Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:15:17

Cześć.
Nieco ponad 2 tyg. temu miałem niecodzienna sytuację bo na dniach miasta na jednym z koncertów pewna dziewczyna mi wpadła w oko. Stała dość blisko mnie przede mną i zerkała ukradkiem na mnie. Niestety to było blisko sceny gdzie było głośno i nie miałem pomysłu jak zagadać w takiej trudnej chwili. Po kilkudziesięciu minutach niestety poszła, a ja zostałem do końca i później żałowałem i miałem wyrzuty sumienia, że nic nie zrobiłem bo pierwszy raz byłem w takiej sytuacji. Po kilku dniach na szczęście udało mi się znaleźć ją na FB wiec napisałem do niej czy to ona nie była przypadkiem na koncercie, po tygodniu nie dostałem odpowiedzi i napisałem znowu cos krótkiego ale niestety czekam znowu tydzień i nie odpisuje, a pod wiadomoscia nie jest napisane "wyświetlone..." wiec chyba nie przeczytała. Dziwne bo patrze w jej aktywności to tydzień temu uzywala facebook android, a 2 dni temu napisala cos na tablicy u swojej znajomej. Nie wiem co robic, proszę o pomoc.

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:17:46

Generalnie jak ja nie mam kogoś w znajomych to wiadomości od obcych osób w ogóle do mnie nie przychodzą. Może u niej jest to samo. Napisz na jej tablicy coś :)

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:22:48

Jeżeli nie jesteście znajomymi , to ta wiadomość pewnie do niej nawet nie doszła, prawdopodobnie ma zablokowaną tą opcję jak większość osób na fb ;)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:22:52

Byś może Twoja wiadomość nie wyświetla się jej normalnie tylko w folderze "inne".
Zaczep ją może, albo zaproś do znajomych po prostu :)

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:23:35

pewnie ma w wiadomościach "inne" one się nie wyświetlaja jeżeli tam nie zaglądniesz ja mam fejsa 4 lata a dopiero miesiac temu ktos mi o tym powiedział :) również miałam setki nieodczytanych :D

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:27:41

jak wyżej, wiadomość wpadła do "inne" i sie nie wyswietla.

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:28:04

Może wiadomośc od obcej osoby traiła do folderu "Inne" - marna szansa, że przeczyta...

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:28:47

Wiadmomosc poszła do spamu skoro nie masz jej w znajomych , albo ja zapros albo trzeba zapłacic, ja jak ostatnio wysyłałam wiadomosc do kogos obcego to wyswietlił mi sie komunikat ze wiamosc idzie do spamu i czy bede płacic zeby poszła do głownej skrzynki

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:31:04

ja tez o tym nie wiedziałam (opcja inne), całkiem niedawno zobaczylam że jakiś koleś napisal ponad rok temu że mu się podobam :P

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:32:41

zaproś do znajomych, zaczep, cokolwiek :)

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:36:46

Cytat
_basia89
Jeżeli nie jesteście znajomymi , to ta wiadomość pewnie do niej nawet nie doszła, prawdopodobnie ma zablokowaną tą opcję jak większość osób na fb ;)

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:36:46

Cytat
conscience7
pewnie ma w wiadomościach "inne" one się nie wyświetlaja jeżeli tam nie zaglądniesz ja mam fejsa 4 lata a dopiero miesiac temu ktos mi o tym powiedział :) również miałam setki nieodczytanych :D

Faktycznie jest coś takiego! Też to właśnie odkryłam :D

dziewczyna nie odpisuje na FB

01 sie 2013 - 14:44:10

Dzięki za odpowiedzi :) Do niej nie można było napisać bo miała zablokowane wiadomości od nieznajomych ale poszukałem w googlach i udało mi się napisać do niej takim oto sposobem http://haker.edu.pl/2013/07/03/cht-z-nieznajomym-na-fb/ przez chat więc albo włączyło jej się okienko czatu po wejściu na FB albo ma tą wiadomość w skrzynce odbiorczej, a do skrzynki inne na 100% nie trafiła bo specjalnie robiłem jakies konto na FB i sprawdzałem czy to działa.
Co powiecie na to? :) Zaczepki ma wyłączone, a dodawać do znajomych nie wiem czy warto bo ją przecież nie znam i może nie przyjąć zaproszenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 17:36 przez julkos.

dziewczyna nie odpisuje na FB

21 gru 2018 - 15:34:33

Cześć!

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc pozwolę sobie trochę odkopać. Mam problem ze swoją dziewczyną (?). Mamy dosyć luźną relację, spotykamy się od trzech miesięcy. Generalnie jest nam dosyć dobrze jak jesteśmy obok. Jednak... gdy się od siebie oddalamy, zaczynają się kłopoty. Co mam na myśli?

Moja dziewczyna całkowicie ignoruje moje SMSy, wiadomości na Messengerze. Telefon odbiera jakby od niechcenia i szybko ucina rozmowę. Nie chcę na nią naciskać, ale to dosyć dziwne. Rozumiem, że może niechętnie wymieniać wiadomości, ale... no chociaż raz na jakiś czas.

Dodam, że poszukiwałem już wiedzy, przeczytałem szereg artykułów, np. ten, ale raczej zależałoby mi na odpowiedzi praktycznej, dostosowanej do mojej sytuacji.

Na spotkaniach naprawdę jest super, ale potem...
Powiedzieć jej o swoich odczuciach czy raczej nie naciskać?

Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd do Anglii. DZIEWCZYNY POMÓŻCIE :(