Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

24 minut temu

Budowa domu

28 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 12:08:46

Slogany, slogany - islam = zamachy i bestialskie traktowanie kobiet.

Sprostujmy.. to co się dzieje w krajach arabskich wynika nie tyle z religii co z ich kultury, tradycji, przyzwyczajeń (wszystko oczywiście pod płaszczykiem wiary). I to z tym powinniśmy walczyć.

Piszecie o obrzezaniu kobiet, a to akurat jest zwyczaj mający z islamem tyle wspólnego co ja z dworem angielskim (w skrócie - nic).

Piszecie, że w Islamie pies to istota gorsza, a katolicyzm to co? Czyżbyście nie wiedziały że zgodnie z nauką kościoła zwierzęta duszy nie mają (a to oznacza że to narzędzie w służbie człowieka)?

Piszecie o traktowaniu kobiet, tu akurat zależy od człowieka. Sama słyszałam kilka historii o poniżaniu, więzieniu, gwałceniu i biciu w których główny bohater nie był bynajmniej wyznawcą islamu (choćby sławne przetrzymywanie w piwnicy). Znam też osobiście kilka par, gdzie głowa rodziny choć muzułmanin, to grzecznie siedzi pod pantoflem żony i dzieci.

Islam religia jak religia, najgorsi są fanatycy i to tacy, co ją zbyt dosłownie i nie zawsze dobrze interpretują (aczkolwiek śmiem twierdzić że tacy, to nawet w naukach Buddy znajdą nawoływanie do podkładania bomb pod cokolwiek).

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 12:09:04

Cytat
martischa
no tak, bo jak chodzi o Chrześcijaństwo to nie osądza się na podstawie jednostek. Ale jak już mowa o Islamie to na podstawie jednostek czy danego odłamu Islamu to można już osądzać wszystkich.
Dlaczego na podstawie zasad, wierzeń Szyitów i Alawitów ocenia się wszystkich Muzułmanów? Dlaczego wmawia się ludziom, że każdy Muzułmanin jest za szariatem?
No ale jak ktoś swoją wielką wiedzę czerpie z ckliwych materiałów i książeczek o dręczonych kobietach, ze stron typu poznajkoran.pl to tak później to wygląda :)
nikt o tym nie mówi i ignoranci nie wiedzą, że w wielu krajach muzułmańskich działają chrześcijanie, mają swoje kościoły i nikt ich tam nie prześladuje, nie burzy im świątyń. Po co o tym mówić. Teraz takie modne jest powielanie tekstów z kwejka :)

Oh tak,tak... naczytałam się ckliwych historyjek i naoglądałam sfingowanych filmików.
Następnym razem to będziesz Ty,czemu nie?;) ALLAH AKBAR matischa!:

Egzekucja 2 kobiet w AFGANISTANIE:




Egzekucja 17-letniej Rizany w ARABII SAUDYJSKIEJ:




Ukamienowanie Kurdyjki w IRAKU:


Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 12:10:04

Cytat
xxasia17xx
Cytat
brunetka71
Cytat
Eduarda
Jedno jest pewne. Kobieta jest tam przedmiotem, nie ważne co mówi na ten temat Koran i czego ich naucza. Jest fajny film o tym, polecam Wam. Kobieta kręciła go zamknięta w przyczepie, tak, by jej nie zobaczył żaden męzczyzna. Czy to jest zdrowe?

taK masz całkowita racje :) tylko jest jeszcze druga strona medalu ,wiele kobiet szczegolnie tych młodych ,chce zyc w ten sposób ,same chcą się tak ubierać ,chcą być zależne od mężczyzn ,chcą powrotu do czasów ciemnoty :) niestety taka jest prawda poczytaj szczegółowo na te tematy ,nie wszystkie oczywiście ale ,dużo takich jest,i to nie jest tak ze sa zmuszane ,one po prostu same tego chcą
one tego chce bo nie znaja innego zycia (tak samo jak z corkami alkoholikow, ktore wychodza za maz za alkoholikow) tak juz jest...a poza tym jak odejda od religii, nie maja powrotu do rodziny...i gdzie ona ma sie podziac? wcale ich nie bronie, bo nie cierpie muzlumanskiej kultury i nie rozumiem tych kobiet, ale wiem jak sa wychowane i jakie maja niskie mniemanie o sobie i brak wiary w to, ze moze byc inaczej
mylisz się ,jak napisałam na pierwszej stronie ,one wiedza ze może być inne zycie ,mimo to chcą powrotu do czasów ciemnoty ,nie sa tak wychowane :) sa fanatyczkami ,tworza organizacje przeciwko ,wolności dl akobiet ,sa to młode kobiety często z bardzo bogatych rodzin ,kobiety wykształcone :) i same chcą być zależne od mężczyzn :) poczytaj troszkę na ten temat a później się wypowiadaj:)

