Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:15:54

Dziewczyny mam pytanie jak postrzegacie takie wyjazdy integracyjne np. Waszych facetow?? Czy macie dobre z tym wspomnienia czy jak tylko mowia jest tam alkohol itd.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:18:40

Nie mam nic przeciwko. Przecież go nie uwiąże na smyczy, jak chce to jedzie. Ufam mu i wiem, że nie zrobi nic głupiego. A alkohol jest na wszystkich wyjazdach.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:19:35

ja ostatnio usłyszałam: kiepsko było żadnych orgii

ogólnie z moich osobistych wyjazdów integracyjnych mam miłe wspomnienia :)

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:19:54

ooo! Dobry temat :)
Wiec tak , nie ma sie co stresowac :) bo bylam na kilku tego typu wyjazdach z moim facetem. Wszyscy pija do upadlego... nie wazne jaka branża ;) tance swawole i spanie a rano kac morderca. :) Raczej jesli chodzi Ci o zdrady nie slyszalam nigdy zeby ktos gdzies z kims :) Chyba ze facet ma romans z kims z pracy to oczywiscie pojda do lozka na takim wyjezdzie. Ale ja ufam mojemu facetowi , wiem ze to jest to samo co wypad z kumplami :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 12:22 przez ZakreconaZlosnica.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:24:15

zaciekawil mnie ten temat wchodząc na artykul pewien - sa rowne opinie:) jasne nie ma się co stresować za wczasu, ale nieraz dziewczyny sa gorsze od facetow i nie patrza czy zonaty czy nie, tylko działają:)

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:25:48

Jeśli ktoś chce pić czy zdradzać ,nie musi przecież wcale wyjeżdzać .

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:27:11

Cytat
martttinka
zaciekawil mnie ten temat wchodząc na artykul pewien - sa rowne opinie:) jasne nie ma się co stresować za wczasu, ale nieraz dziewczyny sa gorsze od facetow i nie patrza czy zonaty czy nie, tylko działają:)

Przecież na siłe faceta do łożka nie zaciągną.

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:31:37

ee... ciekawy temat ale ja wypowiem się tak:
otóż mój facet często wyjeżdża na delegacje i wraca tylko na weekendy..
jak zapytam się czy gdzieś łazi i jak tam jest to odpowiada tak (to było ostatnim razem gdy był w del.)
- a daj spokój śpimy w jakiś domkach letniskowych, zimno, pajęczyny, pająki na ścianach, jakaś drabina stoi...
a chodzisz gdzieś?
niuska tu nawet nikogo nie ma, jedynie gdzie chodzimy to do biedronki bo jest na rogu, a tak to takie puchy na ulicy..
haha.. i tak mu nie wierzę, bo ostatnio tam gdzie był w del. poznał 2 koleżanki które ma już w znajomych na fb (dziwne bo tylko on je ma i stwierdził, że one go zaprosiły.. )

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:36:29

Cytat
kinia231

Przecież na siłe faceta do łożka nie zaciągną.


dokładnie, facet to jest dorosła jednostka myśląca a nie jakiś bezwolny dzidziuś, to jego problem by umiał sobie asertywnie z ewentualną namolną koleżanką poradzić jak jest wartościowy to choćby mu się sama do łóżka pchała nic nie zrobi a jak jest zwykłym bezczelnym łachem to i bez wyjazdu we wspólnym łożu małżeńskim zdradzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 12:37 przez niebieskikot.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 12:40:19

Ja sama byłam na takich wyjazdach z mojej pracy, gdzie było większość facetów, i każdy po prostu pił, gadaliśmy, śmialiśmy się, graliśmy w bilarda, potem każdy poszedł spać, rano kac i tyle.
Jednak jak słyszałam od kolegi z całkiem innej branży, gdzie jest mniej więcej po równo kobiet i facetów, to nie chciał nawet dokładnie mówić co wyprawiają na tych wyjazdach kobiety zamężne i żonaci faceci. Opowiadał, że takie orgie tam odstawiają, że w głowie się nie mieści, a na co dzień w pracy układni pracownicy, żony, mężowie.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 13:54:15

dziewczyny przecież wiadomo, ze nie każdy taki wyjazd jest taki zły, ale zastanawia mnie po co sa takie wyjazdy integracyjne, okey można się swietnie bawic, ale chyba dla każdego lepiej byłoby jakby mogl zabrać swoja połówke z sobą, przecież i tak się nie ma nic do ukrycia, a przy tym bylaby świetna zabawa...Czytalam, ze coraz więcej pracodawców robi wlasnie wyjazdy integracyjne z osoba towarzyszaca...ja osobiście może nie chciałabym jezdzic z mezem i ciagle mu siedzieć na ogonie, ale byłoby fajnie wiedzieć, ze jest możliwa taka opcja zabrania swojej bliskiej osoby.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 13:57:03

Co firma, to inaczej, dlatego nie uogólniałabym:)

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 14:03:19

jak ma Cię zdradzić to zrobi to idąc po pieczywo do osiedlowego sklepu

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 14:04:25

ale co w tym złego? Faceci musza trochę poprzerywać w męskim gronie, by dalej czuć sie jak prawdziwy facet. Szkoda mi takich pantofli, którym niepewna siebie wystraszona druga połówka wszystkiego zabrania.

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??

14 sie 2013 - 14:05:57

ale przecież tu nie mowa jest tylko zdradzie bo zdradzić może w własnym domu, tylko jakie jest Wasze zdanie na takie wyjazdy itd.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebka