Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

12 kwi 2016 - 10:52:37

Niech sobie pojedzie, schla się, wyrzyga, niec nie będzie pamiętał, a na drugi dzień będzie go bolała głowa i będzie żałował, że to zrobił. Przyjdzie do ciebie, choć nic nie zrobił i będzie dla ciebie niezwykle miły. Co masz do stracenia?

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

10 wrz 2016 - 14:24:46

Zarówno ja , jak i mój facet jeździmy na takie wyjazdy. Ufamy sobie i wiemy, że nic złego żadne z Nas nie zrobi. Ja zwykle nie mam długich wyjazdów 2-3 dni. Najpierw mamy szkolenia, potem przygotowaną przez szefa atrakcję np. lot w leszczyńskim aerotunelu czy jakiś lot paralotnią. Potem znowu szkolenia, trochę integracji i do domu. Także nie każde wyjazdy są tak straszne jak mówią.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

12 maj 2017 - 14:59:21

Według mnie taki wyjazd integracyjny to świetny pomysł, pod warunkiem że będzie on odpowiednio zaplanowany. Na szczęście pod tym kątem mój szef zawsze nas przyjemnie zaskakuje. Ostatnio przykładowo byliśmy w Zielonej Polanie w województwie podkarpackim i muszę przyznać, że było super! Ośrodek był położony w malowniczej krainie, która robiła wrażenie o każdej porze dnia, a dodatkowo mogliśmy korzystać z ogromnej ilości atrakcji. Jeśli więc macie tylko okazję wybrać się w takie miejsce to nie zastanawiajcie się ani chwili, bo naprawdę warto.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

17 sie 2017 - 12:40:10

Nie wszystkie wyjazdy są takie jak stereotypowo się o nich myśli. Można bawić się kulturalnie, bez takich historii jak powyżej. My byliśmy w Istebnej w BCamp <moderacja> gdzie graliśmy w paintball, skakaliśmy w workach, chodziliśmy po różnych trasach w parku linowym. Takie sportowe wyjazdy są świetne, wcale nie trzeba na nich pić jak piszecie.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-19 08:20 przez moderator.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

05 paź 2018 - 10:01:58

U mojego faceta na integracji na szczęście nie było alkoholu, bo mieli ten wyjazd organizowany w formie wyzwań sportowym. Mianowice babka od HR zorganizowała im wyjazd z Armageddon Challenge mieli różne biegi z przeszkodami, wiecie taplanie się w błocie itp. Także takie wyjazdy są mega bezpieczne i nie mam obaw żeby puścić tam swojego faceta.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

02 sty 2019 - 09:36:12

Wszystko zależy od celu wyjazdu i nastawienia mężczyzny. Mój mąż często bierze udział w wyjazdach firmowych. Organizowane są na przykład wyjazdy na ligę mistrzów z czym nie mam problemu. Faceci świetnie bawią się oglądając piłkę i pewnie popijając piwo, a ja mam trochę czasu dla siebie. Swoją drogą jest to fajny sposób na nagrodzenie pracowników. Rzadko można się z tym spotkać w naszym kraju.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

16 sty 2019 - 20:33:51

Według mnie wyjazdy integracyjne są jak najbardziej na plus. Współpracownicy mają okazję żeby wspólnie się zżyć i razem spędzić czas. Z mojego doświadczenia pozytywnie wpływa to na efektywność pracy pracowników.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wieczór panieński