Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 08:38:16

Cytat
Brunetka00
Cytat
xxasia17xx
i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica
a co robią z nie dziewicami? Też wiesz?

lepsza rzecz co robią z dziewicami,które z jakichś względów zostały skazane na śmierć (pewnie Rizana,której ścięto parę m-cy temu głowę w Arabii Saudyjskiej tego doświadczyła) otóż... przed egzekucją dziewice są GWAŁCONE.
Dlaczego? Ponieważ wg Koranu każda dziewica od razu trafia do raju.
Więc aby kara miała sens musi być również po śmierci.
Zatem strażnicy więzienni czy kto tam chce(już sama nie wiem czy ktoś jest powołany do tego,czy po prostu grupowo,kto ma ochotę) - rozdziewiczają "zbrodniarki".
Taka tam drobna "różnica kulturowa"

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:00:24

Cytat
FlyingPiglet
Cytat
Brunetka00
Cytat
xxasia17xx
i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica
a co robią z nie dziewicami? Też wiesz?

lepsza rzecz co robią z dziewicami,które z jakichś względów zostały skazane na śmierć (pewnie Rizana,której ścięto parę m-cy temu głowę w Arabii Saudyjskiej tego doświadczyła) otóż... przed egzekucją dziewice są GWAŁCONE.
Dlaczego? Ponieważ wg Koranu każda dziewica od razu trafia do raju.
Więc aby kara miała sens musi być również po śmierci.
Zatem strażnicy więzienni czy kto tam chce(już sama nie wiem czy ktoś jest powołany do tego,czy po prostu grupowo,kto ma ochotę) - rozdziewiczają "zbrodniarki".
Taka tam drobna "różnica kulturowa"
gwałty zdążają się wszędzie, ale chyba nie wszędzie uprawia się seks po śmierci w ramach pożegnania z żoną http://forum.gazeta.pl/forum/w,622,135467000,135467000,Egipt_zalegalizuje_nekrofilie_Pozegnalny_seks_z.html

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:08:20

Cytat
Brunetka00
Cytat
FlyingPiglet
Cytat
Brunetka00
Cytat
xxasia17xx
i w niektorych przypadkach rodzice sa podczas nocy poslubnej ( u moich znajomych ze wzgledu, ze nie sa tacy "staroswiedzcy" nad ranem matka pana mlodego sprawdzala czy posciel jest zakrwiawiona) jesli nie- slub jest nie wazny, bo kobieta nie byla dziewica
a co robią z nie dziewicami? Też wiesz?

lepsza rzecz co robią z dziewicami,które z jakichś względów zostały skazane na śmierć (pewnie Rizana,której ścięto parę m-cy temu głowę w Arabii Saudyjskiej tego doświadczyła) otóż... przed egzekucją dziewice są GWAŁCONE.
Dlaczego? Ponieważ wg Koranu każda dziewica od razu trafia do raju.
Więc aby kara miała sens musi być również po śmierci.
Zatem strażnicy więzienni czy kto tam chce(już sama nie wiem czy ktoś jest powołany do tego,czy po prostu grupowo,kto ma ochotę) - rozdziewiczają "zbrodniarki".
Taka tam drobna "różnica kulturowa"
gwałty zdążają się wszędzie, ale chyba nie wszędzie uprawia się seks po śmierci w ramach pożegnania z żoną http://forum.gazeta.pl/forum/w,622,135467000,135467000,Egipt_zalegalizuje_nekrofilie_Pozegnalny_seks_z.html

a tak,tak ... oczywiście! a to dlatego,że prorok Mahomet -Pees Been Upon Him- też został na noc w grobie zmarłej kobiety.
Jest opis jak Ją rozebrał(trupa),rozebrał siebie i przykrył ich ciała tak, żeby nikt ich nie zobaczył i się tam z nią "żegnał" do rana. - wkleiłam wcześniej link do filmiku,gdzie facet czyta taki urywek z Koranu.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:16:27

religia nienawiści

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:19:53

Mnie zawsze rozbraja tekst "mój chłopak jest niepraktykującym muzułmaninem".

Bardzo fajnie piszecie dziewczyny, niestety część kobiet i tak nigdy nie zrozumie, że islam jest czymś więcej niż religią.

