teraz weekend, więc dostanę przesyłkę najpewniej w poniedziałek. Eh, kurierzy schodzą na psy...

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:27:12

Faktycznie cos jest nie tak .. ja nigdy nie czekałam dłużej niż trzy dni ..

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:29:19

zawsze jak kupuje kurierem proszę o nr listu przewozowego(chociaz najczesciej sprzedajacy sam przesyla taka info) i moge sama sprawdzic gdzie ta przesylka rzeczywiscie sie znajduje,

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:31:27

Bo to pewnie nie wina kuriera tylko sprzedawcy jest. Bo wiem z doświadczenia, że jak sprzedawca wyśle od razu po wpłacie to towar jest tak jak powinien być, a jak nie wyśle to raczej cudów nie ma żeby przyszło po 2 dniach. Ja ogólnie z zasady jak mi od zapłaty w ciągu 3 dni nie przyjdzie to dzwonię do sprzedawcy czemu jeszcze przesyłki nie ma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 12:32 przez puma73.

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:33:14

kurier powinien dostarczyć następnego dnia roboczego po nadaniu

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:33:46

a skąd wiesz kiedy ktoś nadał tę przesyłkę??

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:35:50

Cytat
kashvi
zawsze jak kupuje kurierem proszę o nr listu przewozowego(chociaz najczesciej sprzedajacy sam przesyla taka info) i moge sama sprawdzic gdzie ta przesylka rzeczywiscie sie znajduje,

Tak, mi też to przesłali i mam status "przesyłka załadowana na kontener"
Cytat
pauli05
a skąd wiesz kiedy ktoś nadał tę przesyłkę??

właśnie z tego linku, który firma mi przesłała do śledzenia przesyłki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 12:37 przez ChocolatePenguin.

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:37:20

Możliwe, ze kurier ma zwyczajnie urlop! Ja tak miałam. Miał przywieźć mi umowę. Czekałam ponad tydzień. Umawiał się ze mną z trzy razy. Jak przyjechał, to okazało się, że wcześniej zwyczajnie miał urlop! Niby kurier też człowiek, ale powinni inaczej załatwiać takie sprawy.

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:37:50

Cytat
pauli05
a skąd wiesz kiedy ktoś nadał tę przesyłkę??
Dokładnie, widocznie ktoś mógł jeszcze nie nadać przesyłki, bo kurier dostarcza przesyłkę w ciągu 1-2 dni od nadania( ja tak zawsze dostawałam). Napisz do osoby, która dana przesyłkę miała wysłać i zapytaj się o co chodzi.

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:38:07

kiedyś kurier przyjechał do mnie w sobotę, ale też zazwyczaj czekałam max. 3 dni. Trochę dziwne, może napisz do sprzedawcy by podał nr przesyłki i kontakt do kuriera, tam do ich biura. zadzwon i zapytaj co sie dzieje ? Druga sprawa czy sprzedawca na pewno wysłał towar ?

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:38:58

Najdłużej? 2 dni od wpłaty pieniędzy na konto sprzedającego

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:41:03

ja raz mialam taka sytuacje, czekalam na pilną paczkę, miala dotrzec danego dnia wg stronki ups a okazalo sie,ze kurierowi zepsul sie samochod i nie mial kto rozwieźć jego paczek:D dotarla nastepnego dnia

ale u Ciebie cos to zdecydowanie za dlugo trwa, przeciez mozesz zadzwonic na infolinię danej firmy kurierskiej i dowiedziec sie o co chodzi, najszybsza metoda

Kurier ;/

24 sie 2013 - 12:43:38

Cytat
ChocolatePenguin
Cytat
kashvi
zawsze jak kupuje kurierem proszę o nr listu przewozowego(chociaz najczesciej sprzedajacy sam przesyla taka info) i moge sama sprawdzic gdzie ta przesylka rzeczywiscie sie znajduje,

Tak, mi też to przesłali i mam status "przesyłka załadowana na kontener"
Cytat
pauli05
a skąd wiesz kiedy ktoś nadał tę przesyłkę??

właśnie z tego linku, który firma mi przesłała do śledzenia przesyłki

sprawdź w statusach kiedy przesyłka wyjechała z tamtego miasta
i sprawdź gdzie teraz jest, bo jeśli od paru dni wisi w Twoim mieście, to zadzwoń tam i się dowiedz co z nią



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-24 12:46 przez pauli05.

Kurier ;/

24 sie 2013 - 13:05:59

ja zawsze dostaje nr przesylki i sledze gdzie jest :) w soboty tez kurierzy pracuja

Kurier ;/

24 sie 2013 - 13:07:22

zdarzylo mi sie najdluzej czekac chyba 2 dni na kuriera - dostalam smsa na tel ze przyjedzie a nie przyjechal tylko dopiero na 2 dzien

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vinted, fanki i...antyfanki :)