Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:21:47

Wystawiłam na allergo meżowi grę do licytacji. W opcji dostawy zaznaczyłam tylko list polecony priorytetowy za 9zł. Aukcję wygrał Pan, który ma tylko jeden komentarz z roku 2011. Napisałam do niego po skończeniu aukcji, że gratuluję wygranej, podałam dane do przelewu i napisałam, że może również zapłacić poprzez Pay-u. Dzisiaj dostałam od niego wiadomość, że chce wysyłkę za pobraniem i podał swoje dane do wysyłki. Napisałam mu, że nie było zaznaczonej takiej opcji. Niestety on upiera się przy swoim.
Co zrobić? Boję się, że jak mu wyślę to on tego nie odbierze biorąc pod uwagę tylko jeden komentarz (ja z kolei mam ich dokładnie 240).

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:25:51

ja bym nie wysłała..

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:26:04

Niech przeleje Ci pieniądze na przesyłkę, ja wysyłam tylko za pobraniem jak ktoś ma więcej niż 10 pozytywnych komentarzy za zakupiony towar .

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:30:51

ja wgl jakoś boję sie tego rodzaju wysyłki..
często na tablicy piszą żebym im w taki sposób wysłała.
a ja obawiam się, że to kolejne osoby, które z nudów bawią się
ja wyślę - oni nie odbiorą - ja stracę kasę na przesyłkę, i przedmiot do mnie wróci..
może niepotrzebnie , ale jakoś się obawiam ;p

ja bym mu też nie wysłała.. chyba widział jakie są opcje dostawy, jeśli chciał inną, powinien skontaktować się z tobą przed zakupem

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:31:14

ja nie wysyłam za pobraniem i nigdy nie będę. nie mam zamiaru płacić za to , że ktoś nie odbierze przesyłki. powiedz , że albo płaci normalnie albo zgłaszasz sprawe do allegro , występujesz o zwrot prowizji , on dostaje ostrzeżenie a Ty wystawiasz grę ponownie.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:31:25

nie on ustala warunki umowy :) nie miałaś zaznaczonej takiej opcji, więc on nie ma nic do gadania

nie wysyłaj za pobraniem, bo pewnie nie odbierze przesyłki i stracisz na tym podwójnie; nie ma konta? niech zapłaci na poczcie

gość nie jest wiarygodnym allegrowiczem i niech spada na drzewo



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 11:33 przez xanthina.

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:32:26

Ja tez bym nie wysłała, wystąp o zwrot prowizji i wystaw ponownie licytację

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:34:19

Olej gościa i napisz do allegro o zwrot prowizji. A jeśli Ci zależy na sprzedaży już teraz, to powiedz mu że opcja przesyłki za pobraniem może być tylko wtedy gdy koszt przesyłki za pobraniem wyśle Ci wcześniej na konto, żebyś miała pewność że odbierze, a jak nie odbierze to nie będziesz stratna :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 11:35 przez MoniakV.

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:34:29

licytując zaakceptował Twoje warunki dot.formy przesyłki i płatności,więc 'po ptokach'

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:36:46

nie wysylaj

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:46:08

Nie wysyłaj. Nie zaznaczyłaś takiej opcji, to nie kupujący ustala warunki. Napisz, że czekasz na wpłatę np. 7 dni roboczych a jak jaj nie otrzymasz to występujesz o zwrot prowizji.

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:46:37

Zgadzam sie z dziewczynami. Napisz mu, ze wplaca pieniazki na konto albo wplaci Ci zadatek na pokrycie kosztow przesylki, ktora nie byla dostepna w Twojej aukcji

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:49:12

On nie jest od dyktowania warunków. Mógł próbować ustalić to zanim wziął udział w aukcji. Zaakceptował Twoje warunki, więc niech się teraz do nich stosuje.

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:50:12

nie wyslala bym, bo niby dlaczego? nie umawialiscie sie tak

Wysyłka za pobraniem

14 sie 2013 - 11:55:44

ja bym nie wysłała za pobraniem, tak jak mówisz, nie było zaznaczonej takiej opcji dostawy, mógł nie kupować skoro nie pasuje mu wysłanie normalną paczką ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazdy integracyjne- co Wy na to??