Islam składa się z całego systemu religijno-prawnego, którego muszą przestrzegać zarówno muzułmanie jak i niemuzułmanie w kraju islamskim.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:51:24

Cytat
FlyingPiglet

a tak,tak ... oczywiście! a to dlatego,że prorok Mahomet -Pees Been Upon Him- też został na noc w grobie zmarłej kobiety.
Jest opis jak Ją rozebrał(trupa),rozebrał siebie i przykrył ich ciała tak, żeby nikt ich nie zobaczył i się tam z nią "żegnał" do rana. - wkleiłam wcześniej link do filmiku,gdzie facet czyta taki urywek z Koranu.
oglądnęłam go z ogromnym obrzydzeniem, Koran ma więcej informacji niż encyklopedia...

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 09:53:51

Cytat
brunetka71

i tak naprawdę nic nie wiecie ani o jednych ani odrugich a wypowiadacie się niczym znawycznie religii:)

i właśnie na tym polega wolność słowa, które gwarantuje nam nasze chrześcijańskie państwo...na tym, że możemy swobodnie wypowiedzieć się, nawet w temacie, o którym nie mamy bladego pojęcia i nie musimy przy tym obawiać się, że zostaniemy ukamienowane czy skazane na śmierć za swoje poglądy ;)
osobiście chcę mieć prawo do formułowania własnych wniosków i opinii, a nie fanatycznie podążać za Mahometem i jego wizjami, żyję w państwie, które deklaruje w społeczeństwie 90% katolików, jestem ateistką, a mimo to nie czuję się w żaden sposób szykanowana, chociaż przyznaję się do swojej niewiary...żyjemy w świecie, gdzie media kształtują rzeczywistość, ale chyba jesteś w stanie, na podstawie przedstawionych dowodów, wysnuć wniosek, że islam nie jest dobrą drogą ;)

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 10:09:53

Cytat
_DeadCanDance_
Cytat
martischa
Cytat
ewcik06
Nie mierzcie wszystkich jedna miara! Znam wiele osob, wyznajacych ta wiare i wcale nie widze u nich zadnych "innych" zachowan, sa na prawde bardzo mili i sympatyczni. I o dziwo jesli chodzi o mezczyzn, ktorych ja znam, to sa oni dla kobiet kulturalni! nie zauwazylam, zeby ktorykolwiek z nich traktowal mnie "gorzej". I jesli chodzi o katolikow, to czy malo slyszy sie o okrutnych zabojcach?
otóż to - jakiego wyznania była Beata Chodnik, matka która bestialsko zamordowała swoje dziecko i wrzuciła do stawu? Jakiego wyznania była Katarzyna Waśniewska, matka która zamordowała niemowlę? Gorliwie uczestnicząca w życiu kościoła. Jakiego wyznania byli najwięksi zbrodniarze wojenni - Rudolf Hess, Adolf Eichmann, itd.? Kto jak nie Watykan pomagał faszystom ukrywać się i uciekać po wojnie? Kto walczył ogniem i mieczem?
Wymieniać dalej?
Ale dalej sobie myślcie, że jesteście tacy cudowni i bez winy i to Muzułmanie są okrutni, wszyscy bez wyjątku.

Mordercy,psychopaci i zwyrodnialcy znajdą się w każdej społeczności - niczego odkrywczego i istotnego twoja wypowiedź i przytaczanie przypadku Katarzyny W. nie dowodzi.
To nie jest ważne w dyskusji,że zdarza się,iż jeden zabije drugiego i nie na podstawie jednostek powinniśmy dokonywać osądu społeczeństwa.

CO decyduje zatem o tym czy społeczeństwo jest i "mentalnie zdrowe" lub "mentalnie zdrowsze" lub przynajmniej mieści się w zbiorze "cywilizowanych"?

REAKCJA OGÓŁU NA CZYN JEDNOSTKI! - to nas różni od muzułmanów, rozumiesz?!