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 12:10:12

Cytat
martischa
no tak, bo jak chodzi o Chrześcijaństwo to nie osądza się na podstawie jednostek. Ale jak już mowa o Islamie to na podstawie jednostek czy danego odłamu Islamu to można już osądzać wszystkich.
Dlaczego na podstawie zasad, wierzeń Szyitów i Alawitów ocenia się wszystkich Muzułmanów? Dlaczego wmawia się ludziom, że każdy Muzułmanin jest za szariatem?
No ale jak ktoś swoją wielką wiedzę czerpie z ckliwych materiałów i książeczek o dręczonych kobietach, ze stron typu poznajkoran.pl to tak później to wygląda :)
nikt o tym nie mówi i ignoranci nie wiedzą, że w wielu krajach muzułmańskich działają chrześcijanie, mają swoje kościoły i nikt ich tam nie prześladuje, nie burzy im świątyń. Po co o tym mówić. Teraz takie modne jest powielanie tekstów z kwejka :)

A gdzie ty masz w tych czasach kogoś kto zabijałby w imię chrześcijaństwa? Natomiast muzułmanie robią to każdego dnia i nie kryją się z tym, że robią to w imię islamu. Wręcz uważają, że Allah każe im zabijać.

A skąd czerpać wiedzę? Telwizja, radio, gazety nie mówią o tym jak jest naprawdę, z powodu poprawności politycznej. Ludzie żyją w kompletnej niewiedzy o tym co dzieje się na świecie. Długo, bardzo długo byłam tolerancyjna póki nie zaczęłam tak naprawdę interesować się tym czym jest islam oraz na jakim etapie jest islamizacja Europy. To jest OGROMNY problem, którego nikt nie porusza bo zostanie posądzony o rasizm, a prawda jest taka, że to oni nie respetkują innych nacji, innych religii oraz praw które panują w danym kraju a w dodatku się z tym obnoszą.

Tutaj jest troszkę prawdy na temat tego jak traktują chrześcijan w swoich krajach:

[url=

[/url]

A Europa? Pozawala im na wszystko. Kolega z Turcji przeprowadził się do Francji zaledwie parę miesięcy temu i tym momencie ma własne mieszkanie, pieniądze i samochód, coś czego nie ma mnóstwo dorosłych, rodowitych obywateli. A wielu przyjezdnych do ICH kraju musi chować się, zmieniać co chwilę miejsce zamieszkania by nie zostać zabitym.

[url=

[/url]

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 17:02:17

Cytat
eilka
Islam to religia oparta na nienawiści. I ta nienawiść kiedyś zdominuje świat.
szkoda tylko, że nie potrafią zakończyć konfliktu u siebie i cierpią na tym dzieci i kobiety a chcą"nawracać" innych

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 17:47:59

Cytat
brunetka71
Cytat
martischa
Cytat
ewcik06
Nie mierzcie wszystkich jedna miara! Znam wiele osob, wyznajacych ta wiare i wcale nie widze u nich zadnych "innych" zachowan, sa na prawde bardzo mili i sympatyczni. I o dziwo jesli chodzi o mezczyzn, ktorych ja znam, to sa oni dla kobiet kulturalni! nie zauwazylam, zeby ktorykolwiek z nich traktowal mnie "gorzej". I jesli chodzi o katolikow, to czy malo slyszy sie o okrutnych zabojcach?
otóż to - jakiego wyznania była Beata Chodnik, matka która bestialsko zamordowała swoje dziecko i wrzuciła do stawu? Jakiego wyznania była Katarzyna Waśniewska, matka która zamordowała niemowlę? Gorliwie uczestnicząca w życiu kościoła. Jakiego wyznania byli najwięksi zbrodniarze wojenni - Rudolf Hess, Adolf Eichmann, itd.? Kto jak nie Watykan pomagał faszystom ukrywać się i uciekać po wojnie? Kto walczył ogniem i mieczem?
Wymieniać dalej?
Ale dalej sobie myślcie, że jesteście tacy cudowni i bez winy i to Muzułmanie są okrutni, wszyscy bez wyjątku.
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

Nie wierzę w to co czytam.
Wybaczcie, ale jak dla mnie zasady islamu są równe zasadom chrześcijańskim, ale tym w średniowieczu.

