Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

Prostowanie włosów

17 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

19 sty 2015 - 10:21:36

Witam , ja pracowalam w hotelu jako recepcjonistka , roznie bywalo , byli sami faceci , pili i zaczepiali dziewczyn

Cytat
Aparatka84
Witam , ja pracowalam w hotelu jako recepcjonistka , roznie bywalo , byli sami faceci , pili i zaczepiali dziewczyn
, pamietam jednego faceta , czekal kiedy bede miala wolny czas , a potem zapytal sie mnie czy chce z nim uprwiac seks , zasmialam sie , a potem z rana patrze on z zona poszedl na spacer



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-19 10:23 przez Aparatka84.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

06 lut 2015 - 19:43:51

Ja pracuję w średniej wielkości firmie i raz organizowaliśmy taki wyjazd. Prauje po połowie kobiet i mężczyzn mniej więcej, w różnym wieku (od 23 do 37 lat), w różnym stanie cywilnym. Byliśmy na wyjeździe na weekend i bawiliśmy się świetnie -wyjazd był zorganizowany i wszystko zorganizowała nam firma zewnętrzne Joy Event http://www.joyevent.pl/pl/imprezy-integracyjne bodajże z Gdańska.
Moim zdaniem warto organizować i jeździć na takie wyjazdy - po pierwsze ludzie się lepiej poznają i można się też super pobawić.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

25 mar 2015 - 11:23:46

Średnio dwa razy do roku wyjeżdżamy się integrować. Najczęściej są to miejsca ustronne. Ostatnio byliśmy w podwrocławskiej leśniczówce, gdzie nawet nie było baru a więc nie było mowy o jakiś popijawach. Sprawę wyżywienia załatwił catering z Wrocławia Większość wspomina to bardzo mile, choć znalazło się kilku malkontentów, którzy nie potrafią się bawić bez alkoholu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-25 11:25 przez justyna103.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

27 mar 2015 - 09:52:20

wyjazdy integracyjne są spoko :D chociaż wiadomo, że najczesciej polegaja na piciu, smianiu sie, jedzeniu, i tanczeniu (opcjonalnie). Przez to ekipa ma sie zblizyc do siebie i lepiej pracowac. a co do facwtów, to już bardziej kwestia zaufania, każdy ma swój rozum nie? ;)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

08 maj 2015 - 00:45:50

Takie wyjazdy naprawdę potrafią poprawić komunikację w firmie. Dostrzegłam to ostatnio na wyjeździe integracyjnym z Base Camp w Istebnej. Myślę, że szef będzie organizował takie atrakcje dla nas częściej, bo ostatni projekt rzeczywiście szybko dzięki zgranemu zespołowi skończyliśmy.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

10 sie 2015 - 12:23:24

Ja sama też jeżdżę na takie wyjazdy, więc dlaczego miałabym zabraniać? Jak chce coś zrobić, to wszędzie ma okazje, a teraz jedzie do http://www.szczawnica.nrs.pl/ i myślę, że będzie ok :)

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

25 sie 2015 - 10:51:39

Trochę nie rozumiem tych pytań, obaw... bycie z kimś oznacza, że ufamy tej osobie. Wyjazdy integracyjne to dobre rozwiązanie dla tych, którzy niepewnie czują się w firmie. Zarówno ja wyjeżdżam na wyjazdy integracyjne, jak i mój mąż. Ostatnio byłamw w Szczyrku. Przepiękne miejsce, naprawdę. Spaliśmy w ładnym i zadbanym hotelu - Orzeł Biały. Idealne na szkolenia, konferencje. Dziewczyny, korzystajcie, wyjeżdzajcie, poznawajcie ludzi i pamiętajcie o tym, że podróże kształcą! ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 wrz 2015 - 14:01:15

Jak najbardziej za! Taki wyjazdy to świetna sprawazwłaszcz jak wszytsko jest porządnie zorganizowane, polecam zajrzeć tutaj: http://bankietyikonferencje.pl/
Korzystałam z tego serwisu wielkorotnie, polecam ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