Co się dzieje jak:
W Europie zostanie zgwałcona kobieta?
- sprawca jest postawiony przed sąd i odbywa karę
W krajach islamskich zostanie zgwałcona kobieta.
- kobieta zostaje skazana na śmiertelną karę chłosty (100 batów)

W Europie 40-letni mężczyzna zgwałci 9-latkę.
- sąd,kara,represje ze strony współwięźniów, ostracyzm społeczny,POTĘPIENIE
W krajach Islamu gwałty na 9-latkach są codziennością i odbywają się W ŚWIETLE PRAWA!.
Sam Mahomet-ich prorok,który jest dla muzułmanów WZOREM DO NAŚLADOWANIA- poślubił Aishę jak miała 6-lat.

II wojna światowa trwała 6 lat - u nich bandytyzm, mordy i tortury trwają bezustannie od wieków!

Jest dużo różnic między nimi a nami - właściwie to dzieli nas przepaść, więc nie porównuj rzeczy nieporównywalnych bo to świadczy o braku logiki.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 10:11:04

A i "fajna" sprzeczność: potępiają cudzołóstwo, a praktykują wielożeństwo.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 10:24:15

Cytat
Eduarda
Jedno jest pewne. Kobieta jest tam przedmiotem, nie ważne co mówi na ten temat Koran i czego ich naucza. Jest fajny film o tym, polecam Wam. Kobieta kręciła go zamknięta w przyczepie, tak, by jej nie zobaczył żaden męzczyzna. Czy to jest zdrowe?


Eduarda wiesz może gdzie można obejrzeć cały film? Lub ktoś inny wie?

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 11:00:44

Cytat
musaraignee
Cytat
Eduarda
Jedno jest pewne. Kobieta jest tam przedmiotem, nie ważne co mówi na ten temat Koran i czego ich naucza. Jest fajny film o tym, polecam Wam. Kobieta kręciła go zamknięta w przyczepie, tak, by jej nie zobaczył żaden męzczyzna. Czy to jest zdrowe?


Eduarda wiesz może gdzie można obejrzeć cały film? Lub ktoś inny wie?
tez chętnie zobaczę

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 11:14:19

Cytat
marta_iwa
(...)
i właśnie na tym polega wolność słowa, które gwarantuje nam nasze chrześcijańskie państwo...na tym, że możemy swobodnie wypowiedzieć się, nawet w temacie, o którym nie mamy bladego pojęcia i nie musimy przy tym obawiać się, że zostaniemy ukamienowane czy skazane na śmierć za swoje poglądy ;)
osobiście chcę mieć prawo do formułowania własnych wniosków i opinii, a nie fanatycznie podążać za Mahometem i jego wizjami, żyję w państwie, które deklaruje w społeczeństwie 90% katolików, jestem ateistką, a mimo to nie czuję się w żaden sposób szykanowana, chociaż przyznaję się do swojej niewiary...żyjemy w świecie, gdzie media kształtują rzeczywistość, ale chyba jesteś w stanie, na podstawie przedstawionych dowodów, wysnuć wniosek, że islam nie jest dobrą drogą ;)
A nie pomyślałaś że możesz spokojnie nazywać się ateistką i nikt nie zmusza cię do przestrzegania zamiast wiary katolickiej bo państwo w którym żyjesz jest świeckie?
W państwie katolickim żyłabyś pod skrzydłami rodziców do ślubu (ślub to druga randka, pierwsza to zaręczyny), a potem rodziłabyś swmu panu i mężowi dzieci rok po roku albo wynocha. Zero seksu przed ślubem, randek i imprez, świadkowie w sypialni w noc poślubną aby potwierdzić dziewictwo, zero antykoncepcji, rozwodów, ograniczony dostęp do nauki (szkoły tylko katolickie z programem zatwierdzonym przez kościół), uprzedmiotowienie kobiety i zero tolerancji dla innowierców (w tym ateistów, przymusowe nawracanie, albo wyklęcie). A wogóle to za życia się umartwiaj, aby po śmierci trafić do nieba(i pamiętaj, myślą też grzeszysz). No sielanka po prostu :P

BTW, te twoje podstawowe dowody na to że każdy wyznający islam jest be właśnie od tych kształtujących świat mediów pochodzą..