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 17:59:02

jęsli kobiety i dzieci płci żeńskiej są traktowane jak rzecz,bite i stworzone by służyc,to jakie by nie były dobre,piękne i wzniosłe rzeczy w takiej religii jestem na NIE

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 21:09:35

Cytat
brunetka71
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

Tylko, że kiedy to było? Kiedyś każdy zabijał każdego czy to w imię Boga czy czegokolwiek bo takie były czasy, w ten sposób dochodziło się do władzy teraz czasy się troszeczkę pozmieniały i jak żyję nie słyszałam aby jakikolwiek chrześcijanin zabił kogoś w imię Boga, ale może się mylę i łaskawie napiszesz mi kiedy ostatnio jakiś chrześcijanin kogoś zabił bo tak kazał mu Bóg? I zdecydowanie najokrutniejszą religią jest właśnie islam i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

Cytat
justangel
Cytat
brunetka71
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

Nie wierzę w to co czytam.
Wybaczcie, ale jak dla mnie zasady islamu są równe zasadom chrześcijańskim, ale tym w średniowieczu.

Nie ma czego wybaczać, bo piszesz dokładnie tak jak jest.

Islam - a co my wiemy?

22 sie 2013 - 21:14:28

Cytat
brunetka71
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

haha nie wierze w co czytam. powiedz jeszcze ze jestes ochrzczona to pęknę ze śmiechu :D:D

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 07:36:29

Jestem w szoku po obejrzeniu filmów tu zamieszczonych. Jak mozna do tego dopuszczać i to w świetle prawa, no jak?

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 07:41:13

osobiście nie toleruję
jak można w imię Boga -zabijać ludzi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 07:41 przez milka2500.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 07:57:35

Cytat
brunetka71
Cytat
xxasia17xx
Cytat
brunetka71
Cytat
Eduarda
Jedno jest pewne. Kobieta jest tam przedmiotem, nie ważne co mówi na ten temat Koran i czego ich naucza. Jest fajny film o tym, polecam Wam. Kobieta kręciła go zamknięta w przyczepie, tak, by jej nie zobaczył żaden męzczyzna. Czy to jest zdrowe?

taK masz całkowita racje :) tylko jest jeszcze druga strona medalu ,wiele kobiet szczegolnie tych młodych ,chce zyc w ten sposób ,same chcą się tak ubierać ,chcą być zależne od mężczyzn ,chcą powrotu do czasów ciemnoty :) niestety taka jest prawda poczytaj szczegółowo na te tematy ,nie wszystkie oczywiście ale ,dużo takich jest,i to nie jest tak ze sa zmuszane ,one po prostu same tego chcą
one tego chce bo nie znaja innego zycia (tak samo jak z corkami alkoholikow, ktore wychodza za maz za alkoholikow) tak juz jest...a poza tym jak odejda od religii, nie maja powrotu do rodziny...i gdzie ona ma sie podziac? wcale ich nie bronie, bo nie cierpie muzlumanskiej kultury i nie rozumiem tych kobiet, ale wiem jak sa wychowane i jakie maja niskie mniemanie o sobie i brak wiary w to, ze moze byc inaczej
mylisz się ,jak napisałam na pierwszej stronie ,one wiedza ze może być inne zycie ,mimo to chcą powrotu do czasów ciemnoty ,nie sa tak wychowane :) sa fanatyczkami ,tworza organizacje przeciwko ,wolności dl akobiet ,sa to młode kobiety często z bardzo bogatych rodzin ,kobiety wykształcone :) i same chcą być zależne od mężczyzn :) poczytaj troszkę na ten temat a później się wypowiadaj:)

kochana zanm sama osobiscie kilka muzlumanek i zapewniam Cie, ze to nie jest kwestia wlasnej woli i wyboru, tylko tego jak sa wychowane...widza inne zycie, ale sa przekonane, ze to jest zle... pomimo swiadomosci,, ze w normalnym zyciu byloby im lepiej, opawiaja sie pozniejszej kary...


nie wiem czy ktos juz wspominal o tym, ze przed slubem mezczyzni spotykaja sie tylko i wylacznie w meskim gronie, a kobiety przez 2 tygodnie nie moga im przeszkadzac....to co robia jest tajemnica:D


i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 08:09:49

Cytat
xxasia17xx
Cytat
brunetka71
Cytat
xxasia17xx
Cytat
brunetka71
Cytat
Eduarda
Jedno jest pewne. Kobieta jest tam przedmiotem, nie ważne co mówi na ten temat Koran i czego ich naucza. Jest fajny film o tym, polecam Wam. Kobieta kręciła go zamknięta w przyczepie, tak, by jej nie zobaczył żaden męzczyzna. Czy to jest zdrowe?