28 paź 2015 - 15:05:47

Mam się zająć organizacją takiego wyjazdu integracyjnego w swojej firmie. Może być za granicą. Fajnie gdyby całość atrakcji nie ograniczała się jedynie do siedzenia i picia. Może ktoś zna firmy przygotowujące takie wyjazdy integracyjne? Będę wdzięczna za opinie i podpowiedzi.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sty 2016 - 16:18:17

Ja też dość czeto jeżdżę na wyjazdy integracyjne dla firm ponieważ pracuję w korporacji i organizują nam takie wyjazdy raz na 6 miesiecy. Ostatnio byliśmy w Poznaniu na takim wyjeździe w hotelu z basenem (ale takim sredniej jakości ), wszystko było dość fajnie zorganizowane bo był również czas wolny który każdy mógł spędzić po swojemu ale takich krzywych akcji jak podrywanie recepcjonistek to nigdy nie widziałam.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

02 mar 2016 - 11:39:25

Różnie bywa, więc i różnie oceniam. Byłam i na takich, co strach się bać co się działo i wolałabym niektórych rzeczy nie widzieć i nie widzieć, ale byłam też na dwóch fajnych wyjazdach. W nowej firmie wyjazdy organizuje http://www.redotravel.pl/ i wyglądają tak jak według mnie powinny wyglądać wyjazdy integracyjne. Jest wesoło, dużo się dzieje, jest współpraca w grupach i rywalizacja, ogólnie dużo fajnych emocji, nie ma czasu na nudę i głupoty. Jakby tak wyglądały wszystkie wyjazdy integracyjne, to ja bym nie miała nic przeciwko :)

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

02 mar 2016 - 11:47:40

bylam recepcjonistka w hotelu 4 * glownie pija do upadlego i sie zdradzają . raz kolo 4 rano facet wychodzil z kolezanka obejmowal ja ramieniem a drugą reką zdejmowal obrączke ( chyba go w paluch parzyla ) drugi raz facet wynajal pokoj na godzine zeby sie tylko bzyknac z panna :/ oczywiscie zaczepki pod tytulem ma Pani piekny usmiech twarz figure sa na porzadku dziennym .

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

02 mar 2016 - 13:11:52

wyjazdy integracyje głupota niby maja słuzyc temu bu pracownicy lepiej pracowali ale jak dla mnie to powód do robienia plotek i siania wiekszego fermentu miedzy pracownikami z podou ich zachowania na takich wypadach bo nie od dzis wiadomo ze na takich spotkaniach jest alkohol, alkohol i alkohol i czasem tez sex bo wiadomo po alkoholu róznie to bywa. nie mówie ze kazdy sie upodli ale wiekszosc tak i tych normalnych jest nie wielu. co innego spotkania integracyjne bez alkoholu wtedy to ma sens na takie jezdziłam i miło wspominam

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

07 mar 2016 - 13:04:11

Mój mąż był ostatnio na takim wyjeździe integracyjnym i wrócił zadowolony. Nic z tych rzeczy, o których myślicie ;) W jego pracy pracują sami faceci (taka branża), więc jestem pewna, że nic nieodpowiedniego się nie stało. Za to firma Adrenalin-travel zapewniła im turniej w paint balla, a mój mąż uwielbia w to grać! :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

12 kwi 2016 - 10:39:55

My też chcemy zorganizować fajną imprezę integracyjną. Zostawiamy męzów w domu i nic w tym złego:D Właśnie szukamy z ludźmi z pracy i próbujemy się zainspirować. Trafiłam na ciekawe teksty i między innymi na taki http://precelpages.blogspot.com/2014/11/szkolenie-na-wyjezdzie.html Fajnie opisane wszystko i nic tylko działać trzeba. Piszcie jeszcze jakie macie pomysły. Chętnie poczytam więcej bo do majówki coraz bliżej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie z teściami/rodzicami