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 11:20:17

Cytat
Deirdre
(...)
A nie pomyślałaś że możesz spokojnie nazywać się ateistką i nikt nie zmusza cię do przestrzegania zamiast wiary katolickiej bo państwo w którym żyjesz jest świeckie?
W państwie katolickim żyłabyś pod skrzydłami rodziców do ślubu (ślub to druga randka, pierwsza to zaręczyny), a potem rodziłabyś swmu panu i mężowi dzieci rok po roku albo wynocha. Zero seksu przed ślubem, randek i imprez, świadkowie w sypialni w noc poślubną aby potwierdzić dziewictwo, zero antykoncepcji, rozwodów, ograniczony dostęp do nauki (szkoły tylko katolickie z programem zatwierdzonym przez kościół), uprzedmiotowienie kobiety i zero tolerancji dla innowierców (w tym ateistów, przymusowe nawracanie, albo wyklęcie). A wogóle to za życia się umartwiaj, aby po śmierci trafić do nieba(i pamiętaj, myślą też grzeszysz). No sielanka po prostu :P

BTW, te twoje podstawowe dowody na to że każdy wyznający islam jest be właśnie od tych kształtujących świat mediów pochodzą..
widze że wymyślasz sobie nową religie :D haha

i chciałam przypomniec że Polska to jest katolicki kraj.

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 11:47:44

Cytat
elokwentna
Cytat
Deirdre
(...)
A nie pomyślałaś że możesz spokojnie nazywać się ateistką i nikt nie zmusza cię do przestrzegania zamiast wiary katolickiej bo państwo w którym żyjesz jest świeckie?
W państwie katolickim żyłabyś pod skrzydłami rodziców do ślubu (ślub to druga randka, pierwsza to zaręczyny), a potem rodziłabyś swmu panu i mężowi dzieci rok po roku albo wynocha. Zero seksu przed ślubem, randek i imprez, świadkowie w sypialni w noc poślubną aby potwierdzić dziewictwo, zero antykoncepcji, rozwodów, ograniczony dostęp do nauki (szkoły tylko katolickie z programem zatwierdzonym przez kościół), uprzedmiotowienie kobiety i zero tolerancji dla innowierców (w tym ateistów, przymusowe nawracanie, albo wyklęcie). A wogóle to za życia się umartwiaj, aby po śmierci trafić do nieba(i pamiętaj, myślą też grzeszysz). No sielanka po prostu :P

BTW, te twoje podstawowe dowody na to że każdy wyznający islam jest be właśnie od tych kształtujących świat mediów pochodzą..
widze że wymyślasz sobie nową religie :D haha

i chciałam przypomniec że Polska to jest katolicki kraj.
no wlaśnie z jakiej strony polska jest swiecka?

Islam - a co my wiemy?

23 sie 2013 - 11:53:03

Cytat
marta_iwa
Cytat
brunetka71

i tak naprawdę nic nie wiecie ani o jednych ani odrugich a wypowiadacie się niczym znawycznie religii:)

i właśnie na tym polega wolność słowa, które gwarantuje nam nasze chrześcijańskie państwo...na tym, że możemy swobodnie wypowiedzieć się, nawet w temacie, o którym nie mamy bladego pojęcia i nie musimy przy tym obawiać się, że zostaniemy ukamienowane czy skazane na śmierć za swoje poglądy ;)
osobiście chcę mieć prawo do formułowania własnych wniosków i opinii, a nie fanatycznie podążać za Mahometem i jego wizjami, żyję w państwie, które deklaruje w społeczeństwie 90% katolików, jestem ateistką, a mimo to nie czuję się w żaden sposób szykanowana, chociaż przyznaję się do swojej niewiary...żyjemy w świecie, gdzie media kształtują rzeczywistość, ale chyba jesteś w stanie, na podstawie przedstawionych dowodów, wysnuć wniosek, że islam nie jest dobrą drogą ;)
tak wolnoc słowa ,nawet jeśli niema się bladego pojęcia ,masz racje ,tylko ze jeśli zaczyna się wypowiadać i pisze się bzdury ,które w jakiś sposob obrazaja, szykanują ,innych ludzi ,to juz nie jest w porządku ,ja nie pisze ze islam jest ok cudowny itd. ,ale wiele rzeczy które piszecie ,to sa bzdury i nie każdy od nich jest zły ,tak samo sa ludzie dobrzy i zli jak i u nas ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-23 11:53 przez brunetka71.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja i wyrwana skóra :(