taK masz całkowita racje :) tylko jest jeszcze druga strona medalu ,wiele kobiet szczegolnie tych młodych ,chce zyc w ten sposób ,same chcą się tak ubierać ,chcą być zależne od mężczyzn ,chcą powrotu do czasów ciemnoty :) niestety taka jest prawda poczytaj szczegółowo na te tematy ,nie wszystkie oczywiście ale ,dużo takich jest,i to nie jest tak ze sa zmuszane ,one po prostu same tego chcą
one tego chce bo nie znaja innego zycia (tak samo jak z corkami alkoholikow, ktore wychodza za maz za alkoholikow) tak juz jest...a poza tym jak odejda od religii, nie maja powrotu do rodziny...i gdzie ona ma sie podziac? wcale ich nie bronie, bo nie cierpie muzlumanskiej kultury i nie rozumiem tych kobiet, ale wiem jak sa wychowane i jakie maja niskie mniemanie o sobie i brak wiary w to, ze moze byc inaczej
mylisz się ,jak napisałam na pierwszej stronie ,one wiedza ze może być inne zycie ,mimo to chcą powrotu do czasów ciemnoty ,nie sa tak wychowane :) sa fanatyczkami ,tworza organizacje przeciwko ,wolności dl akobiet ,sa to młode kobiety często z bardzo bogatych rodzin ,kobiety wykształcone :) i same chcą być zależne od mężczyzn :) poczytaj troszkę na ten temat a później się wypowiadaj:)

kochana zanm sama osobiscie kilka muzlumanek i zapewniam Cie, ze to nie jest kwestia wlasnej woli i wyboru, tylko tego jak sa wychowane...widza inne zycie, ale sa przekonane, ze to jest zle... pomimo swiadomosci,, ze w normalnym zyciu byloby im lepiej, opawiaja sie pozniejszej kary...


nie wiem czy ktos juz wspominal o tym, ze przed slubem mezczyzni spotykaja sie tylko i wylacznie w meskim gronie, a kobiety przez 2 tygodnie nie moga im przeszkadzac....to co robia jest tajemnica:D


i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica
jak napisałam powyżej tyle wiesz co od kilku osob ,poszukaj poszperaj i poczytaj dokladnie na temat kobiet w tych krajach czym się zajmują i jak:) a nie opieraj się na tym ze znasz kilka osob :) i gdzies cos słyszałaś:) bo tak naprawdę nic nie wiesz a piszesz:)poczytaj o organizacjach bogatych młodych kobiet ,które nawołują do bijkotu kobiet niezależnych ,nawołują do powrotu do czasów ciemnoty i które same poddają się męzom:)mało tego ich organizacje zabiajaj kobiety lub przyczyniają się do mordowania kobiet które chcą się kształcić i bbyc niezależne ,tak mało wiecie o tym kraju i tego jak tam jest a wypowiadacie się ze masakra
Cytat
Manasa
Cytat
brunetka71
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

Tylko, że kiedy to było? Kiedyś każdy zabijał każdego czy to w imię Boga czy czegokolwiek bo takie były czasy, w ten sposób dochodziło się do władzy teraz czasy się troszeczkę pozmieniały i jak żyję nie słyszałam aby jakikolwiek chrześcijanin zabił kogoś w imię Boga, ale może się mylę i łaskawie napiszesz mi kiedy ostatnio jakiś chrześcijanin kogoś zabił bo tak kazał mu Bóg? I zdecydowanie najokrutniejszą religią jest właśnie islam i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

Cytat
justangel
Cytat
brunetka71
o tym napisałam powyzej ,wiara katolicka ,jedna z najbardziej okrutnych wiar od zarania dziejow, jaka istaniała ,zabijali ogniem i mieczem w imie boga ,torurowali rządzili całymi państwami i tak jest do dzis

Nie wierzę w to co czytam.
Wybaczcie, ale jak dla mnie zasady islamu są równe zasadom chrześcijańskim, ale tym w średniowieczu.

Nie ma czego wybaczać, bo piszesz dokładnie tak jak jest.
jakbyście cokolwoiek wiedziały o zyciu ,tobyście wiedziały ,ze w dalszym ciągu ,jest to co było kiedyś ,tylko teraz nie jest to oficjalne ,rząd ,kosciół,czyli władza i pieniądze i tak jest do tej pory ,i myślisz ze co ze nie sa likwidowane osoby które w jakikolwiek sposób zakłocaja ten porządek?tobys się zdziwiła jedna zdruga :)i to wszystko wśród chcrzescijan na tyle obłudnych ze nie potrafią się do tego przyznać ,w przeciwnienstwe do muzułmanów ,którzy robia to oficjalnie :) którzy bardzie jneizbezpieczni ,ci co robia to w ukryciu?czy nie ,mysliscie ze katolicy sa tacy idealni?to sa dopiero psychole ,ksieza ,pedofile itd. ,a morderst ,które nie wychodzą na dswiatło dzinnne jeszcze więcej,wszystko jakby wyszło na jaw ,co robi teraz kościół katolicki toby wam włosy z głow pospadały :) i tak naprawdę nic nie wiecie ani o jednych ani odrugich a wypowiadacie się niczym znawycznie religii:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 08:18 przez brunetka71.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 08:22:08

Cytat
Brunetka00
Jestem w szoku po obejrzeniu filmów tu zamieszczonych. Jak mozna do tego dopuszczać i to w świetle prawa, no jak?

W Koranie jest prawo,którym kierują się muzułmanie. Tam jest wszystko dokładnie spisane - od opisów stosunków seksualnych Mahometa z kozą i 9-latką, przez mycie prącia i waginy po batożenie, odcinanie rąk, kamienowanie, podpalanie.

Dziwimy się muzułmanom? Bestiom,które mają wyprane tym koranicznym łajnem mózgi,dziwimy się muzułmańskim kobietom - poniżonym,zastraszonym i organicznie niezdolnym do myślenia,że nie są w stanie się przeciwstawić i idą na rzeź a nawet podtrzymują tę bestialską "kulturę"?


Kiedy najbardziej przerażające jest to,że ludzie,że kobiety(!) wychowane tutaj, w kulturze cywilizowanej: mające dostęp do informacji,kształcenia, mające możliwość edukacji, samodoskonalenia, realizacji pasji - ONE są obrończyniami takiego bestialstwa! One plują na Wolność i Godność.
To jest niebywałe! - co się dziwić bestiom z prymitywnymi wierzeniami, kiedy nawet nasza cywilizowana kultura rodzi tak wybrakowane jednostki, które nie są w stanie stwierdzić co jest do przyjęcia a co nie.
Poczytaj komentarze powyżej.


justangel
xxasia17xx
Mansa


weźcie sobie pod rozwagę powiedzenie o dyskusji z głupim i dlaczego nie warto trącać fekaliów patykiem - apeluję:) nie warto się odnosić do ścieku mentalnego,intelektualnego i gramatycznego. Ostracyzm,ok? - naprawdę szkoda transferu na żelbeton.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 08:30 przez FlyingPiglet.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 08:25:34

Cytat
xxasia17xx
i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica
a co robią z nie dziewicami? Też wiesz?
Cytat
FlyingPiglet
Cytat
Brunetka00
Jestem w szoku po obejrzeniu filmów tu zamieszczonych. Jak mozna do tego dopuszczać i to w świetle prawa, no jak?

W Koranie jest prawo,którym kierują się muzułmanie. Tam jest wszystko dokładnie spisane - od opisów stosunków seksualnych Mahometa z kozą i 9-latką, przez mycie prącia i waginy po batożenie, odcinanie rąk, kamienowanie, podpalanie.

Dziwimy się muzułmanom? Bestiom,które mają wyprane tym koranicznym łajnem mózgi,dziwimy się muzułmańskim kobietom - poniżonym,zastraszonym i organicznie niezdolnym do myślenia,że nie są w stanie się przeciwstawić i idą na rzeź a nawet podtrzymują tę bestialską "kulturę"?


Kiedy najbardziej przerażające jest to,że ludzie,że kobiety(!) wychowane tutaj, w kulturze cywilizowanej: mające dostęp do informacji,kształcenia, mające możliwość edukacji, samodoskonalenia, realizacji pasji - ONE są obrończyniami takiego bestialstwa! One plują na Wolność i Godność.
To jest niebywałe! - co się dziwić bestiom z prymitywnymi wierzeniami, kiedy nawet nasza cywilizowana kultura rodzi tak wybrakowane jednostki, które nie są w stanie stwierdzić co jest do przyjęcia a co nie.
Poczytaj komentarze powyżej.
Tez nie rozumiem jak Polki mogą być na tyle głupie, że ślepo im ufają ze nie będą tak traktowane a wjeżdżając do ich kraju odbierają im paszporty i swiat się zmienia. Kobieta może opuścić kraj za zgodą męża. Dzieci to własność męża, one nie mają do nich praw. Ja czytam o tej kulturze itp ale w głowie mi sie to nie mieści,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 08:37 przez Brunetka00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy w sh